Προς το περιεχόμενο

Echo [Marvel/Disney+/Hulu 10 Jan 2024]


SabotazNic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Πως και δεν το έχει πάρει χαμπάρι αυτό κανείς? Αίμα και ξύλο? Count me in. Μου δίνει ελπίδες για το Daredevil. Edit: βασικά νομίζω εμφανίζεται για ελάχιστα στο 1:27

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ακομα μια αθλιοτητα απο την Disney. Τα ratings στον πατο και ειμαι σιγουρος οτι θα ηταν ακομα πιο κατω αν δεν υπηρχε ο Kingpin που ανεβαζει οσο μπορει τη σειρα. Η κατρακυλα της Disney οχι μονο στο συμπαν της marvel αλλα και γενικα σε οτι βγαζει απο animation μεχρι κανονικες ταινιες ειναι στον πατο πια εδω και λιγα χρονια. Μετα το netflix η δευτερη εταιρια που παει το wokeness σε αλλο επιπεδο. Μετα περιμενουν να τους πληρωνουμε και συνδρομη τρομαρα τους. 

https://www.imdb.com/title/tt13966962/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυρίως λόγω Vincent D'Onofrio έλεγα να την δω αλλά βλέπω μέτρια βαθμολογία οπότε κρατάω μικρό καλάθι και την βάζω σε αναμονή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέτρια. Ξέχασα ότι την είδα. Αμφιλεγόμενος χαρακτήρες και η Echo, μιας και βλέπουμε μια νεαρή γυναίκα που δεν το έχει σε τίποτα να σκοτώνει. Τώρα αν έχει και κάποια ιδιαίτερη καταγωγή, αλλάζει κάτι;

Προφανώς και σκέφτονται και δεύτερη σεζόν, μιας και αυτή εδώ ήταν απλά εισαγωγική για να μας παρουσιάσει την πρωταγωνίστρια. Αλλά πόσο πιο ενδιαφέρουσα μπορούν να την κάνουν σε σχέση με την πρώτη, από την στιγμή που η πρωταγωνίστρια μάλλον έχει οδηγίες να παίζει υποτονικά τον χαρακτήρα της, λόγω της απουσίας ακοής;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...