Προς το περιεχόμενο

NordVPN με 100% cashback ως νέος πελάτης | Πακέτο 2 ετών (shoop.de) ΜΕΧΡΙ 23/11!!!


nikolaos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, SeNNinhA είπε

Όποιος θέλει κέρδος παίρνει και το ρίσκο.

Εάν δεν θέλετε το ρίσκο δεν αγοράζετε. Πάτε στα σίγουρα και πληρώνετε full price.

Είναι απλά τα πράγματα.

Με τις πιθανότητες παίζουμε.

Ουτε εγώ το ξανακαεκανα αυτό με το cash back. Ναι υπάρχει πιθανότητα να μην μου γυρίσουν τα χρήματα. Οπότε θα έχω αγοράσει ένα προϊόν στην κανονική του τιμή. Άρα χασούρα δεν θα έχω. Οπότε το ρίσκο είναι μόνο στο κέρδος που προσδοκω.

Δεν ειναι λογικη αυτη φιλε μου.

Οταν καποιος σου λεει πχ κατι εχει 5 € .. δωσε τα 100 τωρα και τα 95€ θα στα δωσω μετα..

Δεν πας με την λογικη να δωσεις 100€! Στα 100€ πχ εγω δεν θα το παρω.. αρα το ρισκο μου ειναι τα 95€..

Δεν ξερω αν με καταλαβες.. ασχετα ποσο το κοστολογουν ειναι το θεμα ποσο αξιζει για μενα.

Οταν ενα μαγαζι λεει οτι κατι εχει ΤΟΣΟ (με οποιο τροπο και να ειναι.. ειτε αμεση εκτπωση ειτε επιστροφη) ε τοτε θα πρεπει να εχει ΤΟΣΟ!

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Doubt είπε

και τι λέει εδώ; πως τα παίξανε στο καζίνο Λουτρακίου;

Σοβαρά τώρα; Υποθέσεις κάνουμε φίλε μου που βασίζονται σε ρεαλιστικά σενάρια. 

Να σου δώσω έναν λογαριασμό να μου βάλεις αύριο 1.000€ και να σου επιστρέψω 1.300€ σε τρεις μήνες;

Στην τελική γιατί δεν στα επιστρέφουν άμεσα, με την αγορά του προϊόντος; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Zus είπε

Σοβαρά τώρα; Υποθέσεις κάνουμε φίλε μου που βασίζονται σε ρεαλιστικά σενάρια. 

Να σου δώσω έναν λογαριασμό να μου βάλεις αύριο 1.000€ και να σου επιστρέψω 1.300€ σε τρεις μήνες;

Στην τελική γιατί δεν στα επιστρέφουν άμεσα, με την αγορά του προϊόντος; 

Βασικά, υπηρεσία είναι. Σε προϊόν χειροπιαστό δεν έχω δει κάτι ανάλογο. Επίσης, άλλον πληρώνεις κι άλλος σου κάνει το cashback.

Δεν λέγονται υποθέσεις αυτά, κάπως αλλιώς λέγονται.

Αν εσύ νομίζεις πως ξέρεις καλύτερα, πήγαινε στη Γερμανία να κάνεις τέτοιες αλχημείες που υπονοείς, να δούμε πόσο θα κρατήσει το εγχείρημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, Zus είπε

Σοβαρά τώρα; Υποθέσεις κάνουμε φίλε μου που βασίζονται σε ρεαλιστικά σενάρια. 

Να σου δώσω έναν λογαριασμό να μου βάλεις αύριο 1.000€ και να σου επιστρέψω 1.300€ σε τρεις μήνες;

Στην τελική γιατί δεν στα επιστρέφουν άμεσα, με την αγορά του προϊόντος; 

Γιατί να σου επιστρέψει κάποιος χρηματα ή ακόμη περισσότερο χρήματα με κέρδος? Ούτε ο πατέρας θα το έκανε χωρίς λόγο.

Οι άνθρωποι λογικά και θεμιτό είναι με κάποιο τρόπο βγάζουν χρήματα με επιπλέον κέρδος από τα χρήματα σου. Έτσι πρέπει. Όλοι πρεπει να έχουν κέρδος από μια συναλλαγή.

Εάν νομίζεις ότι μπορείς να το κάνεις με τον ίδιο ή και καλύτερο τρόπο και εσύ τότε δεν τους χρειάζεσαι.

Business είναι. Κάθε συναλλαγή έχει ένα ρίσκο. Ακόμη και η αγορά φυσικου προϊόντος. Πόσες φορές δεν τηρήθηκαν οι γραπτές εγγυήσεις?

Το ρίσκο υπάρχει. Κάνεις την έρευνα αγοράς για να το μειώσεις στο χαμηλότερο πιθανό και αποφασίζεις εάν θα προχωρήσεις.

Όπως είπα στην τελική αγοράζεις ένα προϊόν στην κανονική του τιμή και το έχεις άμεσα διαθέσιμο. Οπότε χασούρα πραγματική δεν υπάρχει.

Εάν πάρεις και τα χρήματα σου πίσω (ή ακόμη καλύτερα και κέρδος) τότε είναι καθαρο σου κέρδος.

Ναι είναι ρίσκο. Αλλά πως θελεις να βγάλεις 100 ευρώ χωρις να κάνεις απολύτως τίποτε και να μην πάρεις και το παραμικρό ρίσκο.

Προσωπικα πρώτη φορά το έκανα και προχώρησα με την λογική ότι 50-50 μπορεί και να μην τα πάρω πίσω.

Εσύ βλέπω ότι θέλεις να τα βγάλεις και άμεσα και όχι σε 3 μήνες.

Δεν μου κάθεται λογικό όλο αυτό.

Φυσικά δεν είναι υποχρεωτικό. Απλά δεν προχωράς.

Γνώμη μου πάντα.

Επεξ/σία από SeNNinhA
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει δίκιο ο χρήστης newtech.
Αν δεν έχει τόσο όσο λέει δεν θα το αγόραζα(με).
Άρα αν το πάρεις στην κανονική τιμή έχεις χασούρα. Όχι 100% γιατί θα μπορείς να το εκμεταλλευτείς εν μέρει.
Αν σου είναι απαραίτητο, τότε μόνο δεν έχεις χασούρα.

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, GREG10ARIS είπε

Αυτοι τα βαζουν κατευθειαν ή τα παιζουν ιπποδρομο και τα γυρνανε σε 3 μηνες;

Ιππόδρομο και στα γυρίζουν σε 3 μήνες plus.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην λέτε χαζά μερικοί τεσταρισμενο 4 φορές μια χαρά δουλεύει απλά έχεις μια αναμονή το είχαμε πάρει στα 80 και μας επιστρέψανε κοντά 100 όλους. 

 

επισης χασούρα δεν έχεις εφόσον έχεις κατευθείαν τις υπηρεσίες vpn,

έχει γεμίσει τσαμπατζήδες και περίεργους το ινσομνια κρίμα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο πως γινεται να επιστρεφουν και παραπανω λεφτα απο αυτα που δωσαμε? Χρησιμοποιω quidco κανα χρονο εχω παρει επιστροφη κοντα 200 ευρω αλλα παντα 5-10% cashback. Τωρα εδω μιλαμε για 130% πως βγαινει αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έκανα από topchashback και αναμένω για την εμφάνιση της συναλλαγής.

χώρα δήλωσα usa/la, πλήρωσα 80,73 USD  με revolut single use, μου ήρθε €74,69 μαζί με +0,74€ (1%weekend exchange fees)

συνδρομή μέχρι February 25, 2026 μαζί με τους έξτρα μήνες που δίνει το Nord για black friday.

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 hours ago, macovet said:

έκανα από topchashback και αναμένω για την εμφάνιση της συναλλαγής.

χώρα δήλωσα usa/la, πλήρωσα 80,73 USD  με revolut single use, μου ήρθε €74,69 μαζί με +0,74€ (1%weekend exchange fees)

συνδρομή μέχρι February 25, 2026 μαζί με τους έξτρα μήνες που δίνει το Nord για black friday.

 

 

 

 

 

IMG_20231125_103604.jpg

31 minutes ago, macovet said:

 

IMG_20231125_103604.jpg

Βέβαια με 130% θα έπρεπε να είναι $104,95. Μας έριξαν πάλι 🙄😋😂

Update: το Cashback είναι πλέον 120% έτσι υπολογίστηκε και σε εμένα!

🙄😋😂

Επεξ/σία από macovet
Update
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Zus είπε

Ιππόδρομο και στα γυρίζουν σε 3 μήνες plus.

Φίλτατε.. τα λεφτά στο shoop πάνε ; Αν έκανες την διαδικασία και έβλεπες θα καταλάβαινες οτι με την κάρτα πληρώνεις το nord στην σελίδα του nord και όχι στο shoop.. Οπότε κανένας δεν πάει ιππόδρομό αλλά και ούτε να ψωνίσει παρθένα αγόρια ή δεν ξέρω τι άλλο έχει ο καθένας στο μυαλό του με τα λεφτά μας. Είναι καθαρό μαρκετινγ που κάνει πολύ κόσμο χαρούμενο , πχ μετόχους γιατί υπάρχουν νέα ακουντ και άλλα πολλά τα οποία μπορείς πολύ ευκολά να βρεις στο google δεν ειναι κανα μυστικό ... Φιλικά πάντα λοιπόν μιας και έχω επιστροφές απο shoop μπόλικες ποτε χωρίς κάποιο πρόβλημα.. μέχρι να αποκτήσουμε βεβαια γιατί ποτε δεν ξέρεις, business is business και αν το χρειάζεσαι μια χαρά θα την κάνεις την δουλειά σου.. Αν οχι μην ρισκάρεις για 30% επιστροφή στο 3μηνο.. απλά είναι τα πράγματα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...