Προς το περιεχόμενο

ISTORM: MacBook Pro 16’’ M1 Max 32GB/1TB 1899€ [ΤΕΛΟΣ]


enlightened

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια μην ξεχνάτε ότι έχει διαγωνισμούς με 500ευρες επιταγές. Κάποιος από όλους αυτούς θα κερδίσει κατι , εξού και ο χαμός. Αλλα τόσο κόσμο δεν περίμενα να σας πω την αλήθεια ! Αν ειχα τα 1900 θα τα έδινα παντως. Τελικα πουλήθηκε τίποτα ; 

9 minutes ago, avacan23 said:

ανταπόκριση που εγώ έχω είναι ότι το μαγαζί είναι 3x2 με 2 σεκιουριτάδες από έξω και σταντ με dj  ενώ η ουρά είναι 200 άτομα. Στην ουρά είχαν και κάμερες όποτε θα δούμε λογικά vlog. Καλη τύχη και αγωνιστικούς χαιρετισμούς στους insomniacs στην ουρά. 

Εννοείς ότι είναι πολύ μικρό; Σαν της Γλυφάδας δηλαδη; Γιατι τα αλλα ειναι αρκετά μεγάλα (golden hall, river , Κολωνάκι)

3 minutes ago, fockos said:

Μπορώ να αφήσω κάπου κριτική για το istorm στο Mall συγκεκριμένα?

Άποτι βλεπω δεν εχει ανοίξει ακομα η τοποθεσία στο google maps. Τωρα δεν ξερω αν υπαρχει καπου άλλου στο foursquare ή στο Apple Maps. Τι θες να γράψεις ομως; 😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 161
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ο επιμενον νικά..

Συστημένος για Apple Watch πηγα σε 1.5 ωρα το είχα πάρει

Υ.Γ επειδή το 80% εχει παει για το macbook όταν έφευγα υπήρχαν εντάσεις. Στη μια πλευρα ηταν όσοι ηθελαν το laptop στην αλλη εμείς (ρολοι, τηλεφωνο κτλ)

Υ.Γ 2 nice cookie🍪

Screenshot_20231104_145138_Gallery.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Kag1ante είπε

Ο επιμενον νικά..

Συστημένος για Apple Watch πηγα σε 1.5 ωρα το είχα πάρει

Υ.Γ επειδή το 80% εχει παει για το macbook όταν έφευγα υπήρχαν εντάσεις. Στη μια πλευρα ηταν όσοι ηθελαν το laptop στην αλλη εμείς (ρολοι, τηλεφωνο κτλ)

Υ.Γ 2 nice cookie🍪

Screenshot_20231104_145138_Gallery.jpg

Δεν είπες το πιο βασικό, πόσο τελικά ; ποιό μοντέλο και τι μέγεθος ; το se 44m πόσο το είχε ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, NobodyRankXV είπε

Δεν είπες το πιο βασικό, πόσο τελικά ; ποιό μοντέλο και τι μέγεθος ; το se 44m πόσο το είχε ;

Το SE 2nd gen 40mm 199€

Για το 44ρι δυστυχώς δεν ρώτησα αλλα κάτι ακούστηκε για 219€ (με επιφύλαξη)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαμός…. Δεν μπόρεσα να περιμένω φυσικά, πάνω από μια ώρα για να μπεις!

 

IMG_0907.jpeg

Επεξ/σία από toxotis70
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

τελικά υπάρχει όντως διαθέσιμο;

με ενδιαφέρει αλλά δεν μπορούσα νωρίτερα (+ ότι θέλω 40 λεπτά να φτάσω). αν υπάρχει ακόμα, μπορεί κάποιος παρακαλώ να μας ενημερώσει;

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 minutes ago, doubleh said:

Καλησπέρα,

τελικά υπάρχει όντως διαθέσιμο;

με ενδιαφέρει αλλά δεν μπορούσα νωρίτερα (+ ότι θέλω 40 λεπτά να φτάσω). αν υπάρχει ακόμα, μπορεί κάποιος παρακαλώ να μας ενημερώσει;

ευχαριστώ

Έφυγα πριν μισή ώρα, στην αρχή τα 16αρια είχαν φύγει και υπήρχε λίγο ένταση αλλά μετά φέρανε και άλλα από αποθήκη και εξυπηρετηθήκαμε. Πρέπει να είχαν αρκετά κομμάτια πάντως τελικά, δεν το περίμενα.

Ήμουν με δυο παιδιά και κάναμε καλή παρέα τις 2.5 ώρες που συνολικά περιμέναμε. 

Αν κάποιος απτους 2 είναι από insomnia, δε σκέφτηκα να ρωτησω, είμαι αυτός με τη μαύρη air max μπλούζα, χάρηκα για την παρέα παίδες, μεγεια τα μηχανήματα σας! 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, polaki είπε

Έφυγα πριν μισή ώρα, στην αρχή τα 16αρια είχαν φύγει και υπήρχε λίγο ένταση αλλά μετά φέρανε και άλλα από αποθήκη και εξυπηρετηθήκαμε. Πρέπει να είχαν αρκετά κομμάτια πάντως τελικά, δεν το περίμενα.

Ήμουν με δυο παιδιά και κάναμε καλή παρέα τις 2.5 ώρες που συνολικά περιμέναμε. 

Αν κάποιος απτους 2 είναι από insomnia, δε σκέφτηκα να ρωτησω, είμαι αυτός με τη μαύρη air max μπλούζα, χάρηκα για την παρέα παίδες, μεγεια τα μηχανήματα σας! 

Από χρωματάκι; Ασημένια ή γκρι ήτανε αυτά της προσφοράς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφυγα πριν 1 ώρα περίπου, μακμπουκ προ της προσφοράς είχε και στα 2 χρώματα εκείνη τη στιγμή, ρώτησα πως πάνε από απόθεμα και μου είπαν πως έφεραν συμπλήρωμα σε κάποια φάση που λογικά δεν θα κρατήσει πολύ ακόμα και δεν ξέρει αν θα ξανά φέρουν σήμερα άλλα. πάντως εν τέλει ξηγήθηκαν στη συγκεκριμένη προσφορά, έφεραν αρκετά από ότι κατάλαβα και δεν ήταν τυράκι απλά για να πάνε πολλοί και να πάρουν οι πρώτοι 5-10. καλορίζικα σε όλους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το iphone 12 δεν εχει άσχημη τιμή, βεβαια ειναι παλιότερο μοντέλο και μόλις 64gb. Από iphone 11 ή IphoneSE στα ίδια χρήματα καλύτερη περίπτωση για Apple δεδομένα.

Το Apple Watch Se 2022 αν και το 40ρι μοντελο με την μπαταρία/αυτονομία για τα σκουπίδια, ειναι σοβαρή προσφορά στα 199ευρώ και για μένα προσωπικά αυτό ειναι η καλύτερη προσφορά για τον περισσότερο κόσμο που θέλει ένα προσιτό Apple watch.

Για το macbook pro, συμφωνώ ότι οι περισσότεροι είναι στις ουρές για να μπει αγγελία Ελλάδα ή εξωτερικό.

Δεν μπορώ αλλιώς να εξηγήσω για ποιο λόγο στην Ελλάδα της κρίσης και ακρίβειας τέλος του 2023, θα καθόταν τόσος κόσμος σε ουρές 3ωρων  για να πάρει ένα κοντά 2000ευρώ laptop(macbook), όσο καλή τιμή και να εχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...