Προς το περιεχόμενο

cashback από ηλεκτρονικες τράπεζες


κκρκ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, ξέρει κάποιο άτομο κάποια ηλεκτρονική τράπεζα που να έχει καλό ποσοστό cashback όσο κανείς αγορά από αυτήν?

Εγώ μέχρι τώρα χρησιμοποιούσα την payzy της cosmote, που είχε 2% αλλά το πήγε στο 1 τώρα τις τελευταίες μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό είναι το καλύτερο.  Αμφιβάλλω αν θα βρεις κάτι καλύτερο. Μετά πάμε σε συνδρομές πχ vivid που εκεί ναι μεν έχεις περισσότερο και υπο προϋποθέσεις αλλά μπορεί να μη σε συμφέρει στο τέλος

Λέω υπο προυποθέσεις γιατί μπορεί πχ να δίνει 2% σε ρούχα (πχ η vivid τώρα) κι εσύ να μη ψωνίζεις ρούχα. Ή μπορεί αυτό το μήνα να ψωνίζεις αρκετά και να βγάλεις τη συνδρομή. Βασικά για να πάρεις κάτι μεγαλύτερο θέλει να είσαι συνεχώς στο ψάξιμο.

Το 1% της payzy είναι κορυφαίο για δωρεαν αν σκεφτούμε ότι ισχύει 1 χρόνο τώρα. καί απορώ πως το κρατάνε ακόμα. Δεν έχει νόημα να ψάχνεις κάτι άλλο. Κι αν το συνδιάσεις και με άλλου είδους επιστροφές (κατα τη φόρτιση 😝) η πραγματική επιστροφή είναι διπλάσια

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η payzy αν δεν κάνω λάθος πάντα 1% είχε επιστροφή για πληρωμές με την κάρτα, νομίζω είχε σε προσφορά τις πληρωμές λογαριασμών με κωδικό RF στο 2%.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν 2% σε μένα μέχρι πρόσφατα, δεν ξέρω αν ήταν κάποια προωθητική ενέργεια αλλά τόσο ήταν. Και μετά σου λέει 5% για πληρωμές με qr αλλά όπου έχω προσπαθήσει λέει ότι δεν είναι συμβατό το qr. Δλδ πρακτικά δεν δουλεύει.

Στην φόρτιση που λες δεν έχει επιστροφή, όπως το wallet του Σκρουτζ πχ, στις αγορές έχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μίλησα με την payzy σχετικά με το qr και μου λένε ότι για να το χρησιμοποιήσεις πρέπει να να έχει και ο εμπρός payzy pro. Μόνο τότε σκαναρετε και έχεις επιστροφή 5%. Σε ότι άλλο κάνεις είσαι 1%. Αυτά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δωρεάν χρεωστική, το 1% παντού, είναι ο,τι καλύτερο μπορείς να βρεις. Καλυτερα cashbacks μόνο με πιστωτικές και πάλι υπο πολλές προϋποθέσεις, π.χ. η Yes Visa που δινει 3% στα εταιρικά ΕΚΟ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...