Προς το περιεχόμενο

TCL C745 55' & 65' & 75' ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ 599€ , 699€ , 999€


Lewnidas1995

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 hours ago, valkon said:

Είναι κάποιος άλλος σαν και εμένα που την έχει στο καλάθι 2 μέρες αλλα τσιγκουνεύεται το total support 5 έτη;

 

Εγώ την έχω καλάθι 2 μέρες αλλά τσιγκουνεύομαι τα 700€. Πέρα από τη πλάκα είμαι στο τσακ για αναβάθμιση από 55 σε 65 από Samsung του 2018.

Επεξ/σία από Apoithaki
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 192
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Αυτή στα χρήματα που παίζει .... για mini-LED 4Κ 144ΗΖ δεν νομίζω ότι υπάρχει σκέψη σε σχέση με την 55C745

image.png.261224afd990f1d08bb455aafa053fe9.png

Επεξ/σία από SavasF
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα. Αν επιλέξω tv εκτός oled που δε τις σηκώνει η τσέπη μου πιο πάνελ είναι το πιο καλό μετα τις oled; θα με ενδιέφεραν κυρίως καλά μαύρα αλλά και καλά χρώματα,  φωτεινότητα, αντίθεση και ίσως κάποια χαρακτηριστικά για gaming όπως 120hz κλπ.

Επεξ/σία από spirosR7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, spirosR7 είπε

Καλησπέρα. Αν επιλέξω tv εκτός oled που δε τις σηκώνει η τσέπη μου πιο πάνελ είναι το πιο καλό μετα τις oled; θα με ενδιέφεραν κυρίως καλά μαύρα αλλά και καλά χρώματα,  φωτεινότητα, αντίθεση και ίσως κάποια χαρακτηριστικά για gaming όπως 120hz κλπ.

οled -> mini led -> qled -> full array -> edge led ειναι ο γενικος μπουσουλας

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω την παρήγγειλα (55") και την περιμένω αύριο. Τώρα είδα ότι έβγαλαν και την 55PML9008 στα 749€. Εχω μια 50ρα philips 4k/60 και δεν μπορώ πλέον χωρίς τα φώτα της. Να τους πάρω να αλλάξουν την παραγγελία στην philips; Έχει κάποιος εικόνα εάν από άποψη ποιότητας εικόνας είναι έστω περίπου ιδιες; Πιο πολύ για να γλιτώσω την φασαρία με ετούτη με ξεχωριστά φώτα στην πλάτη της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Bigi444444 είπε

Εγω την παρήγγειλα (55") και την περιμένω αύριο. Τώρα είδα ότι έβγαλαν και την 55PML9008 στα 749€. Εχω μια 50ρα philips 4k/60 και δεν μπορώ πλέον χωρίς τα φώτα της. Να τους πάρω να αλλάξουν την παραγγελία στην philips; Έχει κάποιος εικόνα εάν από άποψη ποιότητας εικόνας είναι έστω περίπου ιδιες; Πιο πολύ για να γλιτώσω την φασαρία με ετούτη με ξεχωριστά φώτα στην πλάτη της.

Μη διαθέσιμο για αποστολή=εκθεσιακό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ πέρσι αγόρασα μια  samsung 50qn90b για το ps5 και ταινίες. 

Τοπ σε όλα φουλ ευχαριστημένος. 

Αξίζει να πάω σε μεγαλύτερη την 65c745 η είναι κατώτερη? 

Τι λέτε? 

Ευχαριστώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, johnnyman είπε

Παιδιά εγώ πέρσι αγόρασα μια  samsung 50qn90b για το ps5 και ταινίες. 

Τοπ σε όλα φουλ ευχαριστημένος. 

Αξίζει να πάω σε μεγαλύτερη την 65c745 η είναι κατώτερη? 

Τι λέτε? 

Ευχαριστώ. 

ε όχι...

Ανώτερο το μοντέλο σου στα περισσότερα χαρακτηριστικά, ανεβαίνοντας σε ίντσες θα αλλάξει και το density, βλέπω να στεναχωριέσαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, nickol-us είπε

ε όχι...

Ανώτερο το μοντέλο σου στα περισσότερα χαρακτηριστικά, ανεβαίνοντας σε ίντσες θα αλλάξει και το density, βλέπω να στεναχωριέσαι...

Για πες λίγο φίλε μου γιατί δεν γνωρίζω από tcl. 

Τι διαφορές θα έχει? 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

745 ή 805 ; Αξίζει η tcl ή να πάω σε samsung lg και να δώσω 200-300 € συν. τα φώτα σας και όλες οι γνώμες ευπρόσδεκτες ! Μιλάω για 65’’ και χρήση θα είναι ταινίες και νετφλιξ όχι gaming 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, valkon είπε

Είναι κάποιος άλλος σαν και εμένα που την έχει στο καλάθι 2 μέρες αλλα τσιγκουνεύεται το total support 5 έτη;

 

Μη τσιγκουνευεσαι για την εγγύηση απλά τσέκαρε τους όρους..

Εγώ είχα πάρει lgoled55 το 18 με 5 έτη από mediamarkt(η εγγύηση ήταν της Allianz) και φέτος έβγαλε burn in και έκανα χρήση της ασφαλείς κ μου γύρισαν το 75% του ποσού που είχα πληρώσει τότε..

Και τώρα lg θα πάρω αλλά πλέον έχει δική της 5ετη εγγύηση..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, johnnyman είπε

Παιδιά εγώ πέρσι αγόρασα μια  samsung 50qn90b για το ps5 και ταινίες. 

Τοπ σε όλα φουλ ευχαριστημένος. 

Αξίζει να πάω σε μεγαλύτερη την 65c745 η είναι κατώτερη? 

Τι λέτε? 

Ευχαριστώ. 

Σιγουρα σε χαρακτηριστηκα η τηλοραση που εχεις ειναι καλυτερη  αλλα......

το μεγεθος μετραει(50 vs 65 69% μεγαλυτερη επιφανεια ). Αλλαζει η εμπειρια θεασης .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, humanoid είπε

TCL C745 65 ή Hisense 65U7HQ? 

 

Απο τα χαρακτηριστηκα τους ανωτερη η hisense ! Απο τα διαφορα reviews παλι εμφανιζεται καλυτερη η hisense !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, generalb31 είπε

Απο τα χαρακτηριστηκα τους ανωτερη η hisense ! Απο τα διαφορα reviews παλι εμφανιζεται καλυτερη η hisense !

H μια ειναι full array και η αλλη qled , ειναι οντως καλυτερη η hisense? Εχουμε λινκ απο τα reviews?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...