Προς το περιεχόμενο

TCL C745 55' & 65' & 75' ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ 599€ , 699€ , 999€


Lewnidas1995

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η καλυτερη προσφορα που ειδα σε TV και πιστευω οτι αξιζει παρα πολυ ! Ειδικα αν σκεφτουμε οτι αλλες αλυσιδες την εβγαλαν σε προσφορα σε μεγαλυτερες τιμες !

55  599€
65  699€
75  999€

  • Like 6
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 192
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, stafftw είπε

Και εγώ αυτό μπήκα να ανεβάσω, εχω διαβάσει τα καλύτερα για τη C745 σειρά από reviews, είναι ίσως η πιο φτηνή 144hz 4k πλέον 

Βλέπω στις προσφορές την c735 στα 569, δεν ξέρω τι διαφορές έχουν κι αν γι 30€ χάνεις αρκετά σε ποιότητα, πάντως σίγουρα δεν είναι η πιο φθηνή στα 144hz

Επεξ/σία από nickol-us
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, nickol-us said:

Βλέπω στις προσφορές την c735 στα 569, δεν ξέρω τι διαφορές έχουν κι αν γι 30€ χάνεις αρκετά σε ποιότητα, πάντως σίγουρα δεν είναι η πιο φθηνή στα 144hz

Αν δεν κάνω λάθος η c735 είναι 120;

https://www.kitele.com/el/sygkrish/tcl-55c735,tcl-55c745

Όπως και να έχει για 30€ αξίζει θεωρώ να πας στη φετινή έκδοση.

Εγώ να σου πω την αλήθεια θέλω μια μικρότερη για το δωμάτιο, 43 τύπου και απογοητεύτηκα που πέρσι δεν πήρα την 43c735 και φέτος δεν υπάρχει διαθέσιμη και δε βγήκε και αντίστοιχη 43c745.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, fredd0 είπε

αν δε κανω λαθος ειναι το περσυνο μοντελο

Όντως, δεν έχει σχέση όμως με το αν είναι 144hz ή όχι, μόνο πάνω σε αυτό ήταν το σχόλιο (αν είναι η πιο φθηνη στα 144hz)

5 λεπτά πριν, stafftw είπε

Αν δεν κάνω λάθος η c735 είναι 120;

https://www.kitele.com/el/sygkrish/tcl-55c735,tcl-55c745

Όπως και να έχει για 30€ αξίζει θεωρώ να πας στη φετινή έκδοση.

Εγώ να σου πω την αλήθεια θέλω μια μικρότερη για το δωμάτιο, 43 τύπου και απογοητεύτηκα που πέρσι δεν πήρα την 43c735 και φέτος δεν υπάρχει διαθέσιμη και δε βγήκε και αντίστοιχη 43c745.

https://www.tcl.com/gr/el/tvs/55-c735

H tcl λέει

Αναφορά σε κείμενο

144Hz εγγενής οθόνη για κορυφαία κίνηση

Ότι ακριβώς λέει και στην  745

https://www.tcl.com/gr/el/tvs/c745

 

Μπορεί να είναι καλύτερο το φετινό μοντέλο και να αξίζει τα 30€+, το σχόλιο ήταν καθαρά για να δείξω οτι υπάρχει εναλλακτική με λιγότερα χρήματα καθώς έτυχε να δω την προσφορά.

 

Γενικότερα είμαι σε αναζήτηση tv και η Tcl μου χτύπησε. Είναι όντως τόσο καλές; Τα reviews θα έλεγα είναι ανάμεικτα.

Αξίζει να γλιτώσει κανείς τα +100 που έχει η αντίστοιχη samsung ή κόβει αρκετά σε ποιότητα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η αγορά εγγύησης 5 έτη λέει τίποτα παίδες ή δεν αξίζει. Έχει κανείς ανάλογη εμπειρία από κωτσοβ;

Επεξ/σία από prehistorik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, prehistorik είπε

Η αγορά εγγύησης 5 έτη λέει τίποτα παίδες ή δεν αξίζει. Έχει κανείς ανάλογη εμπειρία από κωτσοβ;

Έχοντας πάθει ζημιά και στις 2 προηγούμενες τηλεοράσεις, είναι ένα καλό χαρτί θεωρώ.

Η μια έπαθε ανεπανορθωτη ζημιά στην 4ετία ενώ η άλλη άλλαξε λάμπες στην 3ετια (130€) και παρουσίασε επίσης πρόβλημα μάλλον στην μητρική.

Από την άλλη υπάρχει κόσμος που έχει τηλεοράσεις για χρόνια χωρίς πρόβλημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 minutes ago, prehistorik said:

Η αγορά εγγύησης 5 έτη λέει τίποτα παίδες ή δεν αξίζει. Έχει κανείς ανάλογη εμπειρία από κωτσοβ;

Καραλεει φίλος. Είχα αγοράσει monitor msi 32' και χάλασε το πάνελ. Αγορά 239€ και μου είπαν απλά πάρε οποία θέλεις και έτσι πήρα την g7 27'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, prehistorik είπε

Η αγορά εγγύησης 5 έτη λέει τίποτα παίδες ή δεν αξίζει. Έχει κανείς ανάλογη εμπειρία από κωτσοβ;

λεει προφανως ειδικα οταν περασει η εργοστασιακη εγγυηση και αν σ χαλασει παιρνεις παρομοιο νεο μοντελο αν δεν υπαρχει αυτο η΄πιστωτικο. Απο κοντα στο καταστημα απλα ισως μπορεις να την παρεις και πιο φτηνα την 5ετη η΄και φρι αν παρεις και τπτ αλλο και κανεις παζαρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...