Προς το περιεχόμενο

Σπάσιμο πλάτης iphone 15 pro max!


Stelaras1993
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Dinos1973,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 hour ago, kormos said:

Για να περαστεί σε πρόγραμμα πρέπει να περάσει πρώτα τεχνικό έλεγχο αν δεν κάνω λάθος...

Δεν χρειάζεται να το δει τεχνικός, εάν ζητήσουν έλεγχο θα είναι remote. Στο παρελθόν το έκανα με Apple Watch που μου έπεσε και έσπασε η οθόνη αλλά δεν επηρέασε την λειτουργεία του. Βέβαια χρησιμοποιούσα την διεύθυνση που είχα στην Αγγλία αν και δεν διέμενε πλέον εκεί, διότι στην Ελλάδα δεν διατίθεται η υπηρεσία, βέβαια με κάλυψε στην Ελλάδα η isystem μετά από μια διαδικασία με open case στην apple!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 71
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, Dinos1973 είπε

Δεν χρειάζεται να το δει τεχνικός, εάν ζητήσουν έλεγχο θα είναι remote. Στο παρελθόν το έκανα με Apple Watch που μου έπεσε και έσπασε η οθόνη αλλά δεν επηρέασε την λειτουργεία του. Βέβαια χρησιμοποιούσα την διεύθυνση που είχα στην Αγγλία αν και δεν διέμενε πλέον εκεί, διότι στην Ελλάδα δεν διατίθεται η υπηρεσία, βέβαια με κάλυψε στην Ελλάδα η isystem μετά από μια διαδικασία με open case στην apple!

Πρώτη φορά ακούω κάτι τέτοιο...
Αν είναι όντως έτσι, τότε υπάρχει πιθανότητα επιδιόρθωσης του με χαμηλότερο κόστος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 minutes ago, kormos said:

Πρώτη φορά ακούω κάτι τέτοιο...
Αν είναι όντως έτσι, τότε υπάρχει πιθανότητα επιδιόρθωσης του με χαμηλότερο κόστος

Με apple care + δεν το επιδιορθώνουν θα πάρεις ανακατασκευασμένο που είναι σαν καινούργιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Dinos1973 είπε

Με apple care + δεν το επιδιορθώνουν θα πάρεις ανακατασκευασμένο που είναι σαν καινούργιο.

Αυτονόητο αυτό, γιατί δεν κάνουν επισκευές Ελλάδα.

Απλά δεν ήξερα πως περνάει η έξτρα εγγύηση χωρίς έλεγχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/12/2023 στις 8:48 ΠΜ, Dinos1973 είπε

Δες εάν μπορείς ακόμα να κανείς apple care plus, εάν το σύστημα σε αφήνει προχωράς και μετά το πας για επισκευή η αντικατάσταση.

Πως το κανω;  Προσπαθω να το βρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Dinos1973 είπε

image.jpeg.884ceea9885b1aed0d513667da847846.jpegimage.jpeg.53877bdaf75759c4e5ff6e17f328e564.jpegimage.jpeg.87d5225cdff9c0450d112162b4907fb5.jpeg

Με την διευθυνση τι λες να κανω; Γιατι αυτη  την στιγμη ειμαι γαλλια και δειχνει να το περναει εδω. Στην ελλαδα μαλλον δεν υποστηριζουμε apple care.

IMG_5966.png

Μόλις τώρα, Stelaras1993 είπε

Με την διευθυνση τι λες να κανω; Γιατι αυτη  την στιγμη ειμαι γαλλια και δειχνει να το περναει εδω. Στην ελλαδα μαλλον δεν υποστηριζουμε apple care.

IMG_5966.png

Εννοω οτι αν περασω εδω μια γαλλικη οδο μετα οταν πω για αντικατάσταση λες να εχω θεμα; Και να πουν ισχυει στην γαλλια;

4 λεπτά πριν, Stelaras1993 είπε

Με την διευθυνση τι λες να κανω; Γιατι αυτη  την στιγμη ειμαι γαλλια και δειχνει να το περναει εδω. Στην ελλαδα μαλλον δεν υποστηριζουμε apple care.

IMG_5966.png

Εννοω οτι αν περασω εδω μια γαλλικη οδο μετα οταν πω για αντικατάσταση λες να εχω θεμα; Και να πουν ισχυει στην γαλλια;

Επιβεβαιώνω οτι μένω γαλλία  😂

IMG_5967.png

Ετοιμος!!

IMG_5968.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 minutes ago, Stelaras1993 said:

Με την διευθυνση τι λες να κανω; Γιατι αυτη  την στιγμη ειμαι γαλλια και δειχνει να το περναει εδω. Στην ελλαδα μαλλον δεν υποστηριζουμε apple care.

IMG_5966.png

Εννοω οτι αν περασω εδω μια γαλλικη οδο μετα οταν πω για αντικατάσταση λες να εχω θεμα; Και να πουν ισχυει στην γαλλια;

Επιβεβαιώνω οτι μένω γαλλία  😂

IMG_5967.png

Ετοιμος!!

IMG_5968.jpeg


Η κάρτα έχει εκδοθεί από γαλλική τράπεζα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, enlightened είπε


Η κάρτα έχει εκδοθεί από γαλλική τράπεζα;

Revolut η καρτα!

19 λεπτά πριν, enlightened είπε


Η κάρτα έχει εκδοθεί από γαλλική τράπεζα;

Έβαλα την διέυθυνση μου εκει που μένω στην γαλλια. 

11 λεπτά πριν, Stelaras1993 είπε

 

33 λεπτά πριν, Stelaras1993 είπε

Με την διευθυνση τι λες να κανω; Γιατι αυτη  την στιγμη ειμαι γαλλια και δειχνει να το περναει εδω. Στην ελλαδα μαλλον δεν υποστηριζουμε apple care.

IMG_5966.png

Εννοω οτι αν περασω εδω μια γαλλικη οδο μετα οταν πω για αντικατάσταση λες να εχω θεμα; Και να πουν ισχυει στην γαλλια;

Επιβεβαιώνω οτι μένω γαλλία  😂

IMG_5967.png

Ετοιμος!!

IMG_5968.jpeg

Έβαλα διεύθυνση το μέρος που μένω στην γαλλια ακριβως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 hours ago, Stelaras1993 said:

Revolut η καρτα!

Έβαλα την διέυθυνση μου εκει που μένω στην γαλλια. 

Έβαλα διεύθυνση το μέρος που μένω στην γαλλια ακριβως. 

Εάν έκανες το apple care, και εισαι σε χωρα που εχει Apple Store, πας αμεσα και ενδεχετε εαν επισκευαζετε να το κανουν αμεσως. Στην Σιγκαπουρη μου αλαξανε μπαταρια σε 2 iPhone μεσα σε 1 ωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Dinos1973 είπε

Εάν έκανες το apple care, και εισαι σε χωρα που εχει Apple Store, πας αμεσα και ενδεχετε εαν επισκευαζετε να το κανουν αμεσως. Στην Σιγκαπουρη μου αλαξανε μπαταρια σε 2 iPhone μεσα σε 1 ωρα.

Καλημέρα και καλη χρονια!! Φευγω ρε γαμώτο αυριο , και σήμερα μαλλον ειναι κλειστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχη!!! Για να ισχυει το Accidental Damage, το Apple Care+ πρεπει να αγοραστει ειτε ταυτοχρονα με το iPhone, ειτε εντος 60 ημερων απο την αρχικη αγορα της συσκευης...

Εφοσον ειναι ενεργο, αν δεν κανω λαθος, καλυπτεσαι πλεον και απο Ελληνικο Service (Document, Infoquest, i-System)...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, SaFiS είπε

Προσοχη!!! Για να ισχυει το Accidental Damage, το Apple Care+ πρεπει να αγοραστει ειτε ταυτοχρονα με το iPhone, ειτε εντος 60 ημερων απο την αρχικη αγορα της συσκευης...

Εφοσον ειναι ενεργο, αν δεν κανω λαθος, καλυπτεσαι πλεον και απο Ελληνικο Service (Document, Infoquest, i-System)...

6 νοεμβρίου ειναι κομμενο το τιμολόγιο απο amazon.de . Ωστοσο αυριο να παω σε ενα document - infoquest, i- system για να τους πω να το επισκευασουν; btw το apple care το έκανα πριν 2 μέρες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...