Προς το περιεχόμενο

Insomnia Forumvision #3


mic2mic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ti έγινε παιδιά έχετε ξεπαραδιαστει λόγω εορτών; Κανένα πρόβλημα σε λίγες ημέρες που αρχίζουν οι εκπτώσεις θα σας κάνω 50%Off 😜

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 minutes ago, XrysaKakou said:

Ti έγινε παιδιά έχετε ξεπαραδιαστει λόγω εορτών; Κανένα πρόβλημα σε λίγες ημέρες που αρχίζουν οι εκπτώσεις θα σας κάνω 50%Off 😜

All In Crypto GIF

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα στην παιχνιδοπαρέα! Χρόνια Πολλά!

@BlackRose56 @Brainkill4r @dreamkey @drh @ebola75  @ebola75 @GBorb  @grunion @MaXmaD @neo80 @nomainline @polaris-x RIF, RIO (κορίτσια δεν ξέρω το nickname σας. Μην πάει αλλού η πρόσκληση.☺️@risingsun @xartemporas @XrysaKakou  and of course our moderator @mic2mic

Για να μαζευόμαστε να σας πω τα κάλαντα. Για το καλό!😊

30 Δεκ, 08.31_.aac

Σχετικά με αυτό που ανέφερε ο mic για τα σχόλια, θα σας γράψω την άποψή μου ως παλαιότερη παίκτρια, θερμόαιμη και παρεξηγιάρα. Βαδίζω προς τη σοφία αφού κάνω την αυτοκριτική μου. 😂

Το παιχνίδι μπορεί να παραμείνει "ιδρυματικό", "αποστειρωμένο" δηλ βάζουμε μόνο τη βαθμολογία μας και αντε γεια καλή καρδιά! Πάμε στον επόμενο γύρο.

Δεν το θέλουμε αυτό! Θέλουμε παιχνίδι κανονικό! Ολέ!😄 

Το "χοντρό" παιχνίδι γίνεται στα σχόλια.  Με λίγα λόγια εκφραστείτε! Είτε σας αρέσει ένα τραγούδι είτε όχι. Έτσι θα έχουμε "τροφή" για γέλιο ή μίξες και αίματα 😂 μέχρι τον επόμενο γύρο.

Η δική μου άποψη είναι τα σχόλια να αναφέρονται στο τραγούδι και όχι στον παίκτη που το ανέβασε. Για παράδειγμα, σχόλια του στυλ, "Ρε φίλε, τι τραγούδι ανέβασες? Πόσο άμουσος είσαι τελικά! Μου ήθελες και παιχνίδι." 😂 καλό είναι να αποφεύγονται.  Αυτό το σχόλιο "χτυπάει"  άμεσα τον άνθρωπο.

Σχόλια του στυλ " Εάν με συλλαμβάνανε για φόνο και μου έβαζαν να ακούσω αυτό το τραγούδι, θα ομολογούσα το φόνο άκομη και αν δεν τον είχα κάνει"  είναι ευπρόσδεκτα.😂 (Το είχα γράψει εγώ αυτό σε ένα τραγούδι στο ξένο  παιχνίδι. Δεν μου άρεσε καθόλου το συγκεκριμένο κομμάτι.😞)

Φυσικά και πάλι ο παίκτης μπορεί να θιχτεί γιατί "περί ορέξεως ουδείς λόγος".  Συμφωνώ.  Εκεί όμως θα πρέπει να σκεφτούμε ότι είναι παιχνίδι και ότι τα σχόλια γίνονται (ή θα πρέπει να γίνονται) με σκοπό τον αστεϊσμό και όχι την προσβολή.  Στην τελική, υπάρχει πάντα εδώ το thread να απαντήσει κατάλληλα ο θιγμένος! 😁

Μόνο μην το κάνουμε πεδίο μάχης βρε παιδιά! 😂

 

 

 

Στις 31/12/2023 στις 12:41 ΠΜ, xartemporas είπε

All In Crypto GIF

Θέλω κι εγώωωω κασέρι!!!!😂😂

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, xartemporas είπε

Τα ακουσα ολα και βαθμολογησα.. Πολυ καλες επιλογες παιδια, μπραβο, αναγκαστικά πρεπει να αφησεις και καποια καλα τραγουδια εκτος βαθμολογιας..

Μπράβο! Τώρα βάλε να ακούσεις και τα κομμάτια από το δικό μας παιχνίδι 😝

24 λεπτά πριν, JennyP είπε

RIF, RIO (κορίτσια δεν ξέρω το nickname σας. Μην πάει αλλού η πρόσκληση.☺️)

Τις φακελώνεις ελεύθερα 😋

@riffy @rifoudi

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια καλά χρόνια πολλά και να περνάει ο χρόνος , δώστε μου 12ρια πολλά όχι μηδενικά να η με πιάσει ο πόνος 🥺

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ 🧑‍🎄

20 λεπτά πριν, risingsun είπε

Χρόνια πολλά με υγεία παιδιά!🎉

Και του χρόνου να σαι πάντα καλά 😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά με υγεία και χαρά ότι επιθυμητέ  !!!!!

Κάποια τραγούδια μας δοκιμάζουν!!!!0101!!!, μεν ναι τα έχουμε ξανά ακούσει, άλλα ίσως αυτοι που τα βάζουν θέλουν να δουν τι ψάρια πιάνουν !  προσοχή  !!!(disclaimer: μην μου λέτε μετα δεν σας το είπα!!!!)!!!!!!!!.

ααα και μην ξεχάσω 12αρια μόνο σε έμενα!!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, BlackRose56 είπε

Χρόνια πολλά με υγεία και χαρά ότι επιθυμητέ  !!!!!

Κάποια τραγούδια μας δοκιμάζουν!!!!0101!!!, μεν ναι τα έχουμε ξανά ακούσει, άλλα ίσως αυτοι που τα βάζουν θέλουν να δουν τι ψάρια πιάνουν !  προσοχή  !!!(disclaimer: μην μου λέτε μετα δεν σας το είπα!!!!)!!!!!!!!.

ααα και μην ξεχάσω 12αρια μόνο σε έμενα!!

Lol ανεβάζεις πολύ τον πήχη👀 όμως αν είναι καλύτερα από κάτι άλλα το πολύ καμία μαριδουλα να πιάσουν lol καθόλου άσχημα

Χρόνια πολλά και να περνάμε φίνα για τίποτα μαγιάτικα να πάμε στη Ραφήνα.. δεν ξέρω αν το κατάλαβες αλλά η ποιήτρια φαμφαρονα ξαναχτυπά 😋😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, XrysaKakou είπε

Lol ανεβάζεις πολύ τον πήχη👀 όμως αν είναι καλύτερα από κάτι άλλα το πολύ καμία μαριδουλα να πιάσουν lol καθόλου άσχημα

Κάποιος έπρεπε να βάλει το λάδι στη φωτιά! Ας σφαχτούμε απο τώρα 😂 😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, BlackRose56 είπε

Κάποιος έπρεπε να βάλει το λάδι στη φωτιά! Ας σφαχτούμε απο τώρα 😂 😂😂

Λίγο έβαλες δεν κάνει ούτε για μια τηγανιά πατάτες ναι ναι γι αυτές που θα ακούσουμε χαχα πάντα τέτοια 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, XrysaKakou είπε

Λίγο έβαλες δεν κάνει ούτε για μια τηγανιά πατάτες ναι ναι γι αυτές που θα ακούσουμε χαχα πάντα τέτοια 😂

Κάνω την αρχή και μετά βάζουν και η άλλοι, μην τα κάνω όλα μόνος μου! λολ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
59 λεπτά πριν, BlackRose56 είπε

Κάνω την αρχή και μετά βάζουν και η άλλοι, μην τα κάνω όλα μόνος μου! λολ

Αυτό μου ακούγεται σαν τραγούδι να δεις ποιο είναι ...ποιο είναι  lol μετά τα καλαντα αυτές είναι ευχές χαχα κάνει ο Blackrose56 την αρχή 😂🧑‍🎄

 

Τι 1984 τι 2024 μια ανάσα...

Επεξ/σία από XrysaKakou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...