Προς το περιεχόμενο

KΩΤΣΟΒΟΛΟΣ "αχαστες προσφορες 2" 20:00-00:00 [ΤΕΛΟΣ]


scarface5323

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 528
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλά είναι πολύ ............

Παρήγγειλα 3 screen protector στα 0,99 € (2+1 free - σύνολο 1,98) και επιλέγω παραλαβή από κατάστημα.

Βάζω ΤΚ και μου βγάζει ότι μπορώ να παραλάβω το ένα μόνο προϊόν από το κατάστημα διπλανού Νομού όπου και είναι διαθέσιμο...

Ότι να ναι....

Άρα για να είναι 2+1 πρέπει και τα τρία προϊόντα να είναι διαθέσιμα στο ίδιο κατάστημα ή τουλάχιστον στην αποθήκη.....

Ο Γερμανός είναι σαφώς ανώτερος...Στα φέρνει στο κατάστημα της πόλης σου από οποιοδήποτε κατάστημα της Ελλάδας....

Επεξ/σία από yiankap
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γελάει ο κόσμος ! Πρέπει να τους βγάλουμε στη σέντρα !! Rohnson R2848 Φριτέζα Αέρα την είχε προσφορά από 79.90 στα 59.90 πριν λίγες μέρες και χτες την έβαλαν 109 για να την κάνουν άχαστη τιμή σήμερα στα 54.90 😂

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.kotsovolos.gr/collection/p3801595 εδω το λίνκ για τα 2+1 , είναι ακριβως το ιδιο με την αλλη φορα πιθανως με τα ακριβως ιδια πραγματα . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το θεμα ειναι πως κοβονται αυτα ειναι σε μια αποδειξη ολα μαζι η ξεχωριστα? Γιατι αν θελω να κοψω τιμολογιο πως βγαινει? 

Screenshot_2.png

Επεξ/σία από Arkin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εδω μια προσφορα που δεν παει μαζι με 3 προιοντα. 699 οταν skroutz εχει 950

 

Screenshot_3.png

Μόλις τώρα, daffy_7 είπε

Τιμολόγιο χωρίς το ΦΠΑ; Ή απλά να το περάσεις στην επιχείρηση; Δύσκολο το βλέπω. Όλα μαζί θα περαστούν.

Ναι πχ σε skroutz παει αποφορολογηση αμεσα τωρα εδω ειναι λιγο ζορι με το 2+1. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Arkin είπε

Το θεμα ειναι πως κοβονται αυτα ειναι σε μια αποδειξη ολα μαζι η ξεχωριστα? Γιατι αν θελω να κοψω τιμολογιο πως βγαινει? 

Screenshot_2.png

Λογικα στο τιμολογιο αναφερει τα κομματια σαν 3 με το 3ο με πχ εκπτωση 100% οποτε 674,41 + 155,38 φπα ( εκτος και αν θες αποφορολογηση ) που μπορεις και απο το καταστημα αν βαλεις παραλαβη απο εκει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Polis33 είπε

Βλέπω ιδιες προσφορές με την προηγούμενη φορά. Οποίος ενδιαφέρεται να πάρει ταμπλετ με το2+1 ας μου στείλει γιατί ενδιαφέρομαι κ εγω

Ενδιαφέρομαι και εγώ για το tablet

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...