Προς το περιεχόμενο

[Black Friday] Playstation 5 (Disc Edition) - 429€ [ΤΕΛΟΣ]


Grim Ripper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, urgo είπε

Και η χαζη ερωτηση της ημερας…Εσεις που λετε οτι μπορει να παιξει 15% επιστροφη ,εννοειτε οτι θα παιξει πανω στην ηδη μειωμενη τιμη;;;ΓΙατι μου ακουγεται για οβερκιλ.  

Η μηπως βγαλει την προσφορα στην αρχικη τιμη;

Θα βγάλει επιστροφή σε αγορές άνω των 349 ευρώ, με εξαίρεση τα μηλοτηλέφωνα. Οπότε θα το πιάνει το PS5. Το θέμα είναι αν θα υπάρχει απόθεμα μέχρι την επόμενη εβδομάδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 195
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 minutes ago, ProponitisTouKanape said:

Θα βγάλει επιστροφή σε αγορές άνω των 349 ευρώ, με εξαίρεση τα μηλοτηλέφωνα. Οπότε θα το πιάνει το PS5. Το θέμα είναι αν θα υπάρχει απόθεμα μέχρι την επόμενη εβδομάδα

Πέρυσι τουλάχιστον είχε 15% στα iphone 13, 738 μου είχε βγει. Δεν έπαιζε τέτοια τιμή πουθενά, άσε και που είχε και δεκάδες άτοκες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Makis38 είπε

Πέρυσι τουλάχιστον είχε 15% στα iphone 13, 738 μου είχε βγει. Δεν έπαιζε τέτοια τιμή πουθενά, άσε και που είχε και δεκάδες άτοκες!

Φέτος θα εξαιρούνται. Αλλά ναι όντως ηταν καλό ντιλ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως δουλευει αυτο ; Πρεπει καποιος να αγοραζει τα παιχνιδια ενα ενα η μπορει με καποιου ειδους συνδρομη ανα ετος να τα εχει στο σκληρο του δισκο και να τα παιζει απο εκει ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, giantzeron είπε

Πως δουλευει αυτο ; Πρεπει καποιος να αγοραζει τα παιχνιδια ενα ενα η μπορει με καποιου ειδους συνδρομη ανα ετος να τα εχει στο σκληρο του δισκο και να τα παιζει απο εκει ;;

Μπορείς να αγοράζεις δισκάκια τα οποία κάνει εγκατάσταση στο δίσκο και μπορείς να έχει και συνδρομή στην οποία έχεις ψηφιακά παιχνίδια τα οποία μπορείς να τα παίξεις όσο έχεις τη συνδρομή. Και τα ψηφιακά κάνουν εγκατάσταση στο δίσκο.

Ανάλογα το επίπεδο συνδρομής μπορείς να τα κάνεις και streaming(όχι όλα) τα ψηφιακά παιχνίδια.

Επεξ/σία από CarbonFibre
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, laxanoulis είπε

Αν περιμένουμε και την επιστροφή του Γερμανού βλέπω να μην μένει ούτε για δείγμα PS5...

Ήδη κάποια χειριστήρια εξαντλήθηκαν. Εγώ μαύρο χειριστήριο παραγγελία από Κωτσόβολο δεινοπάθησα για να κάνω (ήθελα να εξαργυρώσω πόντους). Στο site δείχνει διαθέσιμο αλλά όταν πας να το κάνεις παραγγελία, είναι εξαντλημένο. Τηλεφωνικά κατάφερα να κάνω παραγγελία 1τμχ και αυτό θα το πάρουν από άλλο υποκατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αγορα απο Γερμανο με επιστροφη ειναι καλυτερη παραλαβη απο καταστημα για πιο γρηγορη εισπραξη ποντων η online?

Εγγυηση ποσο δινει ο Γερμανος ξερει κανεις? 1 η 2 χρονια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, dialteo είπε

Ήδη κάποια χειριστήρια εξαντλήθηκαν. Εγώ μαύρο χειριστήριο παραγγελία από Κωτσόβολο δεινοπάθησα για να κάνω (ήθελα να εξαργυρώσω πόντους). Στο site δείχνει διαθέσιμο αλλά όταν πας να το κάνεις παραγγελία, είναι εξαντλημένο. Τηλεφωνικά κατάφερα να κάνω παραγγελία 1τμχ και αυτό θα το πάρουν από άλλο υποκατάστημα.

Μου φαίνεται θα κάνω παραγγελία από Πλαίσιο με 4 χρόνια εγγύηση που το έχουν +50€ και να τελειώνω λέω γω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, KaRouLi είπε

Καλημερα, προφανώς υπάρχει αποφορολόγηση λόγω του γνωστού άρθρου για όσους το δικαιούνται, σωστά?

Έχεις κανονικά. Απλά έχε στο νου σου ότι, πιθανότατα, αν έχεις την δυνατότητα να πάρεις με αποφορολόγηση και θέλεις και επιστροφή με eurobank από Γερμανό, να μην σε πιάσει η επιστροφή γιατί θα είναι από 349€ και πάνω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, laxanoulis είπε

Αν περιμένουμε και την επιστροφή του Γερμανού βλέπω να μην μένει ούτε για δείγμα PS5...

Εγώ για αυτό είπα χθες ότι κανείς δεν μπορεί να απαντήσει με 100% σιγουριά στο "να περιμένω να μπει επιστροφή στο Γερμανό και μετά να βάλω παραγγελία"?? 

Φυσικά μπορεί να μην υπάρξει και κανένα πρόβλημα αποθέματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, stratigos24 είπε

Εγώ για αυτό είπα χθες ότι κανείς δεν μπορεί να απαντήσει με 100% σιγουριά στο "να περιμένω να μπει επιστροφή στο Γερμανό και μετά να βάλω παραγγελία"?? 

Φυσικά μπορεί να μην υπάρξει και κανένα πρόβλημα αποθέματος.

Μπορεί όντως να μην υπάρξει θέμα με απόθεμα. Ίσως όμως να παραγγείλεις επόμενη εβδομάδα και να παραλάβεις του χρόνου, κυριολεκτικά... 😭😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, stratigos24 είπε

Εγώ για αυτό είπα χθες ότι κανείς δεν μπορεί να απαντήσει με 100% σιγουριά στο "να περιμένω να μπει επιστροφή στο Γερμανό και μετά να βάλω παραγγελία"?? 

Φυσικά μπορεί να μην υπάρξει και κανένα πρόβλημα αποθέματος.

Η εν λογω διαφημιση και στο 0:35 το λεει. Θα μπει, καθε χρονο εχει εκτος απο περυσι που ειχε με payzy

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτές οι προσφορές είναι μέχρι εξαντλήσεως αποθεμάτων, δεδομένου ότι η “fat” κονσόλα αποσύρεται λόγω του Slim. Όποτε όσοι περιμένετε για επιστροφές κλπ, κινδυνεύετε μείνετε μπουκάλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...