Προς το περιεχόμενο

Insomnia Forumvision #3


mic2mic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σκέφτομαι....🤔 Αν έβαζα στο παιχνίδι το παρακάτω κομμάτι τι πόντους θα έπιανα.. αν και νομίζω κάπως έτσι θα πάει η συμμετοχή μου!;

 

  η κάπως έτσι 

Spoiler

Χαχα 

 

 

Επεξ/σία από XrysaKakou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/30/2023 στις 2:57 PM, mic2mic είπε

Write a comment too. The comments have the juice. And not just "I like it - I don't like it". Put some personal experiences in there: How your dad used to beat you when you were listening to this track, how the love of your life left you when you were listening to the other one, how the mayonnaise stopped as soon as the third one started, etc., etc.

To be honest this is the main reason I play this game. I really care so little about the numbers (though admittedly I enjoy the statistical number-crunching that our moderator has frequently provided in the other forum) but I appreciate the chance to write about music, and moreso the strangers’ comments on my own entries. Don’t be shy!

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το 9άρι του κάνουμε τα 9ήμερα 🤣 Βάλτε και κανένα 9 στην λίστα με τις βαθμολογίες για να 9ιώσουμε 😁

 

 

Food for Inspiration :)

 

 

Επεξ/σία από Brainkill4r
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 ώρα πριν, Brainkill4r είπε

Όποιος το ανεβάσει στον επόμενο γύρο 12άρι από εμένα

Δεν είναι κελεπουρι 12 εσύ μηδενικά από τους υπόλοιπους, παιδιά προσοχή θέλει να σας χαντακωσει 😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις ανακάλυψα ένα νέο τραγούδι.. πολύ καλό και μάλλον άγνωστο για τους περισσότερους, το ποσταρω κ δω για να το ακούσετε και εσείς , μπορεί και να το βάλω και στον διαγωνισμό!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, xartemporas είπε

Μόλις ανακάλυψα ένα νέο τραγούδι.. πολύ καλό και μάλλον άγνωστο για τους περισσότερους, το ποσταρω κ δω για να το ακούσετε και εσείς , μπορεί και να το βάλω και στον διαγωνισμό!

 

Πωωω που το ξετρυπωσες αυτό; πρώτη φορά το ακούω πρόσφατα έμαθα και αυτό της Μαράια που μόνο τον αγαπητικός της θέλει για χριστουγεννιάτικο δώρο και έκλαψα από συγκίνηση. Μπράβο εσκισες χαχα😂😂 να το βάλεις 

Επεξ/σία από XrysaKakou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, XrysaKakou είπε

Whoa, where did you dig this up? first time I'm hearing it recently I also learned about Mariah who only wants her beloved for a Christmas present and I cried from emotion. Well done haha 😂 😂  put it on 

https://whamageddon.com/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 hours ago, Brainkill4r said:

Όποιος το ανεβάσει στον επόμενο γύρο 12άρι από εμένα!

Zlad! - Elektronik Supersonik

 

εγώ λέω να βάλω αυτό ;)

 

8 hours ago, xartemporas said:

Μόλις ανακάλυψα ένα νέο τραγούδι.. πολύ καλό και μάλλον άγνωστο για τους περισσότερους, το ποσταρω κ δω για να το ακούσετε και εσείς , μπορεί και να το βάλω και στον διαγωνισμό!

Άγνωστος ο δικός μας Τζορτζ Μάικλ;  (αγγλικά: George Michael, πραγματικό όνομα: Γεώργιος Κυριάκος Παναγιώτου, 25 Ιουνίου 1963 - 25 Δεκεμβρίου 2016) ήταν Βρετανός τραγουδιστής, συνθέτης, στιχουργός και μουσικός παραγωγός, ελληνοκυπριακής καταγωγής.

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, xartemporas είπε

Μόλις ανακάλυψα ένα νέο τραγούδι.. πολύ καλό και μάλλον άγνωστο για τους περισσότερους, το ποσταρω κ δω για να το ακούσετε και εσείς , μπορεί και να το βάλω και στον διαγωνισμό!

 

 

https://www.in.gr/2022/12/26/go-fun/perierga/oneiro-zois-tous-na-agorasoun-ta-dikaiomata-tou-last-christmas-oste-na-min-ksanakousei-kaneis/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...