Προς το περιεχόμενο

TCL 55C805 55" & TCL 65C805 65" @ Germanos 609€ & 739€ με Eurobank €πιστροφη 15% [ΤΕΛΟΣ]


Lewnidas1995

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χθες την έστησα και εγώ, εξαιρετική 65αρα για τα λεφτά της. Το μόνο μείον ότι όντως αντανακλά αλλά προσωπικά βλέπω μόνο σε σκοτάδι οπότε δεν με επηρεάζει.

Αν κάποιος έχει βρει calibration ρυθμίσεις, ας μοιραστεί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 153
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εχω την 65αρα, ψάχνω και εγώ για calibration ρυθμίσεις, αλλά σε όσα site-βίντεο και αν βρήκα είναι στα ισπανικά και η αυτόματη μετάφραση δεν βοηθάει και πολυ! 😔 Επίσης έχω θέμα με της γρήγορες κινήσεις στο youtube, δλδ πίσω από την κίνηση ακολουθεί μια θολούρα, βρήκα σε κάποιο ξένο site ότι πρέπει να απενεργοποίησω την δυναμική επιτάχυνση η οποία ήταν από την αρχή απενεργοποιημένη, έτσι εγώ την ενεργοποίησα μήπως και υπάρχει διαφορά αλλά τίποτα! Βοήθεια! 😟😟 Κατά τα άλλα η τηλεόραση είναι διαμάντι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, pina92 said:

Εχω την 65αρα, ψάχνω και εγώ για calibration ρυθμίσεις, αλλά σε όσα site-βίντεο και αν βρήκα είναι στα ισπανικά και η αυτόματη μετάφραση δεν βοηθάει και πολυ! 😔 Επίσης έχω θέμα με της γρήγορες κινήσεις στο youtube, δλδ πίσω από την κίνηση ακολουθεί μια θολούρα, βρήκα σε κάποιο ξένο site ότι πρέπει να απενεργοποίησω την δυναμική επιτάχυνση η οποία ήταν από την αρχή απενεργοποιημένη, έτσι εγώ την ενεργοποίησα μήπως και υπάρχει διαφορά αλλά τίποτα! Βοήθεια! 😟😟 Κατά τα άλλα η τηλεόραση είναι διαμάντι!

Σε φορουμς του εξωτερικου χρησιμοποιουν τα settings απο την C845.
 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...