Προς το περιεχόμενο

[Black Friday] Playstation 5 (Disc Edition) - 429€ [ΤΕΛΟΣ]


Grim Ripper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έβαλα παραλαβή Τετάρτη από κατάστημα γιατί την αυριανή μέρα δε μου την είχε σαν επιλογή το πλαίσιο. Υπάρχει ενδεχόμενο να είναι και από αύριο έτοιμη για παραλαβή? 

 

Επεξ/σία από stratigos24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 195
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 λεπτά πριν, stratigos24 είπε

Έβαλα παραλαβή Τετάρτη από κατάστημα γιατί την αυριανή μέρα δε μου την είχε σαν επιλογή το πλαίσιο. Υπάρχει ενδεχόμενο να είναι και από αύριο έτοιμη για παραλαβή? 

 

θα τους παρεις τηλεφωνο - Πριν που πηγα plasio καλαμαριας ειχαν πανω απο 20 ps5 ,φανταζομαι στην Αθηνα θα εχουν παραπανω ετοιμα για παραδοση .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, birbilis_ είπε

Μόνο εγώ σκέφτομαι να περιμένω κ να δώσω κάτι παραπάνω για το slim???

120€ παραπάνω για την ακρίβεια... Τα 125GB θεωρώ πως δεν αξίζουν τα 120€. Χώρια που στα μάτια μου το slim δεν είναι τόσο όμορφο όσο το OG. Αυτή η διαφορά υφής στο πάνω και κάτω κομμάτι των εξωτερικών καπακιών και η μαύρη γραμμή που τρέχει περιμετρικά της κονσόλα δεν μου αρέσουν καθόλου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 minutes ago, laxanoulis said:

120€ παραπάνω για την ακρίβεια... Τα 125GB θεωρώ πως δεν αξίζουν τα 120€. Χώρια που στα μάτια μου το slim δεν είναι τόσο όμορφο όσο το OG. Αυτή η διαφορά υφής στο πάνω και κάτω κομμάτι των εξωτερικών καπακιών και η μαύρη γραμμή που τρέχει περιμετρικά της κονσόλα δεν μου αρέσουν καθόλου.

Με τις τιμές των ssd nvme να κατρακυλάνε η διαφορά τιμής είναι τελείως υποκειμενική.
Σε όλα τα εκτεταμένα Review που έγιναν για το Slim μας λένε πολύ ευγενικά και διακριτικά ότι για πρώτη φορά η Sony έκανε μόνο εμφανισιακή αλλαγή χωρίς να έχει βελτιώσει επι της ουσίας τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Innersense είπε

Με τις τιμές των ssd nvme να κατρακυλάνε η διαφορά τιμής είναι τελείως υποκειμενική.
Σε όλα τα εκτεταμένα Review που έγιναν για το Slim μας λένε πολύ ευγενικά και διακριτικά ότι για πρώτη φορά η Sony έκανε μόνο εμφανισιακή αλλαγή χωρίς να έχει βελτιώσει επι της ουσίας τίποτα.

Άρα όσοι έχουν OG κονσόλα, δεν έχουν λόγο να αναβαθμίσουν και όσοι θέλουν τώρα κονσόλα ίσως το καλύτερο deal είναι η OG(καθαρά λόγω τιμής) πάρα η slim...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, sopas είπε

Παιδιά, το SERIES X στα 449 με το FORZA HORIZON 5 το προτείνετε έναντι του PS5, για κάποιον που θα παίζει κανά σάββατο πρωί και έχει pc με 4070?

Εντελώς off topic αυτό που ρωτάς σε αυτό το thread, αλλά ποιος ο λόγος να πάρεις Xbox series X ενώ έχεις pc με 4070 και απλά μπορείς να αγοράσεις το Forza και στο pc?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, laxanoulis είπε

Εντελώς off topic αυτό που ρωτάς σε αυτό το thread, αλλά ποιος ο λόγος να πάρεις Xbox series X ενώ έχεις pc με 4070 και απλά μπορείς να αγοράσεις το Forza και στο pc?

Ναι μοιάζει off-topic απλά κλίνω προς την αγορά του PS5 περισσότερο. Αξίζει για κάποιον που έχει καλό υπολογιστή ή θα μου φαίνεται χάλια?

Επεξ/σία από sopas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, sopas είπε

Παιδιά, το SERIES X στα 449 με το FORZA HORIZON 5 το προτείνετε έναντι του PS5, για κάποιον που θα παίζει κανά σάββατο πρωί και έχει pc με 4070?

Γνώμη μου, εφόσον έχεις καλό pc, πάρε PS5 να δεις έστω τα exclusives του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vader290 είπε

Γνώμη μου, εφόσον έχεις καλό pc, πάρε PS5 να δεις έστω τα exclusives του...

Συμφωνώ, αλλά και αυτά σιγά σιγά δεν έρχονται στον υπολογιστή?

Έχω ήδη παίξει God of War, Spiderman, Uncharted.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, birbilis_ είπε

Μόνο εγώ σκέφτομαι να περιμένω κ να δώσω κάτι παραπάνω για το slim???

αν θες να παιζεις και απο δισκάκια αυτη εδω ειναι προφανώς η καλυτερη προσφορά  , εγω που παιζω μονο digital  το σκεφτομαι να παρω το σλιμ στα 450Ε με το 1Τ δισκο ..... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, sopas είπε

Συμφωνώ, αλλά και αυτά σιγά σιγά δεν έρχονται στον υπολογιστή?

Έχω ήδη παίξει God of War, Spiderman, Uncharted.

Συνήθως αργούν να έρθουν στο pc, εάν θέλεις να τα δεις πιο σύντομα, τα παίρνεις στο PS5. Η αν θέλεις οπωσδήποτε να πάρεις κονσόλα κοίτα και το nintendo switch, έχει ωραία παιχνίδια και το παίρνεις και όπου θέλεις 

Επεξ/σία από vader290
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, vader290 είπε

Συνήθως αργούν να έρθουν στο pc, εάν θέλεις να τα δεις πιο σύντομα, τα παίρνεις στο PS5. Η αν θέλεις οπωσδήποτε να πάρεις κονσόλα κοίτα και το nintendo switch, έχει ωραία παιχνίδια και το παίρνεις και όπου θέλεις 

Με βλέπω να παίρνω το PS5. Η τιμή του είναι ασυναγώνιστη και η ανωτερότητα σε χειριστήριο είναι προφανής.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...