Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα Wind Nova με δίκτυο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Just now, poulinos said:

θα δοκιμαζα την ανανεωση ειδικα αμα ειναι ωρα να κανεις top up

δε θελω να κανω ανανεωση. χρησιμοποιω το viber out .. θα το ειχα κανει ηδη.. τι να πω οκ ασε να δουμε εαν με καλεσουν..

42 minutes ago, poulinos said:

θα δοκιμαζα την ανανεωση ειδικα αμα ειναι ωρα να κανεις top up

λοιπον μολις μιλησα με το support desk στην ιστοσελιδα του f2g . μου το εφταξαν και δουλευει.. στην ερωτηση μου τι εφταιγε και αν εφταιγε το μηδενικο υπολοιπο.. μου απαντησαν :

""Υπήρχε ένα συστημικό ζήτημα απο μεριά μας το οποίο κι επιδιόρθωσα. Με συγχωρείτε για την αναστάτωση! , Όχι όχι δεν έχει να κάνει με το μηδενικό σας υπόλοιπο, πρόκειται για κάποιο συστημικό κώλυμα""

 

αρα τα δεδομενα δουλευουν τωρα.. και με μηδενικο υπολοιπο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 62
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

On 15/12/2023 at 12:19, MariaLog said:

δε θελω να κανω ανανεωση. χρησιμοποιω το viber out .. θα το ειχα κανει ηδη.. τι να πω οκ ασε να δουμε εαν με καλεσουν..

λοιπον μολις μιλησα με το support desk στην ιστοσελιδα του f2g . μου το εφταξαν και δουλευει.. στην ερωτηση μου τι εφταιγε και αν εφταιγε το μηδενικο υπολοιπο.. μου απαντησαν :

""Υπήρχε ένα συστημικό ζήτημα απο μεριά μας το οποίο κι επιδιόρθωσα. Με συγχωρείτε για την αναστάτωση! , Όχι όχι δεν έχει να κάνει με το μηδενικό σας υπόλοιπο, πρόκειται για κάποιο συστημικό κώλυμα""

 

αρα τα δεδομενα δουλευουν τωρα.. και με μηδενικο υπολοιπο..

τελος καλα ολα καλα. δυστυχως αναγκαστικα καποια στιγμη θα πρεπει να κανεις ανανεωση. εμενα μου ειχε τυχει να μην ειναι ενεργοποιημενο το 5g στην καρτα μου.μιλησα σε Chat και το εφτιαξαν.

σε q αν δεν εκανα ανανεωση και περνουσε το διμηνο και μου μηδενιζαν το υπολοιπο τοτε δεν μου ερχοταν μυνημα οταν με ειχαν καλεσει και ειχα κλειστο το κινητο.με το που εβαζα χρηματα μεσα ξαναλειτουργουσε κανονικα

On 15/12/2023 at 00:01, geoavlonitis said:

εχεις εστω 0.01€ υπολοιπο;

 

On 14/12/2023 at 19:01, rose from hell said:

το ιδιο θεμα ειχα και εγω  μετα απο επανεκκίνηση του κινητου      κανονικα 4g

πολλες φορες ξεκολλαει και με το να το βαλεις aeroplane mode και να το ξαναβγαλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 11/12/2023 at 07:53, kirileman said:

Μετά από restart του κινητού έπαιξε και εδώ. Το πρόβλημα πρέπει να λύθηκε χθες το βράδυ αργά.

καπου 12 το βραδυ ειχε λυθει.

 

On 11/12/2023 at 12:54, Sarraiordanou said:

Μέχρι πότε θα συνεχιστεί όλο αυτό; έχω εδώ κ μία βδομάδα που δεν μπορώ να λάβω κλήσεις ούτε να κάνω..δεν ανοίγουν για κανέναν λόγο τα δεδομένα μου και οι κλήσεις μου έρχονται μόνο όταν βάλω 3g κ αυτές με το ζόρι..θα έπρεπε τουλάχιστον να βγάλουν μια ενημέρωση να γνωρίζει ο κόσμος κ όχι να ψάχνουμε αν τό κινητό μας τα έχει παίξει!! 

βρηκες τι φταιει?

On 10/12/2023 at 23:55, alcamus06 said:

Επίσης Αρκαδία , το ίδιο πρόβλημα σε δύο κάρτες. Κοιτάζω " Έλα στο What’s Up με τον αριθμό σου" , αλλά δεν γνωρίζω πόσες μέρες θα μείνω χωρίς τηλέφωνο. Θα καλέσω αύριο να μάθω.

δεν μενεις χωρις τηλεφωνο παρα οταν σταματησει η μια sim βαζεις την αλλη και παιζεις.και οι κλησεις παιζουν σχετικα γρηγορα απο τους υπολοιπους παροχους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...