Προς το περιεχόμενο

ISTORM: MacBook Pro 16’’ M1 Max 32GB/1TB 1899€ [ΤΕΛΟΣ]


enlightened

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 161
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 hours ago, marklar said:

Ελααααα ρε χαχχαχα τι μικρος που ειναι ο κοσμος, η φωτο δεν μου ηρθε ανεβασε εδω :P xaxaxa παλι καλα που σας βρηκα και περασαν ευχαριστα οι 3 ωρες. Πρωτη φορα γνωριζω ινσομιτη πρωτα live και μετα στο φορουμ. ΧΑΡΗΚΑ που σας γνωρισα και τον γκρινιαρη και εσενα  :P

εγω ημουν ο κουτσος :P 

νατος και ο τριτος, χαχαχα ημασταν 1-1 παντως, κουλο και οι 3 απο insomnia πάντως!

Μιλησα με κατι παιδια κοντα στην αρχη της ουρας και ειχαν κατεβει απο θεσαλονικη! ο πρωτος πηγε απο τις 9 το πρωι και περιμενε στην ουρα!

Μάγκες πάλι καλά που σας γνώρισα και πέρασε ευχάριστα η ώρα! Ορίστε και η φωτό!!

IMG_4657.jpeg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αγόρασα τελικά και ευχαριστώ τον ts

Επειδή έχω το m2 air είμαι σε σκέψεις αν θα το κρατήσω. 

Πιθανότητα εάν δεν δώσω το air σε καλή τιμή τις επόμενες ημέρες να το δώσω σφραγισμένο όσο το πήρα. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.instagram.com/p/CrdOPmYt-no/

ανεβασαν στορις να δειτε τη φάτσα σας. το οτι το καταστημα αυτό κοστισε 500.000 ευρώ να σχεδιαστεί με ξεπερνάει. ισως αν το δω από κοντά αλλαξω γνώμη αλλά στις φώτο δεν μου γεμίζει το μάτι.. επίσης apple partner δεν είναι apple store αλλά οκ.. Μακάρι να γίνει και Θεσσαλονίκη το ίδιο σύντομα.

P.S. Sonoma ελπιζω να βάλατε με clean install

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Στις 5/11/2023 στις 2:54 ΠΜ, marklar είπε

Ελααααα ρε χαχχαχα τι μικρος που ειναι ο κοσμος, η φωτο δεν μου ηρθε ανεβασε εδω :P xaxaxa παλι καλα που σας βρηκα και περασαν ευχαριστα οι 3 ωρες. Πρωτη φορα γνωριζω ινσομιτη πρωτα live και μετα στο φορουμ. ΧΑΡΗΚΑ που σας γνωρισα και τον γκρινιαρη και εσενα  :P

εγω ημουν ο κουτσος :P 

νατος και ο τριτος, χαχαχα ημασταν 1-1 παντως, κουλο και οι 3 απο insomnia πάντως!

Μιλησα με κατι παιδια κοντα στην αρχη της ουρας και ειχαν κατεβει απο θεσαλονικη! ο πρωτος πηγε απο τις 9 το πρωι και περιμενε στην ουρα!

Όχι ρε φίλε να στηθώ στην ουρά από τις 9:00 το πρωί!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Armoral είπε

 

Εν τω μεταξύ σε αυτό το μηχάνημα παίζει να είναι και η καλύτερη μετάβαση που έκανες ποτέ.

η καλυτερη ηταν απο sony se leica. άστο...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ζήτησε κάποια φίλος σε ΡΜ οποτε την ανεβάζω και εδώ μήπως κάποιος άλλος θέλει να δει τη διάταξη πληκτρολογίου. 

Απ’οσο ξέρω όλα της istorm είναι με ελληνικό.

IMG_4678.jpeg

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάμε για λαπτοπάρα. Δε θα το άλλαζα με τίποτα. Το m2 pro πήρα εγώ πριν κανα εξάμηνο από Amazon Ισπανίας με 2200 που το είχε βγάλει για λίγο προσφορά τότε (με κουπόνι). Όμως μιλάμε για ελάχιστες διαφορές. Με τέτοια specs βγάζεις δεκαετία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...