Προς το περιεχόμενο

NordVPN με 100% cashback ως νέος πελάτης | Πακέτο 2 ετών (shoop.de) ΜΕΧΡΙ 23/11!!!


nikolaos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 57
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η ωρα ειναι περασμενη.. αλλα πολυ καλο.. θα πρεπει να το μελετήσω αυριο... 

(Αυτα τα cashback ... can be tricky)

Θελει προσοχη αν εχει ξαναπαρει cashback κανεις απο αυτο το site ας μας πει τι να προσεξουμε.

Επεξ/σία από newtech
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπόν, τελικά έκανα την αγορά με καινούργιο λογαριασμό στο shoop και λογαριασμό που ήδη είχα στο nordvpn αλλά δεν είχα αγοράσει πότε συνδρομή. 

Μέσω Αλβανίας όπως είπε και ο TS, 102.33€ έκανε η συνδρομή και το shoop τη δέχτηκε και μου δείχνει 99.57€ cashback 

Δε ξέρω όμως αν ακυρωθεί στο έλεγχο που λέει ότι μπορεί να πάρει και 3 μήνες. 

Ενα ευχαριστώ στον Νικόλα γιατί έψαχνα vpn αυτό το καιρό! 

Επεξ/σία από spyros4776
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου έχει προς επιστροφή €78.53 και έκανα το Complete plan αξίας €167.07 (έβαλα Tax country:Greece για να μην με κόψουν σε τυχόν έλεγχο απο το shoop μιας και έβαλα ελληνικό ΙΒΑΝ). Γιατί τόσο λίγο επιστροφή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, NightKing είπε

Εμένα μου έχει προς επιστροφή €78.53 και έκανα το Complete plan αξίας €167.07 (έβαλα Tax country:Greece για να μην με κόψουν σε τυχόν έλεγχο απο το shoop μιας και έβαλα ελληνικό ΙΒΑΝ). Γιατί τόσο λίγο επιστροφή;

Το complete plan εχει μεσα και Nordpass και Nordlocker; Γραφει οτι για Nordpass και Nordlocker δεν αποδιδεται cashback, οποτε σε αυτη την περιπτωση παιρνεις cashback μονο για το καθαρο ποσο που αφορα το NordVPN και οχι τα επιπλεον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, NightKing είπε

Α Οκ βεβαια και παλι happy ειμαι οπότε όλα κομπλε! Thanks!

Μπορείς να κάνεις ακύρωση και να φτιάξεις ένα καινούργιο mail για να πάρεις το 100%. Το refund γίνεται σε περίπου δύο μερες(παθών και ξέρω). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, spyros4776 είπε

Λοιπόν, τελικά έκανα την αγορά με καινούργιο λογαριασμό στο shoop και λογαριασμό που ήδη είχα στο nordvpn αλλά δεν είχα αγοράσει πότε συνδρομή. 

Μέσω Αλβανίας όπως είπε και ο TS, 102.33€ έκανε η συνδρομή και το shoop τη δέχτηκε και μου δείχνει 99.57€ cashback 

Δε ξέρω όμως αν ακυρωθεί στο έλεγχο που λέει ότι μπορεί να πάρει και 3 μήνες. 

Ενα ευχαριστώ στον Νικόλα γιατί έψαχνα vpn αυτό το καιρό! 

Εγω προχώρησα βημα βημα μεχρι και την τελική πληρωμή αλλα δεν μπορω να βρω πουθενα την συναλλαγη στο Shoop!

Περιμένω να εμφανιστεί αργότερα (και πότε περίπου) ή κάτι έκανα λάθος? Δεν έχω κανενα email απο το shoop μετά την αγορα αν και ο κωδικός ενεργοποίησης ήρθε απο το Nord.

Πρωτη φορά το κάνω. Τα φώτα σας παρακαλώ. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...