Προς το περιεχόμενο

ZYXEL WSM20 3-Pack Wi-fi mesh @official store - 69,99€ [ΤΕΛΟΣ]


Titos301

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 170
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σήμερα το απόγευμα πάω να παραλάβω. Όσοι είχαν γράψει τα στοιχεία τους στα Ελληνικά, κατά τη διαδικασία της παραγγελίας, αυτά δεν εκτυπώθηκαν (κατά πάσα πιθανότητα) στην ετικέτα τους. Να έχετε το νου σας, γιατί μπορεί να έχει συμβεί και σε άλλους. Καλό θα ήταν να κάνετε track το δέμα. Και μόλις σας γράψει ότι έφτασε στην περιοχή σας, να επικοινωνήσετε σε τοπική ΕΛΤΑ/Elta Courier.

 

TRACKING HISTORY

November 28

9:20 am

Delivery attempted. Package will be delivered to a nearby Amazon locker.

Athens, GR

7:12 am

Package left the carrier facility.

Athens, GR

November 27

2:29 pm

Package arrived at a carrier facility.

Athens, GR

Εμένα με πήραν από elta courier και μου ζήτησαν διεύθυνση, γιατί φαινόταν μόνο το 83 (αριθμός σπιτιού), ο Τ.Κ. και το κινητό μου. Τελικά θα πάω να παραλάβω εγώ σήμερα το απόγευμα από αυτούς.

Επεξ/σία από apotsi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως είναι σκόπιμο να δημιουργηθεί κανένα άλλο thread σχετικό με τα ZYXEL WSM20, αφενός για να αφήσουμε την κατηγορία των προσφορών αλλά και αφεταίρου γιατί λίγο πολύ όλοι θα το χρειαστούμε, είτε για να ρωτήσουμε είτε για να βοηθήσουμε (απαντήσουμε) άλλους.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, apotsi said:

Σήμερα το απόγευμα πάω να παραλάβω. Όσοι είχαν γράψει τα στοιχεία τους στα Ελληνικά, κατά τη διαδικασία της παραγγελίας, αυτά δεν εκτυπώθηκαν (κατά πάσα πιθανότητα) στην ετικέτα τους. Να έχετε το νου σας, γιατί μπορεί να έχει συμβεί και σε άλλους. Καλό θα ήταν να κάνετε track το δέμα. Και μόλις σας γράψει ότι έφτασε στην περιοχή σας, να επικοινωνήσετε σε τοπική ΕΛΤΑ/Elta Courier.

 

TRACKING HISTORY

November 28

9:20 am

Delivery attempted. Package will be delivered to a nearby Amazon locker.

Athens, GR

7:12 am

Package left the carrier facility.

Athens, GR

November 27

2:29 pm

Package arrived at a carrier facility.

Athens, GR

Εμένα με πήραν από elta courier και μου ζήτησαν διεύθυνση, γιατί φαινόταν μόνο το 83 (αριθμός σπιτιού), ο Τ.Κ. και το κινητό μου. Τελικά θα πάω να παραλάβω εγώ σήμερα το απόγευμα από αυτούς.

Tο ιδιο και σε μενα, εδωσα την διευθυνση και σε μιση ωρα παρελαβα!

0-02-05-f43385943221f881e51dbe4169d7dfa176c8434023f36269e3aa7bcf704a3e35_1007eea5a429b3d3.jpg

0-02-05-a2376c8f25fd2b2e2dd0913dd37367517fbd4496f7e162f07755aa46baf204ff_46f4cf5400f2439b.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαινονται ποιοτικά! περιμενουμε review poison. εγω μενω επαρχια και εχουν κολλησει ακομα στην Αθηνα απο αποθηκη σε αποθηκη...

Αυριο ελπιζω να τα εχω κι εγω να πω εντυπωσεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα φαμε πολλα συκωτια μεχρι να τα κανουμε να δουλεψουν . 

πολυ περιεργη κατασταση !!  εχω ηδη 2 ωρες που προσπαθω να τα βολεψω .. 

καμια σχεση με την ευκολια των deco που δουλεύω 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αληθεια ειναι οτι παλευω 30+ λεπτά να κανει pair το δευτερο και δεν το βλεπει και ας τα εχω διπλα διπλα.

Στην αρχη η ολη διαδικασια ευκολη αλλα προς το παρον εχω σκαλωσει εδω..

Βοηθητικο document:

https://download.zyxel.com/Multy_M1_(WSM20)/quick_start_guide/Multy M1 (WSM20)_003.pdf

ισως να παμε και εδω btw

 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, Feigen said:

ειναι 3 ιδιες συσκευες? 'Η μια βασικη και τα αλλα 2 δορυφόροι? Εχουν ολα ethernet απο πίσω?

ναι ειναι ιδιες οι συσκευες, εχουν ολα ethernet πίσω. Την μια την συνδεεις με το ethernet και τις υπολοιπες τις κανει pair αυτοματα (detecting satellite).. εδώ ειναι που εμενα προς το παρον δεν προχωραει

 

Επανέρχομαι με ενα edit:

κατάφερα να τα κανω pair αφού τα ένωσα με ethernet το main με το satellite. δεν έκανα κατι και τα εμφάνισε στο app, εβγαλα το ethernet, πήρε λίγη ώρα αλλά μετα τα είδε ως ασύρματα.

Επεξ/σία από Poison6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο αυτα που διαβάζω μέχρι τώρα σχετικά με το pair των συσκευών, συμπεραίνω οτι τα reviews απο Amazon σχετικά με παράπονα για το connection ισχύουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, PeopleAreStrange είπε

Απο αυτα που διαβάζω μέχρι τώρα σχετικά με το pair των συσκευών, συμπεραίνω οτι τα reviews απο Amazon σχετικά με παράπονα για το connection ισχύουν?

σιγουρα εχουν κάποια βάση , αλλα θα το εξετασούμε σιγα σιγα . είμαστε πολλοί που τα πηραμε .

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, apotsi είπε

Σήμερα το απόγευμα πάω να παραλάβω. Όσοι είχαν γράψει τα στοιχεία τους στα Ελληνικά, κατά τη διαδικασία της παραγγελίας, αυτά δεν εκτυπώθηκαν (κατά πάσα πιθανότητα) στην ετικέτα τους. Να έχετε το νου σας, γιατί μπορεί να έχει συμβεί και σε άλλους. Καλό θα ήταν να κάνετε track το δέμα. Και μόλις σας γράψει ότι έφτασε στην περιοχή σας, να επικοινωνήσετε σε τοπική ΕΛΤΑ/Elta Courier.

 

TRACKING HISTORY

November 28

9:20 am

Delivery attempted. Package will be delivered to a nearby Amazon locker.

Athens, GR

7:12 am

Package left the carrier facility.

Athens, GR

November 27

2:29 pm

Package arrived at a carrier facility.

Athens, GR

Εμένα με πήραν από elta courier και μου ζήτησαν διεύθυνση, γιατί φαινόταν μόνο το 83 (αριθμός σπιτιού), ο Τ.Κ. και το κινητό μου. Τελικά θα πάω να παραλάβω εγώ σήμερα το απόγευμα από αυτούς.

Και εγω να επικοινωνησω θελω , αλλα δεν σηκωνουν το τηλεφωνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...