Προς το περιεχόμενο

Αγορά πρώτου αυτοκινήτου


Vassilis_Pyrgos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας και καλώς σας βρήκα στο φόρουμ

Σκέφτομαι να αγοράσω και εγώ το πρώτο μου αυτοκίνητο όντας κάτοχος διπλώματος εδώ και 2 χρόνια . Να πω ότι ο πατέρας μου είχε ένα Citroen Xsara στο οποίο έμαθα να οδηγώ , επίσης έχω οδηγήσει και Hyundai Getz . Είμαι ψιλοάσχετος από αυτοκίνητα οπότε συγχωρέστε με αν δεν ξέρω . Το ποσό που μπορώ να διαθέσω είναι μέχρι 2.500€ , καταλαβαίνω ότι δεν θα βρω και κάτι ουαου αλλά what you see is what you get 😛 . Θα χαρώ λοιπόν να ακούσω τις απόψεις και τις γνώμες σας .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 347
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, tutuyo είπε

Με 2,5 χιλιάρικα δεν παίρνεις αμάξι. Παίρνεις κάτι σαν αμάξι 

λες να μην το ξέρω;

Αλλά βλέπεις ο πατέρας μου λείπει εκτός περιοχής που μένω και δεν έχω πως να μετακινούμαι στη δουλειά τώρα ειδικά που χειμωνιάζει

Υ.Γ : Μένω σε επαρχία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτάς αυτοκίνητα 15ετιας και ανω . Το παλιό μου opel astra του 2005 είχε βγει πολύ καλό και αυτός που το πήρε συνεχίζει να το χρησιμοποιει χωρίς πρόβλημα . Και με υγραέριο είναι πολύ οικονομικό .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, Vassilis_Pyrgos είπε

Καλησπέρα σας και καλώς σας βρήκα στο φόρουμ

Σκέφτομαι να αγοράσω και εγώ το πρώτο μου αυτοκίνητο όντας κάτοχος διπλώματος εδώ και 2 χρόνια . Να πω ότι ο πατέρας μου είχε ένα Citroen Xsara στο οποίο έμαθα να οδηγώ , επίσης έχω οδηγήσει και Hyundai Getz . Είμαι ψιλοάσχετος από αυτοκίνητα οπότε συγχωρέστε με αν δεν ξέρω . Το ποσό που μπορώ να διαθέσω είναι μέχρι 2.500€ , καταλαβαίνω ότι δεν θα βρω και κάτι ουαου αλλά what you see is what you get 😛 . Θα χαρώ λοιπόν να ακούσω τις απόψεις και τις γνώμες σας .

δες σε punto , όχι οτι δε θα σου βγάζει θέματα , απλά έχει φθηνά ανταλλακτικά

getz χλωμό να βρεις λόγω του οτι είναι μικρό και τα βαράνε παραπάνω (όπως και panda)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, gbras είπε

Κοιτάς αυτοκίνητα 15ετιας και ανω . Το παλιό μου opel astra του 2005 είχε βγει πολύ καλό και αυτός που το πήρε συνεχίζει να το χρησιμοποιει χωρίς πρόβλημα . Και με υγραέριο είναι πολύ οικονομικό .

ότι κοιτάω τέτοια αμάξια το ξέρω δεν περίμενα να βρω κάτι καινούργιο 

12 λεπτά πριν, korakios είπε

δες σε punto , όχι οτι δε θα σου βγάζει θέματα , απλά έχει φθηνά ανταλλακτικά

getz χλωμό να βρεις λόγω του οτι είναι μικρό και τα βαράνε παραπάνω (όπως και panda)

Punto καλά αλλά και αυτά τσιμπάνε 

καλά τα Getz έχουν ξεφύγει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Vassilis_Pyrgos είπε

Punto καλά αλλά και αυτά τσιμπάνε 

καλά τα Getz έχουν ξεφύγει 

Δυστυχώς άργησες καμια 3ετία που ξέφυγαν οι τιμές , πάντως πέσε στα 2 χιλιάρικα μιας και σίγουρα θα θες συμμαζέματα , τιμές παίζουν πάντως πχ τυχαία αγγελία

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, korakios είπε

Δυστυχώς άργησες καμια 3ετία που ξέφυγαν οι τιμές , πάντως πέσε στα 2 χιλιάρικα μιας και σίγουρα θα θες συμμαζέματα , τιμές παίζουν πάντως πχ τυχαία αγγελία

Άργησα δεν λες τίποτα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Vassilis_Pyrgos είπε

Καλησπέρα σας και καλώς σας βρήκα στο φόρουμ

Σκέφτομαι να αγοράσω και εγώ το πρώτο μου αυτοκίνητο όντας κάτοχος διπλώματος εδώ και 2 χρόνια . Να πω ότι ο πατέρας μου είχε ένα Citroen Xsara στο οποίο έμαθα να οδηγώ , επίσης έχω οδηγήσει και Hyundai Getz . Είμαι ψιλοάσχετος από αυτοκίνητα οπότε συγχωρέστε με αν δεν ξέρω . Το ποσό που μπορώ να διαθέσω είναι μέχρι 2.500€ , καταλαβαίνω ότι δεν θα βρω και κάτι ουαου αλλά what you see is what you get 😛 . Θα χαρώ λοιπόν να ακούσω τις απόψεις και τις γνώμες σας .

Hyundai atos θα ελεγα πολυ καλο κανα ιαπωνικο επισης τωρα δεν ξερω με 2.5 αν θα βρεις πχ τογοτα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Lakistri είπε

Hyundai atos θα ελεγα πολυ καλο

μήπως το accent εννοείς ? και αυτό υπερτίμιο αμάξι βγήκε

Το atos βγήκε λίγο λαδιέρα και άσε που απο κρατήματα είναι ότι να'ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, korakios είπε

μήπως το accent εννοείς ? και αυτό υπερτίμιο αμάξι βγήκε

Το atos βγήκε λίγο λαδιέρα και άσε που απο κρατήματα είναι ότι να'ναι

για το Accent έχω ακούσει καλά λόγια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Vassilis_Pyrgos είπε

για το Accent έχω ακούσει καλά λόγια 

ναι , αλλά ότι και να πάρεις , επειδή πας σε φορτωμένο απο έτη και χιλιόμετρα , σημασία εχει να γινόταν η σωστή συντήρηση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, korakios είπε

ναι , αλλά ότι και να πάρεις , επειδή πας σε φορτωμένο απο έτη και χιλιόμετρα , σημασία εχει να γινόταν η σωστή συντήρηση

ε προφανώς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...