Προς το περιεχόμενο

ZYXEL WSM20 3-Pack Wi-fi mesh @official store - 69,99€ [ΤΕΛΟΣ]


Titos301

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εψαχνα καιρο για ενα  κιτακι και το παρηγγειλα και εγω και ευχαριστω.τωρα περι προηγουμενης τιμης στο σκρουτζ τουλαχιστον το ειχε  σε ενα καταστημα πολωνιας 89+ευρω αλλα το μαγαζι δεν εχει κριτικες(εχει 4 οι δυο αρνητικες) και μηδεν αστερακια και ενα μηνα στο σκρουτζ. δεν τιθεται ζητημα αν αξιζει η παραπανω προσφορα ή οχι(αγοραζεις απο official store και οχι απο ενα  random μαγαζι) 

Επεξ/σία από BlancoVerde
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 170
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, BlancoVerde είπε

εψαχνα καιρο για ενα  κιτακι και το παρηγγειλα και εγω και ευχαριστω.τωρα περι προηγουμενης τιμης στο σκρουτζ τουλαχιστον το ειχε  σε ενα καταστημα πολωνιας 89+ευρω αλλα το μαγαζι δεν εχει κριτικες(εχει 4 οι δυο αρνητικες) και μηδεν αστερακια και ενα μηνα στο σκρουτζ. δεν τιθεται ζητημα αν αξιζει η παραπανω προσφορα ή οχι(αγοραζεις απο official store και οχι απο ενα  random μαγαζι) 

Πως το παραγγειλατε ? Δεν μου προχωραει με τίποτα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακολουθησα τη παραπανω συμβουλη και εφτιαξα λογαριασμο εβαλα και τα στοιχεια μου και μετα προχωρησα στην αγορα.οταν πας προς αγορα σου εχει ετοιμο το πεδιο με την αποστολη(αφου τα προσθεσες στη δημιουργια λογαριασμου) απλα πληρωνεις και τελος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, BlancoVerde είπε

ακολουθησα τη παραπανω συμβουλη και εφτιαξα λογαριασμο εβαλα και τα στοιχεια μου και μετα προχωρησα στην αγορα.οταν πας προς αγορα σου εχει ετοιμο το πεδιο με την αποστολη(αφου τα προσθεσες στη δημιουργια λογαριασμου) απλα πληρωνεις και τελος

Ουτε έτσι, ουτε αλλιώς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω τι να σου πω.δοκιμασα στην αρχη χωρις λογαριασμο και δεν μου προχωρουσε και μενα και τελικα ακολουθησα τη παραπανω συμβουλη και προχωρησε εν τελει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, NeCrOmAnCeR19 είπε

Οχι τίποτα αλλο , αλλα αρχιζω να νιωθω χαζος 

Κάτι άλλο φταίει . Εγώ δεν το έκανα όπως παραπάνω , έκανα λογαριασμό κατά τη διαδικασία της αγοράς και προχώρησε κανονικά . Πριν 5 ώρες περίπου .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

βρηκα τι εφταιγε !! ήθελε ότι ειπαν οι αποπανω , παροτι το ειχα ήδη δοκιμασει , 

οταν φτιαχνεις λογαριασμο πρεπει να πας να του βαλεις απο πριν το shipping address . απλα το έχουν λίγο κρυμμένο στο μενού !! 

https://store.zyxel.com/customer/address/

μετα προχωραει κανονικά , 

και οσοι έχουν επειχηρηση  με ενδοκοινοτικές συνναλαγες το παιρνουν και χωρίς ΦΠΑ ( στα 56,44 ευρώ ΚΛΕΨΙΜΟ ) !!! 

Επεξ/σία από NeCrOmAnCeR19
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, NeCrOmAnCeR19 είπε

βρηκα τι εφταιγε !! ήθελε ότι ειπαν οι αποπανω , παροτι το ειχα ήδη δοκιμασει , 

οταν φτιαχνεις λογαριασμο πρεπει να πας να του βαλεις απο πριν το shipping address . απλα το έχουν λίγο κρυμμένο στο μενού !! 

https://store.zyxel.com/customer/address/

μετα προχωραει κανονικά , 

και οσοι έχουν επειχηρηση  με ενδοκοινοτικές συνναλαγες το παιρνουν και χωρίς ΦΠΑ ( στα 56,44 ευρώ ΚΛΕΨΙΜΟ ) !!! 

πληρωμη με αντικαταβολη υπαρχει;Αυτο ή το mercusys h80x ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, NeCrOmAnCeR19 είπε

 

και οσοι έχουν επειχηρηση  με ενδοκοινοτικές συνναλαγες το παιρνουν και χωρίς ΦΠΑ ( στα 56,44 ευρώ ΚΛΕΨΙΜΟ ) !!! 

ευχαριστω!

Επεξ/σία από Feigen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Αγοράστηκε το σετ σε τιμή πάτωμα λόγω ενδοκοινοτικών συναλλαγών.

Η τιμή του είναι περίπου το 1/3 αντίστοιχου δημοφιλούς προϊόντος (mesh wifi 6 dual band)

Επίσης αξίζει να γίνει αναφορά ότι έχουν σε προσφορά το εξωτερικό 5g router FWA710 . (349,90€ / 282,18 άνευ).

Έφυγε παραγγελία και για τα δύο, ευχαριστώ τους νηματοθέτες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Rm.Geko είπε

Να φανταστώ μπορούμε να βάλουμε και μόνο τα δύο αν είναι μικρότερο το σπίτι? 

Μπορεις ανετα ναι. Το σκεφτομαι και εγω για σπιτι 110τμ να συνδεθει με ethernet με το zte 5001 και απο εκει τα αλλα 2 στο υπολοιπο σπιτι. Η τιμη ειναι παρα πολυ καλη εφοσον ειναι σταθερα και υποσχονται πολυ καλες ταχυτητες wifi 6 απο αυτα που διαβαζω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...