Προς το περιεχόμενο

[Black Friday] Playstation 5 (Disc Edition) - 429€ [ΤΕΛΟΣ]


Grim Ripper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, sopas είπε

Με βλέπω να παίρνω το PS5. Η τιμή του είναι ασυναγώνιστη και η ανωτερότητα σε χειριστήριο είναι προφανής.

Αν σε ενδιαφέρουν τα exclusives day one παίρνεις PS5 και όχι Xbox. Αν όχι, μένεις με pc και κάποια στιγμή θα έρθουν και στο pc τα exclusives.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 195
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

9 λεπτά πριν, laxanoulis είπε

Αν σε ενδιαφέρουν τα exclusives day one παίρνεις PS5 και όχι Xbox. Αν όχι, μένεις με pc και κάποια στιγμή θα έρθουν και στο pc τα exclusives.

Θα το μελετήσω και θα αποφασίσω.

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 hours ago, aekoupoli said:

Παιδιά με eurobank πιστωτική έχει πάλι επιστροφή σε πόντους? Με αγορά με δόσεις εννοω. Η θελει μόνο χρεωστική?

Λεφτά επιστρέφει όχι πόντους. Σε δύο αγορές που έχω κάνει, με πιστωτική, Γερμανός και Praktiker, πήρα την επιστροφή που έλεγε σε λεφτά και έχω βάλει πολλές άτοκες δόσεις και στα δύο μαγαζιά. Ουδέν πρόβλημα.

Επεξ/σία από Makis38
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλήμερα σκέφτομαι και εγω την αγορα του ps5 ή σε xbox . Απο κωτσοβολο το έχει 440 και δωρο to ea sports και εχω κιολας απο το pc που χρησιμοποιω εξτρα xbox μοχλους . Τι προτείνεται εσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ChristosFis είπε

καλήμερα σκέφτομαι και εγω την αγορα του ps5 ή σε xbox . Απο κωτσοβολο το έχει 440 και δωρο to ea sports και εχω κιολας απο το pc που χρησιμοποιω εξτρα xbox μοχλους . Τι προτείνεται εσεις?

Τα Xbox είναι πεταμένα λεφτά 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 minutes ago, feelihipo said:

Τα Xbox είναι πεταμένα λεφτά 

Επιτελους μια τεκμηριωμένη απαντηση με επιχειρηματα. Μπας και βαλουμε μια σειρα σε αυτο το forum.

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα μία ξεχασμένη επιταγή 30€ από τον Κώτσο και την πήρε!

Έκανα και 5€  εξαργύρωση με 2000 Bonus πόντους και τελικά πήγε 395€ σε άτοκες δόσεις.  Not bad at all :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συλλεκτική έκδοση με Spiderman 2 αξίζει τη διαφορά στα χρήματα, τι πιστεύετε; Η αλήθεια είναι ότι με ψήνει πάρα πολύ απλά και μόνο επειδή είναι ξεχωριστό (συν ότι έχει και την παιχνιδάρα μέσα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια αγοραστε αυτο που πραγματικα θα κατσετε να παιξετε.Και οι δυο κονσολες (ps5/Xbox ) ειναι σε καλη τιμη τωρα με τις προσφορες.Δειτε τι προσφέρει η καθε κονσολα, και αυτο που ειναι πιο κοντα στα γουστα σας αυτη αγοραζετε.

To xbox εχει το μεγαλο χαρτι που λέγετε game pass + οτι μπορεις να αγοραζεις πολυ φθηνα τα παιχνιδια απο τα κλειδαδικα με χρηση vpn.

To πσ5 εκει που δεν εχει αντιπαλο ειναι στα αποκλειστικα.Αν τα αποκλειστικα που εχουν βγει μεχρι στιγμης για το ps5 και σας αρεσουν χτυπηστε ps5.Εχει και το καλο οτι παιζει και ολα τα παιχνιδια του ps4 οποτε αν καποιος δεν ειχε ps4 παιζει παιχνιδια διαμαντια του ps4 σε τιμες πολυ χαμηλες στο ps5.

Και μια συμβουλη τωρα που ειναι σε προσφορα και τα χειριστηρια, χτυπηστε ενα να υπαρχει.Καποια στιγμη θα χρειαστειτε ενα δευτερο και θα το πληρωσετε ακριβοτερα.Καλοριζικα οποιος αγορασε η θα αγορασει κονσολα.

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το ps5 το εχω παρκαρισμενο παντως,αν εξαιρεσεις το gow δεν εχω δει τωρα τελευταια καποιο καλο exclusive

Edlen ring baldurs gate alan wake in crossplatform ,πραγμτικα το εχω και πιανει σκονη

Οτι ειπε ο απο πανω,αν εχετε πολλα παιχνιδια που δεν τα βρισεκται στο pc γιατι δεν υπαρχουν και θελετε να παιξετε παρτε το,η αν το pc σας δεν ειναι καθολου καλο και θελετε κατι οικονομικο να παιζετε,παρτε το επισης..Αν εχετε καλο pc δεν ξερω κατα ποσο αξιζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η χαζη ερωτηση της ημερας…Εσεις που λετε οτι μπορει να παιξει 15% επιστροφη ,εννοειτε οτι θα παιξει πανω στην ηδη μειωμενη τιμη;;;ΓΙατι μου ακουγεται για οβερκιλ.  

Η μηπως βγαλει την προσφορα στην αρχικη τιμη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, CastorTroy said:

Η συλλεκτική έκδοση με Spiderman 2 αξίζει τη διαφορά στα χρήματα, τι πιστεύετε; Η αλήθεια είναι ότι με ψήνει πάρα πολύ απλά και μόνο επειδή είναι ξεχωριστό (συν ότι έχει και την παιχνιδάρα μέσα).

Αν σου αρέσει σίγουρα, εμένα δεν μου άρεσε το χρώμα οπότε προτίμησα το άσπρο. Το παιχνίδι βέβαια θα το ήθελα να το παίξω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...