Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτε! Χαρίστε το!


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

34 λεπτά πριν, neced2 είπε

@menthol1979 σε ευχαριστώ πολύ και από εδώ!

 ______________________________________________
ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ
Κάποια πράγματα που παραμένουν διαθέσιμα:

Αποστολή αποκλειστικά με BoxNow.
Επικοινωνία απευθείας με πρ.μνμ.
Δεν ισχύει σειρά προτεραιότητας.


1. Καλάθι διακοσμητικό κεραμικό 20x17x20cm, σε άριστη κατάσταση (οριακά μεσαίο κουτί BoxNow)

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

 

20240109_132300_resize.jpg

20240109_132315_resize.jpg

 

2. Τηγάνι 23cm Tefal, με μέτρια αντικολλητική λειτουργία, (μικρό κουτί BoxNow)
3. Τηγάνι 26cm Neoflam, με μέτρια αντικολλητική λειτουργία, (μικρό κουτί BoxNow)
4. Τηγάνι 28cm Tefal, χωρίς αντικολλητική λειτουργία, πλήρως λειτουργικό με χρήση λαδιού, (μικρό κουτί BoxNow)
5. Τηγάνι 20cm Lagostina, χωρίς αντικολλητική λειτουργία, για χρήση DIY και όχι για τρόφιμα. (μικρό κουτί BoxNow)

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

20240109_132652_resize.jpg

20240109_132659_resize.jpg

20240109_132705_resize.jpg

20240109_132807_resize.jpg

20240109_132815_resize.jpg

20240109_132824_resize.jpg


 

 

20240110_192012_resize.jpg

20240110_192020_resize.jpg

20240110_192039_resize.jpg

20240110_191919_resize.jpg

20240110_191929_resize.jpg

20240110_191946_resize.jpg



6. Ακόμη 1σετ γνήσιες Ιαπωνικές καλαμαριέρες (τεχνητό δόλωμα) 6τμχ. Η παρακάτω φωτογραφία είναι ενδεικτική, τα χρώματα που θα λάβετε θα είναι τυχαίας επιλογής.

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Είναι παλαιότερα σχέδια αλλά αχρησιμοποίητες και 100% λειτουργικές. Δεν έχουν σκουριές κτλ. Είναι άθικτες, δεν έχουν μπει ποτέ στο νερό.
[Προφανής σημείωση, ότι δεν είναι παιχνίδι (μη σας ξεγελάσουν τα χρώματα) και πρέπει να φυλάσσονται μακρυά από παιδιά κτλ. Τα αγκίστρια θέλουν πολύ προσοχή.]


20230727_132116c.jpg



7. 1τμχ: Νεογνική/Βρεφική/Παιδική Βιταμίνη D3 με DHA (μουρουνέλαιο), NanCare της Nestle. Σφραγισμένη συσκευασία με ημερομηνία λήξης 07/2024.
8. 2τμχ: Νεογνικό/Βρεφικό γάλα κατάλληλο από τη 1η ημέρα της γέννησης, Nan OptiPro 1 της Nestle. Σφραγισμένες συσκευασίες με ημερομηνία λήξης 02/2024. 

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

20231208_092133_resize.jpg

20231208_092522_resize.jpg

 

ΠΜ για το 6

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 23/1/2024 στις 7:31 ΜΜ, geioannou είπε

Renalvet Συμπλήρωμα Διατροφής κατά της Χρόνιας Νεφρικής Ανεπάρκειας σε Σκύλους και Γάτες.
Η συσκευασια εχει ανοιχτει και υπαρχει περιπου το αλλο μισο περιεχομενο.
ΠΡΟΣΟΧΗ, δινεται στο κατοικιδιο μας μετα απο ιατρικη γνωματευση.

xlarge_20211025121608_vetexpert_renalvet_kata_tis_chronias_nefrikis_aneparkeias_60tabs.jpeg

Να ευχαριστήσω και από εδώ τον Γιώργο (@geioannou) και για το συμπλήρωμα αλλά κυρίως για την όμορφη (αν και φορτισμένη) μικρή μας συζήτηση.

Του εύχομαι να είναι καλά και να προχωρήσει μπροστά (σίγουρα δεν θα ξεχάσει βέβαια) 

Δίνονται τα παρακάτω:

1) Ραφιέρα για cd/dvd. Διαστάσεις 1,23μ ύψος και 0,43μ φάρδος. Δεν είναι δική μου αλλά ήταν παρατημένη έξω από τον κάδο της γωνίας και σκέφτηκα ότι μπορεί να ενδιαφέρει κάποιον φίλο εδώ. Είναι σε πολύ καλή αισθητική κατάσταση και απλά λείπουν 3 ραφάκια, κάτι που θεωρώ ότι τακτοποιειται εύκολα. Ειδικά αν κάποιος θέλει να βάλει dvd τα οποία έχουν μεγαλύτερο ύψος. 

2) Ο σκελετός μικρού τραπεζιού της φωτογραφίας. Το είχα πάρει πριν χρόνια από τον Βλάση ( @Locke_John) και είχα αφαιρέσει την ταλαιπωρημένη του επιφάνεια και είχα βάλει άλλη με προσαρμοσμενο ανάποδα ένα δίσκο κοπής. Επειδή πλέον άλλαξα το στήσιμο του χώρου μου δεν μου χρειάζεται πλέον

Διαστάσεις 57χ42χ69 (μήκος χ πλάτος χ ύψος) 

Θα ήθελα να φύγουν μέχρι την Κυριακή το αργότερο, καθώς είναι μες την μέση, αλλιώς μετά...next to the bin. 

Όπως πάντα ΠΡΩΤΑ εκδήλωση ενδιαφέροντος εδώ και μετά συνεννόηση με πμ. Φυσικά διατηρώ πάντα το δικαίωμα τελικής επιλογής παραλήπτη. 

Παραλαβή από την διεύθυνσή μου (Νέα Σμύρνη). ΔΕΝ παίζει το όποιο άλλο σενάριο 

ΔΟΘΗΚΑΝ 

IMG_20240124_152048_edit_125720277093314_copy_1641x2187.jpg

IMG_20240124_152935_copy_1920x2560.jpg

Επεξ/σία από haris_216
  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 hours ago, katalitis said:

Καλημέρα! χαρίζονται τα παρακάτω, ΟΛΑ σε ΆΓΝΩΣΤΗ λειτουργική κατάσταση:

- [κρατημένο] Twintech GeForce 8800 GT (μεγάλη πιθανότητα να έχει κάποιο πρόβλημα)
- Θήκη για εξωτερικό DVD (2 firewire, 1 USB2 ports), ΧΩΡΙΣ το 12v τροφοδοτικό της, ΧΩΡΙΣ το DVD
- [κρατημένο] Router Netgear WGR614 v7, ΧΩΡΙΣ το τροφοδοτικό του
- Modem Router ZTE ZXHN H267A (Vodafone), ΧΩΡΙΣ το τροφοδοτικό του
- GPS Mio N179 (πρέπει να λεγόταν και mio moov 300)
- PCMCIA firewire adapter (2 ports)
- 2 καλώδια για παλιά κινητά Sony-Ericsson

Παραλαβή από Νέα Φιλαδέλφεια θα προτιμηθεί, με εναλλακτική την αποστολή με BOX NOW με χρέωση δική σας.

Παρακαλώ γράψτε κάτι εδώ, και μετά PM. Μόνο αν μπορείτε για αρκετά άμεση παραλαβή/αποστολή.

all.jpg

 

6 hours ago, katalitis said:

 

P.M για FireWire 

6 hours ago, katalitis said:

 

 

Επεξ/σία από @11h
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, haris_216 είπε

Να ευχαριστήσω και από εδώ τον Γιώργο (@geioannou) και για το συμπλήρωμα αλλά κυρίως για την όμορφη (αν και φορτισμένη) μικρή μας συζήτηση.

Του εύχομαι να είναι καλά και να προχωρήσει μπροστά (σίγουρα δεν θα ξεχάσει βέβαια) 

Και εγω με την σειρα μου να ευχαριστησω τον @haris_216 για την συναντηση και για την κουβαντα μας. Ειμαι χαρουμενος και σιγουρος οτι το συμπληρωμα πηγε σε καλα χερια με αγαπη. Ευχομαι και σε αυτον τα καλυτερα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, haris_216 είπε

Να ευχαριστήσω και από εδώ τον Γιώργο (@geioannou) και για το συμπλήρωμα αλλά κυρίως για την όμορφη (αν και φορτισμένη) μικρή μας συζήτηση.

Του εύχομαι να είναι καλά και να προχωρήσει μπροστά (σίγουρα δεν θα ξεχάσει βέβαια) 

Δίνονται τα παρακάτω:

1) Ραφιέρα για cd/dvd. Διαστάσεις 1,23μ ύψος και 0,43μ φάρδος. Δεν είναι δική μου αλλά ήταν παρατημένη έξω από τον κάδο της γωνίας και σκέφτηκα ότι μπορεί να ενδιαφέρει κάποιον φίλο εδώ. Είναι σε πολύ καλή αισθητική κατάσταση και απλά λείπουν 3 ραφάκια, κάτι που θεωρώ ότι τακτοποιειται εύκολα. Ειδικά αν κάποιος θέλει να βάλει dvd τα οποία έχουν μεγαλύτερο ύψος. 

2) Ο σκελετός μικρού τραπεζιού της φωτογραφίας. Το είχα πάρει πριν χρόνια από τον Βλάση ( @Locke_John) και είχα αφαιρέσει την ταλαιπωρημένη του επιφάνεια και είχα βάλει άλλη με προσαρμοσμενο ανάποδα ένα δίσκο κοπής. Επειδή πλέον άλλαξα το στήσιμο του χώρου μου δεν μου χρειάζεται πλέον

Διαστάσεις 57χ42χ69 (μήκος χ πλάτος χ ύψος) 

Θα ήθελα να φύγουν μέχρι την Κυριακή το αργότερο, καθώς είναι μες την μέση, αλλιώς μετά...next to the bin. 

Όπως πάντα ΠΡΩΤΑ εκδήλωση ενδιαφέροντος εδώ και μετά συνεννόηση με πμ. Φυσικά διατηρώ πάντα το δικαίωμα τελικής επιλογής παραλήπτη. 

Παραλαβή από την διεύθυνσή μου (Νέα Σμύρνη). ΔΕΝ παίζει το όποιο άλλο σενάριο 

IMG_20240124_152048_edit_125720277093314_copy_1641x2187.jpg

IMG_20240124_152935_copy_1920x2560.jpg

π.μ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, TasSou είπε

Εικόνα
Ο Τροχός της Τύχης (MB Games, Nilco)
Δεν γνωρίζω αν υπάρχουν όλα τα παρελκόμενα. Αν κάποιος ενδιαφερθεί θα το επιβεβαιώσω. Ταλαιπωρημένη συσκευασία

Ενδιαφέρομαι 

1 ώρα πριν, haris_216 είπε

Να ευχαριστήσω και από εδώ τον Γιώργο (@geioannou) και για το συμπλήρωμα αλλά κυρίως για την όμορφη (αν και φορτισμένη) μικρή μας συζήτηση.

Του εύχομαι να είναι καλά και να προχωρήσει μπροστά (σίγουρα δεν θα ξεχάσει βέβαια) 

Δίνονται τα παρακάτω:

1) Ραφιέρα για cd/dvd. Διαστάσεις 1,23μ ύψος και 0,43μ φάρδος. Δεν είναι δική μου αλλά ήταν παρατημένη έξω από τον κάδο της γωνίας και σκέφτηκα ότι μπορεί να ενδιαφέρει κάποιον φίλο εδώ. Είναι σε πολύ καλή αισθητική κατάσταση και απλά λείπουν 3 ραφάκια, κάτι που θεωρώ ότι τακτοποιειται εύκολα. Ειδικά αν κάποιος θέλει να βάλει dvd τα οποία έχουν μεγαλύτερο ύψος. 

2) Ο σκελετός μικρού τραπεζιού της φωτογραφίας. Το είχα πάρει πριν χρόνια από τον Βλάση ( @Locke_John) και είχα αφαιρέσει την ταλαιπωρημένη του επιφάνεια και είχα βάλει άλλη με προσαρμοσμενο ανάποδα ένα δίσκο κοπής. Επειδή πλέον άλλαξα το στήσιμο του χώρου μου δεν μου χρειάζεται πλέον

Διαστάσεις 57χ42χ69 (μήκος χ πλάτος χ ύψος) 

Θα ήθελα να φύγουν μέχρι την Κυριακή το αργότερο, καθώς είναι μες την μέση, αλλιώς μετά...next to the bin. 

Όπως πάντα ΠΡΩΤΑ εκδήλωση ενδιαφέροντος εδώ και μετά συνεννόηση με πμ. Φυσικά διατηρώ πάντα το δικαίωμα τελικής επιλογής παραλήπτη. 

Παραλαβή από την διεύθυνσή μου (Νέα Σμύρνη). ΔΕΝ παίζει το όποιο άλλο σενάριο 

IMG_20240124_152048_edit_125720277093314_copy_1641x2187.jpg

IMG_20240124_152935_copy_1920x2560.jpg

Κάτι μου θυμίζει το τραπέζι, στέλνω πμ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, haris_216 είπε

Να ευχαριστήσω και από εδώ τον Γιώργο (@geioannou) και για το συμπλήρωμα αλλά κυρίως για την όμορφη (αν και φορτισμένη) μικρή μας συζήτηση.

Του εύχομαι να είναι καλά και να προχωρήσει μπροστά (σίγουρα δεν θα ξεχάσει βέβαια) 

Δίνονται τα παρακάτω:

1) Ραφιέρα για cd/dvd. Διαστάσεις 1,23μ ύψος και 0,43μ φάρδος. Δεν είναι δική μου αλλά ήταν παρατημένη έξω από τον κάδο της γωνίας και σκέφτηκα ότι μπορεί να ενδιαφέρει κάποιον φίλο εδώ. Είναι σε πολύ καλή αισθητική κατάσταση και απλά λείπουν 3 ραφάκια, κάτι που θεωρώ ότι τακτοποιειται εύκολα. Ειδικά αν κάποιος θέλει να βάλει dvd τα οποία έχουν μεγαλύτερο ύψος. 

2) Ο σκελετός μικρού τραπεζιού της φωτογραφίας. Το είχα πάρει πριν χρόνια από τον Βλάση ( @Locke_John) και είχα αφαιρέσει την ταλαιπωρημένη του επιφάνεια και είχα βάλει άλλη με προσαρμοσμενο ανάποδα ένα δίσκο κοπής. Επειδή πλέον άλλαξα το στήσιμο του χώρου μου δεν μου χρειάζεται πλέον

Διαστάσεις 57χ42χ69 (μήκος χ πλάτος χ ύψος) 

Θα ήθελα να φύγουν μέχρι την Κυριακή το αργότερο, καθώς είναι μες την μέση, αλλιώς μετά...next to the bin. 

Όπως πάντα ΠΡΩΤΑ εκδήλωση ενδιαφέροντος εδώ και μετά συνεννόηση με πμ. Φυσικά διατηρώ πάντα το δικαίωμα τελικής επιλογής παραλήπτη. 

Παραλαβή από την διεύθυνσή μου (Νέα Σμύρνη). ΔΕΝ παίζει το όποιο άλλο σενάριο 

IMG_20240124_152048_edit_125720277093314_copy_1641x2187.jpg

IMG_20240124_152935_copy_1920x2560.jpg

Πμ για cd-ερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάμε ένα λάπτοπ από εμένα https://photos.app.goo.gl/VVBNt8e9cXiTcFdYA. Είναι ένα abomination βασικά μιας και είχα μητρική βρήκα ένα άλλο από εδώ που είχε οθόνη και μαζί με κάτι πλαστικά εν αναμονή συν κάμποσα επεξεργαστή το συναρμολόγησα. Έχει όμως το εξής. Δεν ψήνεται να κρατήσει την ημερομηνία στο bios άσχετα αν έβαλα καινούργια μπαταρία και μάλλον θέλει μια καλοδιοταινια το touchpad αλλά βαριόμουν να το ξαναλυσω. Κατά τα άλλα παίρνει windows 10 . Ενεργοποιούνται σαν home και δουλεύουν όλα άψογα. Θα το δώσω με 4gb μνήμη και έχει πάνω ένα t7200 αν θυμάμαι καλά που αντιστοιχεί σε κάποιον c2d. Χωρίς δίσκο, χωρίς τροφοδοτικό. Θα προτιμήσω κάποιον νέο ή νέα που μπορεί να έχει ανάγκη. 

Πρώτα εδώ και μετά pm. Παρακαλώ σε όποιον δωθεί να μην τον ψάχνω μετά και θα παραλάβει από όπου βρίσκεται το λάπτοπ. Αποστολές για λόγους προφανείς δεν θα κάνω.

Επεξ/σία από DeVilMaYcRyGR
  • Like 19
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα,

χαρίζεται ο κάτωθι αποστειρωτής μπιμπερο, τελευταία φορά που δοκιμάστηκε ήταν λειτουργικός, τώρα δεν υπάρχει χρόνος να δοκιμαστεί.

παραλαβή αυστηρά απο Άνω Γλυφάδα, όχι αποστολές κλπ

ευχαριστώ.

IMG_20240124_181930689.jpeg

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, DeVilMaYcRyGR said:

Πάμε ένα λάπτοπ από εμένα https://photos.app.goo.gl/VVBNt8e9cXiTcFdYA. Είναι ένα abomination βασικά μιας και είχα μητρική βρήκα ένα άλλο από εδώ που είχε οθόνη και μαζί με κάτι πλαστικά εν αναμονή συν κάμποσα επεξεργαστή το συναρμολόγησα. Έχει όμως το εξής. Δεν ψήνεται να κρατήσει την ημερομηνία στο bios άσχετα αν έβαλα καινούργια μπαταρία και μάλλον θέλει μια καλοδιοταινια το touchpad αλλά βαριόμουν να το ξαναλυσω. Κατά τα άλλα παίρνει windows 10 . Ενεργοποιούνται σαν home και δουλεύουν όλα άψογα. Θα το δώσω με 4gb μνήμη και έχει πάνω ένα t7200 αν θυμάμαι καλά που αντιστοιχεί σε κάποιον c2d. Χωρίς δίσκο, χωρίς τροφοδοτικό. Θα προτιμήσω κάποιον νέο ή νέα που μπορεί να έχει ανάγκη. 

Πρώτα εδώ και μετά pm. Παρακαλώ σε όποιον δωθεί να μην τον ψάχνω μετά και θα παραλάβει από όπου βρίσκεται το λάπτοπ. Αποστολές για λόγους προφανείς δεν θα κάνω.

Μονο σε σχεση μ αυτο το ποστ δινεται HDD Seagate 160GB / 5400rpm /100% Health / Λιγη χρηση

για να στηθει το μηχανημα απ οποιον το παρει κ μονον

Θα ψαξω κ για τροφοδτικο (αλλα δεν υποσχομαι)

Νεα Σμυρνη ή ΒΟΧ (μικρο πακετο)

HDD 160GB (1000 x 750).jpg

  • Like 18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλος  φιλου  μου  εδωσε  ενα  κουτι   ηλεκτρονικου  τσιγαρου  σχεδον  αχρησιμοποιητο

μαρκας  HUNGARY  COOL  LED  EDITION.

vaping_1280p_0.jpg.f84f10a0b4f0676791747261bf707b2d.jpg

Παραλαβη  ΜΟΝΟΝ  στην  εδρα  μου  πισω  απο  το  εφετειο   αθηνας  το  γρηγοροτερο  δυνατον η

BOX NOW.

Ποσταρετε  πρωτα  εδω   και  στειλτε  αμεσα  ΠΜ.

 

 

 

 

 

Κ

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζονται:

Ασύρματο τηλέφωνο Panasonic (Χρειάζεται μπαταρίες) - Κρατημένο για AMDAKIAS

Radio-CD αυτοκινήτου Pioneer. (δεν γνωρίζω αν παίζει το CD)Κρατημένο για giannis887

Δίνονται σε όποιον περάσει να τα πάρει από Ηράκλειο Κρήτης ή σε όποιον φτιάξει ετικέτα Box Now για αποστολή.

RadioCD.jpg

Tilefono.jpg

Επεξ/σία από WebDevGr
  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, WebDevGr είπε

Χαρίζονται:

Ασύρματο τηλέφωνο Panasonic (Χρειάζεται μπαταρίες)

Radio-CD αυτοκινήτου Pioneer. (δεν γνωρίζω αν παίζει το CD)

Δίνονται σε όποιον περάσει να τα πάρει από Ηράκλειο Κρήτης ή σε όποιον φτιάξει ετικέτα Box Now για αποστολή.

RadioCD.jpg

Tilefono.jpg

Pm για ασύρματο panasonic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...