Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα Wind Nova με δίκτυο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολλές ώρες. Από το πρωί παλεύω να πάρω τον πατέρα μου στα Στύρα και μέχρι τώρα τίποτα. Νοβα εκείνος και εγώ τον παίρνω από το κινητό μου vodafone και από  σταθερό νεκρικη σιγή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 62
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εδω και 1 ωρα παιρνω τον αδερφο μου απο wind σε wind και δεν εχει καθολου σημα. Απο το κινητο wind σε σταθερο wind παιρνει κανονικα. Και το ιδιο και στον αδερφο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το Μεσημέρι έχω διαπιστώσει πως δεν δουλεύει. Το λες κ μέγιστη ντροπή. Με έπαιρναν το απόγευμα γνωστοί που δεν έβρισκαν τις οικογένειες τους και νόμιζαν ότι κάτι έγινε.

Όταν κάνουν συνεχείς περικοπές και το μόνο τους μέλημα είναι το κέρδος του μετόχου, αυτά είναι τα αποτελέσματα

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, poulinos είπε

sm what ? :P .τι ειναι αυτο εν ετος 2023 :p. πιπερι στο στομα. πλακα κανω.

επισης σημερα παρατηρησα και εγω και ενα αλλο ατομο οτι με πεταγε πολυ συχνα σε edge αντι για 4g. δεν ξερω αν σχετιζεται.το παρατηρησα σε 2 κινητα και σε 2 διαφορετικες περιοχες.

Τα χρειαζόμαστε τα sms για να μπαίνουμε στο PayPal. Το πρόβλημα παραμένει ακόμη και τώρα.

Μένω περιστέρι Αττικής

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης Αρκαδία , το ίδιο πρόβλημα σε δύο κάρτες. Κοιτάζω " Έλα στο What’s Up με τον αριθμό σου" , αλλά δεν γνωρίζω πόσες μέρες θα μείνω χωρίς τηλέφωνο. Θα καλέσω αύριο να μάθω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lazarosgr είπε

Έχω τρεις γραμμές δε δουλεύει τίποτα από το μεσημέρι μέχρι και τώρα. Μπορώ να πάρω, δεν μπορούν να με πάρουν, δεν έχω sms, δεν μπορώ να βάζω εκτροπή, κάποιες φορές δεν έχω δικτύου. Στο τηλέφωνο που τους πέτυχα, μου ανέφεραν πως από τις 100 συσκευές οι 99 έχουν πρόβλημα. Είναι αρκετά σοβαρό και δεν γνωρίζουν πότε θα ολοκληρωθεί η απόκατάσταση. 

Κατάφερα λίγο νωρίτερα και έβαλα εκτροπή αλλά ενώ βγάζει επιτυχία, η κλήση δεν προοωθείται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

σαν να παιζει τωρα

1 hour ago, sheldon_cooper said:

Τα χρειαζόμαστε τα sms για να μπαίνουμε στο PayPal. Το πρόβλημα παραμένει ακόμη και τώρα.

Μένω περιστέρι Αττικής

αυτα ωραια ειναι να γινονται με viber που κανουν καποιες εταιρειες.

 

πρεπει να παιζει τωρα.

Επεξ/σία από poulinos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ιδια επαθα κ γω.

Νομιζα χαλασε το τηλέφωνο και δοκιμασα σε αλλη συσκευή. 

 

Τελικα η μονη αξιοπιστη εταιρια ειναι η κοσμοτε , κακα τα ψέματα. 

Με βοντα δεν πιανει σημα παντου, με νοβα εχει προβλήματα...

Σκεψου να ειναι κανενας ηλικιωμένος και να χρειαζεται βοήθεια. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

  

1 hour ago, insoholic said:

Τελικα η μονη αξιοπιστη εταιρια ειναι η κοσμοτε , κακα τα ψέματα. 

Με βοντα δεν πιανει σημα παντου, με νοβα εχει προβλήματα...

Σκεψου να ειναι κανενας ηλικιωμένος και να χρειαζεται βοήθεια. 

Δεν αξίζει τα 5-10 περισσότερα το μήνα της Cosmote να μπλέξεις με τις βλακείες της Nova και της Voda, 29€ το μηνα 100αρα Nova και Voda το ιδιο - 34€ Cosmote, 46€ Nova 100+full pack EON - 53€ Cosmote 100+Cosmote TV full, η διαφορά για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο είναι ελάχιστη

5 hours ago, poulinos said:

sm what ? :P .τι ειναι αυτο εν ετος 2023 :p. πιπερι στο στομα. πλακα κανω.

επισης σημερα παρατηρησα και εγω και ενα αλλο ατομο οτι με πεταγε πολυ συχνα σε edge αντι για 4g. δεν ξερω αν σχετιζεται.το παρατηρησα σε 2 κινητα και σε 2 διαφορετικες περιοχες.

SMS θεμέλιος λίθος της ασφάλειας των τραπεζών, fallback αν πέσει το viber..

Επεξ/σία από Hacker?pcs
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, kirileman said:

Το wifi calling δεν έχει επανέλθει. Εντός δικτύου βγαίνουν κλήσεις και sms. Εκτός δε ξέρω, είναι αργά για δοκιμαστικές κλήσεις.

εμενα επαιξε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι πότε θα συνεχιστεί όλο αυτό; έχω εδώ κ μία βδομάδα που δεν μπορώ να λάβω κλήσεις ούτε να κάνω..δεν ανοίγουν για κανέναν λόγο τα δεδομένα μου και οι κλήσεις μου έρχονται μόνο όταν βάλω 3g κ αυτές με το ζόρι..θα έπρεπε τουλάχιστον να βγάλουν μια ενημέρωση να γνωρίζει ο κόσμος κ όχι να ψάχνουμε αν τό κινητό μας τα έχει παίξει!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...