Προς το περιεχόμενο

Insomnia Forumvision #3


mic2mic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, fearless είπε

Ουπς σοβαρα τωρα; Πραγματικα δεν ειχα σκοπο να συνεχισω (και το δηλωσα κατω στα σχολια τις προφιλ σελιδας μας) και ετσι δεν αποφασισα για κομματι, αλλα δεν θελω να το χαλασω ρε απο τοσο νωρις, τι να πω τωρα ειναι και ωραιο το παιχνιδι... αν πρεπει θα βαλω ενα κομματι.

Εβαλα, πιστευω αυτο θα παει καλυτερα χεχε :lol: 

Νομιζω βαλαμε ολοι τωρα! 

Τι έκανε λέει??? Σκοπεύεις να αφήσεις το παιχνίδι?? "Αισχος κύριε πρόεδρε διαμαρτύρομαι μεγαλοφωνος" 🤯🤯 στην τελική αν είναι  να μείνεις βάλε από τη λίστα σου κάτι θα τσιμπήσεις 🥵🤧

Επεξ/σία από XrysaKakou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, fearless είπε

Ουπς σοβαρα τωρα; Πραγματικα δεν ειχα σκοπο να συνεχισω (και το δηλωσα κατω στα σχολια τις προφιλ σελιδας μας) και ετσι δεν αποφασισα για κομματι, αλλα δεν θελω να το χαλασω ρε απο τοσο νωρις, τι να πω τωρα ειναι και ωραιο το παιχνιδι... αν πρεπει θα βαλω ενα κομματι.

Εβαλα, πιστευω αυτο θα παει καλυτερα χεχε :lol: 

Νομιζω βαλαμε ολοι τωρα! 

Ακόμα δεν αρχίσαμε θα φύγεις ? Που θα βρεις καλύτερα ?

Κάτσε να ζεσταθούμε, να πιάσουμε κάνα μαχαίρι πρώτα! λοοοοολ😆

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, BlackRose56 είπε

Ακόμα δεν αρχίσαμε θα φύγεις ? Που θα βρεις καλύτερα ?

Κάτσε να ζεσταθούμε, να πιάσουμε κάνα μαχαίρι πρώτα! λοοοοολ😆

8 ώρες πριν, XrysaKakou είπε

Τι έκανε λέει??? Σκοπεύεις να αφήσεις το παιχνίδι?? "Αισχος κύριε πρόεδρε διαμαρτύρομαι μεγαλοφωνος" 🤯🤯 στην τελική αν είναι  να μείνεις βάλε από τη λίστα σου κάτι θα τσιμπήσεις 🥵🤧

Δεν την μπορω την γιουροβιζιον εγω κυριε προεδρε. Ζηταω προωρη ληξη συμβολαιου χωρις καταβολη αποζημιωσης. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω οι βαθμολογίες να είναι αντικειμενικές και δίκαιες και όχι σικέ σαν την eurovision όπου είναι σικέ και στημένα.

Απεχθάνομαι την eurovision και τα στημένα ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
9 ώρες πριν, neo80 είπε

Ελπίζω οι βαθμολογίες να είναι αντικειμενικές και δίκαιες και όχι σικέ σαν την eurovision όπου είναι σικέ και στημένα.

Απεχθάνομαι την eurovision και τα στημένα ;)

 

 

Οι βαθμολογίες ήταν μια χαρά δεν έπεσε κάτι τέτοιο στην αντίληψη μου...βέβαια δε μπορώ να ξέρω τις σχέσεις των μελών και δεν με ενδιαφέρει κιόλας...ήρθα για να παίξω με ο,τι σειρά βγω. Στο ξενο παιχνίδι βγηκα τελευταία έπιασα την κορυφή  του πατου αλλά προς τα έγκατα της γης χαχα. Με τα κομμάτια που έβαζαν δεν ξέρεις πόσο το χάρηκα...κακογουστιαααα 🤪🥵😂😂

10 ώρες πριν, fearless είπε

Δεν την μπορω την γιουροβιζιον εγω κυριε προεδρε. Ζηταω προωρη ληξη συμβολαιου χωρις καταβολη αποζημιωσης. :lol:

Δεν ειναι Γιουροβίζιον κύριε δεν τα γράφουμε εμείς τα τραγούδια είναι φορουμβιζιον δηλαδή με επιλογές ετοιμοπαραδοτες χαχα  Πάντως πλάκα πλάκα αυθόρμητα βάζουμε ωραία τραγούδια. Προσωπικά αν είναι να διαλέξω ένα κάτι με πιάνει. Όχι αυτό όχι το άλλο αλλά να σου πω κάτι; Αποφάσισα να βάλω ο'τι αρέσει σε μένα και ας πατωσω χαχα κάποιοι άλλοι μπορεί να βάλουν κομμάτια που αρέσουν στους άλλους , ίσως να νομίζουν έτσι, 😉

Δεν πας πουθενά εδώ θα κάτσεις με δημοκρατικές διαδικασίες..κράτησης 😂😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, XrysaKakou είπε

Δεν πας πουθενά εδώ θα κάτσεις με δημοκρατικές διαδικασίες..κράτησης 😂😁

α χα

27 λεπτά πριν, XrysaKakou είπε

Αποφάσισα να βάλω ο'τι αρέσει σε μένα και ας πατωσω

Οτι αρεσει σε μας μπορουμε και σε αλλο τοπικ. αυτην την φορα επεξα πιο εξυπνα εγω, ιδωμεν

Επεξ/σία από fearless
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
49 λεπτά πριν, fearless είπε

α χα

Οτι αρεσει σε μας μπορουμε και σε αλλο τοπικ. αυτην την φορα επεξα πιο εξυπνα εγω, ιδωμεν

Kαι πολύ καλά έκανες 👌

Δεν ξέρω αν μου αρέσει η όχι η μέταλ διασκευή άλλα έχει κάτι 

 

Επεξ/σία από XrysaKakou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 ώρα πριν, fearless είπε

Δεν ειδαμε καπου που, ποιος εδωσε 12ρι 10ρι κτλ. Τα δειχνει καπου αναλυτικα η στο τελος; Μπορω να αποκαλυψω εδω που εδωσα το 12ρι; 

 Τα έχει αναρτήσει ο mic2mic και μερικές σελίδες πίσω όλα αναλυτικά και τα σχόλια του καθενός μας αλλά και στην κρυφή μας ιστοσελίδα στο κάτω μέρος πατάς επάνω στο πορτοκαλί U και εμφανίζονται 

Βλέπουμε όλοι τι έβαλε ο καθένας μετά τα αποτελέσματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, fearless είπε

Δεν ειδαμε καπου που, ποιος εδωσε 12ρι 10ρι κτλ. Τα δειχνει καπου αναλυτικα η στο τελος; Μπορω να αποκαλυψω εδω που εδωσα το 12ρι; 

O mic στη σελίδα 4 έχει ανεβάσει αναλυτικά όλα τ΄ αποτελέσματα. Εκεί μπορείς να δεις τις βαθμολογίες όλων.

Επίσης μπορείς να τα δεις στην πλατφορμα του παιχνιδιού πατώντας στην πρώτη κολώνα των αποτελεσμάτων στο πρώτο κουτάκι που γράφει "U". Όταν το πατήσεις θα δεις που θα δείχνει 'U, 1'. Πατάς στο 1 και σου εμφανίζονται αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα, ανά τραγούδι και παίκτη. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...