Προς το περιεχόμενο

KΩΤΣΟΒΟΛΟΣ "αχαστες προσφορες 2" 20:00-00:00 [ΤΕΛΟΣ]


scarface5323

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 528
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 λεπτά πριν, argosixna είπε

Aν παραγγειλεις κατι "νεο" , σου λενε μετεπειτα οτι δεν υπαρχει στην κεντρικη αποθηκη και θα κανει εως 45 μερες για να το παραλαβουν. Αν εχεις τετοια υπομονη , τοτε πετανε το δευτερο χαρτι και εφοσον περασουν 45 μερες λενε "μη διαθεσιμο" και ακυρωνουν. τωρα θα τον μαθουμε τον κωτσιο?

Εμενα με τις παραγγελιες και ενω υπαρχουν διαθεσιμα κομματια σε 21!! καταστηματα τους , μου λενε οτι θα παραλαβω μετα απο 30 μερες γιατι εκαναν παραγγελια απο τον προμηθευτη.. Και επειδη ειμαι με την προσφορα 2+1 ΔΕΝ μπορουνε να μου δωσουνε απο τα ετοιμοπαραδοτα επειδη δεν τους συμφερει και κατι τετοια τρελα....

Τους τρώει ο πισινος τους για καταγγελίες πάλι, γιαυτό.

Κάθε χρόνο η ίδια ιστορία με τον Κωτσόβολο συγκεκριμένα.

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και ψάχνω για κινητό, λέω δεν ρίχνω μια ματιά από τώρα στην ιστοσελίδα του, μπας και κάτσει τίποτα αξιόλογο το βράδυ.

Βάζω τα φίλτρα μου και βλέπω Poco X4 Pro στα 79€! Διαθέσιμο, όμως, σε συγκεκριμένα καταστήματα.

Επειδή σκέφθηκα πως μπορεί να είναι εκθεσιακά και για να μην τρέχω τζάμπα, παίρνω τηλέφωνο για να μάθω.

Η πρώτη ερώτηση της υπαλλήλου είναι εάν πρόκειται για εκθεσιακό προϊόν! Της λέω πως εγώ δεν το γνωρίζω αυτό και γι' αυτό πήρα εσάς!

Μου ζητάει τον κωδικό για να το ελέγξει και μου απαντά πως έχει εξαντληθεί! Μα το έχετε στην ιστοσελίδα λέω. Κακώς υπάρχει, μου απαντά. Έχουμε ζητήσει εδώ και μέρες να κατέβει, αλλά λόγω τεχνικού προβλήματος αυτό δεν έχει γίνει.

Σας ευχαριστώ, λέω και το κλείνω.

https://www.kotsovolos.gr/mobile-phones-gps/mobile-phones/smartphones/252180-smartphone-poco-x4-pro-256gb-black-5g

Καλά θα πάμε το βράδυ λοιπόν!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, Fulgore said:

Τους τρώει ο πισινος τους για καταγγελίες πάλι, γιαυτό.

Κάθε χρόνο η ίδια ιστορία με τον Κωτσόβολο συγκεκριμένα.

ναι κλασικα θα τους βαλουν προστιμο να ακουσουμε που θα πανε σε εφεση και δεν θα πληρωσει ποτε κανεις και το χειροτερο θα βγουν στα καναλια και θα πουν οι εταιρειες θα εχουν σοβορα προβληματα αν συνεχισουν να κανουν αυτα και τελος.

εκτος αν οντως φοβηθηκαν οι ξενοι και ξεπουλανε τις επιχειρισειςς εδω γιατι θα πεσει προστιμο σοβαρο ανω των 100 ευρω και κατω των 105 και ετσι αποσυρονται.

περαν της πλακας αν οντως τους κυνηγαγαν δεν θα ειχαμε ολα αυτα τα γελεια περιστατικα 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κρίνω και από το προηγούμενο θέμα πριν κλειδωθεί, μάλλον όχι(ή τελος πάντων οι περισσότεροι, ειδικά σε ακριβότερα προιοντα μάλλον στο περιμενε θα ειναι).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εάν κάποιος από Αττική είναι να πάρει κάτι με αρχική τιμή περίπου στα 650 ή γύρω στα 500€, ας στείλει ένα μήνυμα πριν ξεκινήσει το πανηγύρι να κανονίσουμε τριάδα 

Επεξ/σία από paylidis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 minutes ago, Phoenix7 said:

Ας οργανωθουμε. Αν θέλει κάποιος Xiaomi Pad 6 και παίξει 2+1 στην ίδια τιμή με την άλλη φορά είμαι μέσα😂

Εγώ μέσα είμαι για την ταμπλέτα 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το banner πάντως δεν αναφέρει πουθενά για 2+1.

Επίσης όσοι αναφέρετε τα tablets απο την άλλη προσφορά, έχετε υπόψη σας ότι ακόμα ο κόσμος που έριξε παραγγελία από την προηγούμενη προσφορά ειναι στο περιμενε, και άγνωστο πότε και αν θα παραλάβει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, nk9 είπε

Μιας και ψάχνω για κινητό, λέω δεν ρίχνω μια ματιά από τώρα στην ιστοσελίδα του, μπας και κάτσει τίποτα αξιόλογο το βράδυ.

Βάζω τα φίλτρα μου και βλέπω Poco X4 Pro στα 79€! Διαθέσιμο, όμως, σε συγκεκριμένα καταστήματα.

Επειδή σκέφθηκα πως μπορεί να είναι εκθεσιακά και για να μην τρέχω τζάμπα, παίρνω τηλέφωνο για να μάθω.

Η πρώτη ερώτηση της υπαλλήλου είναι εάν πρόκειται για εκθεσιακό προϊόν! Της λέω πως εγώ δεν το γνωρίζω αυτό και γι' αυτό πήρα εσάς!

Μου ζητάει τον κωδικό για να το ελέγξει και μου απαντά πως έχει εξαντληθεί! Μα το έχετε στην ιστοσελίδα λέω. Κακώς υπάρχει, μου απαντά. Έχουμε ζητήσει εδώ και μέρες να κατέβει, αλλά λόγω τεχνικού προβλήματος αυτό δεν έχει γίνει.

Σας ευχαριστώ, λέω και το κλείνω.

https://www.kotsovolos.gr/mobile-phones-gps/mobile-phones/smartphones/252180-smartphone-poco-x4-pro-256gb-black-5g

Καλά θα πάμε το βράδυ λοιπόν!!!

Κλασσικός Κωτσόβολος. Είχα παραγγείλει ένα smartwatch που έλεγε τελευταίο τεμάχιο. Περιμένω 3 μέρες, δεν άλλαξε η κατάσταση παραγγελίας. Παίρνω τηλέφωνο (έπειτα από πολλά λεπτά αναμονής) μου λέει δεν υπάρχει απόθεμα, ακυρώνουμε, αν θέλετε μπορούμε να σας καλέσουμε για αντιπρόταση. Εντάξει τους λέω, απορώντας τι θα μου αντιπροτείνουν και σε ποια τιμή. Αργότερα με καλούν και ετοιμαστείτε, η αντιπρόταση ήταν ένα άλλο smartwatch με ίδιο σχήμα οθόνης, δηλαδή κυκλικό, αλλά με υψηλότερη τιμή και χωρίς καμία ειδική για μένα έκπτωση. Από πότε αυτό λέγεται αντιπρόταση; Ούτως ή άλλως αν είχα τα χρήματα για να το αγοράσω δεν θα περίμενα να μου το πουν αυτοί. Τραγικότητα στο μεγαλείο της. Ελπίζω να τους στρώσει η ΔΕΗ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Το banner πάντως δεν αναφέρει πουθενά για 2+1.

Επίσης όσοι αναφέρετε τα tablets απο την άλλη προσφορά, έχετε υπόψη σας ότι ακόμα ο κόσμος που έριξε παραγγελία από την προηγούμενη προσφορά ειναι στο περιμενε, και άγνωστο πότε και αν θα παραλάβει.

Με 2-3 refresh σε καποιες σελίδες (γιατί ξεκίνησε ήδη να κολλάει) εμφανίζει στο επάνω μέρος του προϊόντος τη σήμανση 2+1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...