Προς το περιεχόμενο

Σπάσιμο πλάτης iphone 15 pro max!


Stelaras1993
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Dinos1973,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 7/1/2024 στις 10:55 ΜΜ, TrialKid είπε

Είχε εργασία 5 χρόνια Αγγλία ως Ψυχολογος στο σχολείο (κανονική εργασία με ασφάλιση και Μισθοδοσια) δεν ξέρω αν μπορεί να αιτηθεί ξανά την pay card που είχε. 
Άμα παίξει τέτοιο σενάριο super, αλλιώς θα δω μήπως πει σε καμία Αγγλαρα… να της κάνει την χάρη. 
οταν βάζεις στο Apple Care + την συσκευή που θες, δεν παίζει ρόλο ότι η αγορά έγινε Ελλάδα ; 

Δεν ξερω δεν ειμαι σιγουρος εμενα τυχαίνει Επισης οτι η αγορα του κινητου ειναι απο Amazon.de.   Και δεν ξερω αν παιζει και αυτο ρολο. Σήμερα το αφησα στην I storm  εχουν ηδη παραγγείλει το ανταλλακτικο και μεσα στη βδομάδα αναμένω να ειναι επισκευασμένο.    

Μόλις τώρα, Stelaras1993 είπε

Δεν ξερω δεν ειμαι σιγουρος εμενα τυχαίνει Επισης οτι η αγορα του κινητου ειναι απο Amazon.de.   Και δεν ξερω αν παιζει και αυτο ρολο. Σήμερα το αφησα στην I storm  εχουν ηδη παραγγείλει το ανταλλακτικο και μεσα στη βδομάδα αναμένω να ειναι επισκευασμένο.    

Κόστος 29€ 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 71
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 9/1/2024 στις 8:42 ΜΜ, Stelaras1993 είπε

Δεν ξερω δεν ειμαι σιγουρος εμενα τυχαίνει Επισης οτι η αγορα του κινητου ειναι απο Amazon.de.   Και δεν ξερω αν παιζει και αυτο ρολο. Σήμερα το αφησα στην I storm  εχουν ηδη παραγγείλει το ανταλλακτικο και μεσα στη βδομάδα αναμένω να ειναι επισκευασμένο.    

Κόστος 29€ 😂

Readyy

IMG_0039.jpeg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, kormos είπε

Μην βάλεις θήκη, έτσι ασ το 🤪

Ναι οντως δεν χρειαζεται τώρα,  apple care plus εχω απεριοριστες φορές επισκευη. 😂 . Εντωμεταξυ σου φτιάχνουν το υπάρχων, πρεπει να εχουν σταματησει αυτα με τα ανακατασκευασμένα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Stelaras1993 είπε

Ναι οντως δεν χρειαζεται τώρα,  apple care plus εχω απεριοριστες φορές επισκευη. 😂 . Εντωμεταξυ σου φτιάχνουν το υπάρχων, πρεπει να εχουν σταματησει αυτα με τα ανακατασκευασμένα. 

Λογικά επειδή είναι νέο μοντέλο ακόμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 hours ago, Stelaras1993 said:

Ναι οντως δεν χρειαζεται τώρα,  apple care plus εχω απεριοριστες φορές επισκευη. 😂 . Εντωμεταξυ σου φτιάχνουν το υπάρχων, πρεπει να εχουν σταματησει αυτα με τα ανακατασκευασμένα. 

Ανακατασκευασμένο σου δίνουν πλέον μόνο αν έχει παραπάνω από μία ζημιά (πχ σπασμένη κάμερα + σπασμένη οθόνη) ή αν υπάρχει water damage. Στις περιπτώσεις που πχ έχει σπασμένη οθόνη, σου αλλάζουν την οθόνη, αν έχει σπασμένο πίσω μέρος σου αλλάζουν το πίσω μέρος και μένει ο ίδιος σειριακός. 
 

Μετά το όλο συμβάν σκέφτεσαι να κρατήσεις την συνδρομή στο Apple Care ή θα τη σταματήσεις;

Επεξ/σία από enlightened
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, enlightened είπε

Ανακατασκευασμένο σου δίνουν πλέον μόνο αν έχει παραπάνω από μία ζημιά (πχ σπασμένη κάμερα + σπασμένη οθόνη) ή αν υπάρχει water damage. Στις περιπτώσεις που πχ έχει σπασμένη οθόνη, σου αλλάζουν την οθόνη, αν έχει σπασμένο πίσω μέρος σου αλλάζουν το πίσω μέρος και μένει ο ίδιος σειριακός. 
 

Μετά το όλο συμβάν σκέφτεσαι να κρατήσεις την συνδρομή στο Apple Care ή θα τη σταματήσεις;

Το AC είναι εφάπαξ υπηρεσία με ημερομηνία λήξης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
On 31/12/2023 at 20:00, Stelaras1993 said:

Ετοιμος!!

IMG_5968.jpeg

 

27 minutes ago, kormos said:

Το AC είναι εφάπαξ υπηρεσία με ημερομηνία λήξης...

Απ' ότι φαίνεται έχει επιλέξει κάποιο πλάνο με "ετήσια ανανέωση" για αυτό τον ρώτησα. 

Επεξ/σία από enlightened
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, enlightened είπε

 

Απ' ότι φαίνεται έχει επιλέξει κάποιο πλάνο με "ετήσια ανανέωση" για αυτό τον ρώτησα. 

Λογικά έχει επιλέξει να το πληρώνει μήνα-μήνα

https://www.apple.com/support/products/iphone/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, enlightened είπε

Ανακατασκευασμένο σου δίνουν πλέον μόνο αν έχει παραπάνω από μία ζημιά (πχ σπασμένη κάμερα + σπασμένη οθόνη) ή αν υπάρχει water damage. Στις περιπτώσεις που πχ έχει σπασμένη οθόνη, σου αλλάζουν την οθόνη, αν έχει σπασμένο πίσω μέρος σου αλλάζουν το πίσω μέρος και μένει ο ίδιος σειριακός. 
 

Μετά το όλο συμβάν σκέφτεσαι να κρατήσεις την συνδρομή στο Apple Care ή θα τη σταματήσεις;

Μηνα μηνα ειναι η υπηρεσια λογικα θα την κοψω απλα δεν θα ξαναβγει το κινητο απο την θηκη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 13/1/2024 στις 5:39 ΜΜ, Stelaras1993 είπε

Μηνα μηνα ειναι η υπηρεσια λογικα θα την κοψω απλα δεν θα ξαναβγει το κινητο απο την θηκη. 

Δεν ξέρω αν μπορείς να το κόψεις, αλλά γνώμη μου είναι να μην το κάνεις καλύτερα. Τώρα ήσουν τυχερός και το ενεργοποίησες εντός των 60 ημερών αλλά μετά δε θα μπορείς να το ξαναβάλεις αν χρειαστεί. Και ΟΛΕΣ οι ζημίες ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ υπερβολικά. Δεν μπορείς να προβλέψεις το μέλλον. Άστο ως έχει για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. 9,50€/μήνα σου βγαίνει δεν έγινε και κάτι.

Επεξ/σία από ramarg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Μπορεί να γίνει το ίδιο και για AirPods Pro 2nd gen αγορασμένα από public? Να αγοράσω δηλαδή apple care+ και να βάλω στοιχεία άλλης χώρας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...