Προς το περιεχόμενο

NordVPN με 100% cashback ως νέος πελάτης | Πακέτο 2 ετών (shoop.de) ΜΕΧΡΙ 23/11!!!


nikolaos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, riznik είπε

Φίλτατε.. τα λεφτά στο shoop πάνε ; Αν έκανες την διαδικασία και έβλεπες θα καταλάβαινες οτι με την κάρτα πληρώνεις το nord στην σελίδα του nord και όχι στο shoop.. Οπότε κανένας δεν πάει ιππόδρομό αλλά και ούτε να ψωνίσει παρθένα αγόρια ή δεν ξέρω τι άλλο έχει ο καθένας στο μυαλό του με τα λεφτά μας. Είναι καθαρό μαρκετινγ που κάνει πολύ κόσμο χαρούμενο , πχ μετόχους γιατί υπάρχουν νέα ακουντ και άλλα πολλά τα οποία μπορείς πολύ ευκολά να βρεις στο google δεν ειναι κανα μυστικό ... Φιλικά πάντα λοιπόν μιας και έχω επιστροφές απο shoop μπόλικες ποτε χωρίς κάποιο πρόβλημα.. μέχρι να αποκτήσουμε βεβαια γιατί ποτε δεν ξέρεις, business is business και αν το χρειάζεσαι μια χαρά θα την κάνεις την δουλειά σου.. Αν οχι μην ρισκάρεις για 30% επιστροφή στο 3μηνο.. απλά είναι τα πράγματα.. 

Δεν λέω κάτι διαφορετικό πάντως. Λέω απλά το προφανές: Παίρνουν τα λεφτά, τα «γυρίζουν» και σου τα επιστρέφουν μετά τους 3 μήνες. Με ανοιχτό το ενδεχόμενο να μη στα γυρίσουν φυσικά. Ο καθείς πράττει για τον εαυτό του, αλλά το ρίσκο δεν είναι μηδαμινό.

Εγώ π.χ. 100€ για VPN δεν θα έδινα. Τώρα αν μου έλεγες πάρτο και επιτόπου σου τα επιστρέφω και σου δίνω και άλλα 30€ θα με έβαζε σε σκέψεις του τύπου: Είναι καθαρό το λογισμικό ή θα σκάβω για τίποτα bitcoins εν αγνοία μου π.χ. κάθε φορά που το χρησιμοποιώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αγόρασα και εγώ μεσω του shoop περασαν κοντα 12 ωρες δεν με το εχει εμφανισει ακομα ομως. 

φυσικα με καινουριο acc και στο shoop και nord. δεν ξερω αν επειδη τσεκαρα 2-3 φορες πριν την αγορα το λινκ και δεν προχωρησα στην αγορα εγινε μαλακια. τελοσπαντων περιμενουμε 72 ωρες που λεει αλλιως τα λεφτα πισω απο το nord.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, patousitsas είπε

Το αγόρασα και εγώ μεσω του shoop περασαν κοντα 12 ωρες δεν με το εχει εμφανισει ακομα ομως. 

φυσικα με καινουριο acc και στο shoop και nord. δεν ξερω αν επειδη τσεκαρα 2-3 φορες πριν την αγορα το λινκ και δεν προχωρησα στην αγορα εγινε μαλακια. τελοσπαντων περιμενουμε 72 ωρες που λεει αλλιως τα λεφτα πισω απο το nord.

Και εγω το ιδιο εκανα, οπως φανταζομαι και πολυ ακομα κοσμος. (Μπρος πισω πηγαινα με διπλοτσεκαρισματα κλπ κλπ) Αν η αγορα εγινε απο link που εβγαλε το αντιστοιχο cashback store (που περιεχει και το προσωπικο refer id δηλαδη) τοτε πιστευω ειμαστε ok.

Επεξ/σία από Turbani
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, patousitsas είπε

Το αγόρασα και εγώ μεσω του shoop περασαν κοντα 12 ωρες δεν με το εχει εμφανισει ακομα ομως. 

φυσικα με καινουριο acc και στο shoop και nord. δεν ξερω αν επειδη τσεκαρα 2-3 φορες πριν την αγορα το λινκ και δεν προχωρησα στην αγορα εγινε μαλακια. τελοσπαντων περιμενουμε 72 ωρες που λεει αλλιως τα λεφτα πισω απο το nord.

 

7 λεπτά πριν, Turbani είπε

Και εγω το ιδιο εκανα, οπως φανταζομαι και πολυ ακομα κοσμος. (Μπρος πισω πηγαινα με διπλοτσεκαρισματα κλπ κλπ) Αν η αγορα εγινε απο link που εβγαλε το αντιστοιχο cashback store (που περιεχει και το προσωπικο refer id δηλαδη) τοτε πιστευω ειμαστε ok.

Αυτα τα μπρος πισω εκανα και εγω πριν 1 μηνα που ειχε ξανα βγει και δεν εγινε register η αγορα μου. Μιλησα με το support και shoop και Nord, ακρη δεν βγηκε και εκανα refund. και να πω την αληθεια δεν ημουν και ευχαριστημενος με το nord. Πολυ αργο και σε gaming πολυ το ping.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
28 λεπτά πριν, vaggos88 είπε

 

Αυτα τα μπρος πισω εκανα και εγω πριν 1 μηνα που ειχε ξανα βγει και δεν εγινε register η αγορα μου. Μιλησα με το support και shoop και Nord, ακρη δεν βγηκε και εκανα refund. και να πω την αληθεια δεν ημουν και ευχαριστημενος με το nord. Πολυ αργο και σε gaming πολυ το ping.

Θα δωσω ενα 5ημερο πριν αρχισω να ανησυχω, δεν εχω χρησιμοποιησει το Nord για gaming και δεν νομιζω να το κανω αλλα εγω που το ειχα για browsing/video playback τυπου ασχολιες ημουν οκ!

Edit: μολις μου εμφανιστηκε η συναλλαγη στο topcashback και ειναι pending

Επεξ/σία από Turbani
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, μια ερωτηση για το topcashback επειδη δεν το εχω ξανακανει. Tax counrty αφηνω Ελλαδα και αγοραζω το πακετο για 2 χρονιαβπου βγαινει 100.11€ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, GREG10ARIS είπε

Καλησπερα, μια ερωτηση για το topcashback επειδη δεν το εχω ξανακανει. Tax counrty αφηνω Ελλαδα και αγοραζω το πακετο για 2 χρονιαβπου βγαινει 100.11€ ?

Βαλε LA η Αλβανια για 0 ταξ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
46 λεπτά πριν, GREG10ARIS είπε

Εχει παρει κανεις επιστροφη απο topcashback? Ακομα pending μου τη βγαζει..

Μπα. Μια από τα ίδια. Θα δείξει κοντά στο 3μηνο από την ημερομηνία αγοράς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...