Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτε! Χαρίστε το!


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 22/1/2024 στις 1:39 ΜΜ, LLLEFTERIS είπε

Χαρίζω τις μνήμες της φωτογραφίας οι τρεις DDR3 κανονικά είναι τέσσερις αλλά θα κρατήσω την μια για δοκιμές.

Οι άλλες δύο είναι DDR2

Μόνο παραλαβή από το σπίτι μου στο Περιστέρι.

IMG_20240122_133624.jpg

Είναι όλες 1GB η κάθε μία.

Να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στον φίλο για τα πράγματα που μου έδωσε.

Να προσθέσω και τα παρακάτω.

 

IMG_20240122_134938.jpg

IMG_20240122_134914.jpg

IMG_20240122_134848.jpg

Εχουν δωθει μονο οι μνημες DDR3 τα υπολοιπα αν δεν φυγουν μεχρι Κυριακη πανε στον καδο.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Εχουν δωθει μονο οι μνημες DDR3 τα υπολοιπα αν δεν φυγουν μεχρι Κυριακη πανε στον καδο.

Καλημέρα . Η κάρτα γραφικών λειτουργεί..??και ποιό μοντέλο είναι..??

 

Επεξ/σία από chipakos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, chipakos είπε

Καλημέρα . Η κάρτα γραφικών λειτουργεί..??και ποιό μοντέλο είναι..??

 

EAX1600PRO SILENT/TD/256M/A

Θρυλικη ATi

Ναι λειτουργει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, magicFP είπε

Χαρίζεται το κινητό HTC U Ultra (2017), είναι πλήρως λειτουργικό με μόνο θέμα την μπαταρία που δεν κρατάει για πολλές ώρες. Στέλνω μόνο με BOXNOW, μικρή θυρίδα. Σε περίπτωση που ενδιαφερθούν 2-3 άτομα θα γίνει κλήρωση μέχρι το μεσημέρι. Σας ευχαριστώ πολύ! 

HTC U Ultra.jpeg

Καλημέρα με ενδιαφέρει και εμένα.. ευχαριστώ!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, magicFP είπε

Χαρίζεται το κινητό HTC U Ultra (2017), είναι πλήρως λειτουργικό με μόνο θέμα την μπαταρία που δεν κρατάει για πολλές ώρες. Στέλνω μόνο με BOXNOW, μικρή θυρίδα. Σε περίπτωση που ενδιαφερθούν 2-3 άτομα θα γίνει κλήρωση μέχρι το μεσημέρι. Σας ευχαριστώ πολύ! 

HTC U Ultra.jpeg

καλημερα με ενδιαφέρει  

box now 

thanks :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, magicFP είπε

Χαρίζεται το κινητό HTC U Ultra (2017), είναι πλήρως λειτουργικό με μόνο θέμα την μπαταρία που δεν κρατάει για πολλές ώρες. Στέλνω μόνο με BOXNOW, μικρή θυρίδα. Σε περίπτωση που ενδιαφερθούν 2-3 άτομα θα γίνει κλήρωση μέχρι το μεσημέρι. Σας ευχαριστώ πολύ! 

HTC U Ultra.jpeg

Ενδιαφέρομαι κι εγώ αν γίνει κλήρωση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, magicFP είπε

Χαρίζεται το κινητό HTC U Ultra (2017), είναι πλήρως λειτουργικό με μόνο θέμα την μπαταρία που δεν κρατάει για πολλές ώρες. Στέλνω μόνο με BOXNOW, μικρή θυρίδα. Σε περίπτωση που ενδιαφερθούν 2-3 άτομα θα γίνει κλήρωση μέχρι το μεσημέρι. Σας ευχαριστώ πολύ! 

HTC U Ultra.jpeg

Καλημέρα - ενδιαφέρομαι και εγώ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, magicFP said:

Χαρίζεται το κινητό HTC U Ultra (2017), είναι πλήρως λειτουργικό με μόνο θέμα την μπαταρία που δεν κρατάει για πολλές ώρες. Στέλνω μόνο με BOXNOW, μικρή θυρίδα. Σε περίπτωση που ενδιαφερθούν 2-3 άτομα θα γίνει κλήρωση μέχρι το μεσημέρι. Σας ευχαριστώ πολύ! 

HTC U Ultra.jpeg

Καλησπερα!

Ενδιαφερομαι και εγω για Δευτερο για δουλεια!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζονται:

1) Garmin GPS. Δεν κρατάει η μπαταρία αλλά αν είναι στο ρεύμα παίζει κανονικά. - Δόθηκε εκτός insomnia

2) Adidas παπούτσια γυναικεία/παιδικά σχεδόν αφόρετα και νούμερο 36 - Κρατημένα για chipakos

Δίνονται σε όποιον περάσει να τα πάρει από Ηράκλειο Κρήτης ή σε όποιον φτιάξει ετικέτα Box Now για αποστολή.

Papoutsia.jpg

Gps.jpg

Επεξ/σία από WebDevGr
  • Like 13
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εκκαθαρίσεων συνέχεια 

Δίνονται τα:

1) Καρέκλα. Μη δεχόμενος τα "κλισέ" της...τετράδας 😜 χρησιμοποιώ εδώ και χρόνια τις άλλες τρεις. Κράτησα και αυτή "μήπως και" αλλά βλέπω ότι τσάμπα μου πιάνει χώρο στην αποθήκη. Είναι σε άψογη κατάσταση, όπως φαίνεται, και απουσιάζει μόνο η ψάθα (είναι στις τυποποιημένες διαστάσεις και μπορεί εύκολα να αγοραστεί και ακόμα ευκολότερα να τοποθετηθεί) 

2) Τροχήλατη βάση (πέντε ρόδες) από καρέκλα γραφείου. Αν και το κάθισμμα πετάχτηκε αφού ήταν σε άθλια κατάσταση, η βάση είναι άψογη όπως φαίνεται. Επίσης η "μπουκάλα" της είναι άψογη στο ανέβα/κατέβα. Οπότε αν κάποιος είναι λιγότερο "θεωρητικός" από μένα στις κατασκευές/μετατροπές και θα του φανεί χρήσιμη, καλώς να ορίσει 😀

Θα ήθελα να φύγουν μέχρι την Κυριακή το αργότερο, καθώς είναι μες την μέση μαζί με τα άλλα πράγματα που έχω βγάλει. Από Δευτέρα με ρωτάτε και σας λέω σε ποιον κάδο τα πήγα 😜

Όπως πάντα ΠΡΩΤΑ εκδήλωση ενδιαφέροντος εδώ και μετά συνεννόηση με πμ. Φυσικά διατηρώ πάντα το δικαίωμα τελικής επιλογής παραλήπτη. 

Παραλαβή από την διεύθυνσή μου (Νέα Σμύρνη). ΔΕΝ παίζει το όποιο άλλο σενάριο 

ΔΟΘΗΚΑΝ 

IMG_20240125_163300_edit_157294736834848_copy_1737x2316.jpg

IMG_20240125_163701_edit_157306967691096_copy_1165x1553.jpg

Επεξ/σία από haris_216
  • Like 15
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επίσης επιδαπεδιος καθρέφτης "ίσαμε το μπόι μου" σχεδόν (1,5μ)

Είναι ήδη σπασμένος (φωτό) οπότε η γρουσουζιά δεν θα βαρύνει τον παραλήπτη 😉

Ενδεχομένως κάποιος να τον θέλει κι έτσι, αφού δε νομίζω να πάθει κάτι άλλο (φυσικά μακριά από παιδιά, σκυλιά, γατιά) ή να θέλει απλά το frame για κάποιο project. Λείπουν μόνο οι δύο βίδες που πιάνουν τα πόδια (δεν θυμάμαι που τις έχω χρησιμοποιήσει) αλλά προφανώς μπορούν να χρησιμοποιηθούν δύο απλές βίδες 

Για να μην επαναλαμβανομαι και γίνομαι κουραστικός, ως προς το που, ποιος, πότε ισχύουν αυτά που έγραψα στο προ προη. προηγούμενο post με την καρέκλα 

IMG_20240125_171017_edit_158510661681537_copy_1328x2361.jpg

IMG_20240125_171916_edit_159026202624688_copy_1440x2560.jpg

Επεξ/σία από haris_216
  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...