Προς το περιεχόμενο

Προσφορά 9 μήνες δωρεάν ΑΝΤ1 Plus από το mydei.dei.gr [TEΛΟΣ]


paiktaras69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 minutes ago, ak156 said:

και σε εμένα κάποια στιγμή έβγαλε λάθος ΑΝΡΕ 8006, όμως με επανεκκίνηση ΟΛΑ ΟΚ😎

(άσε που το βλεπω ντούμπλεξ με PIP)

Αν ξαναεμπαινες δεν έκανε τίποτα... Μαύρη οθόνη... Ήθελε να πας πίσω στην αρχική και μετά να πας πάλι στο live για να ξεκολλήσει... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 366
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 28/2/2024 στις 10:43 ΜΜ, ChrisN.S. είπε

τελικά αν γίνει ακύρωση κατευθείαν χάνονται οι υπόλοιποι μήνες;

 

Στις 28/2/2024 στις 11:36 ΜΜ, Arkin είπε

Όχι 

 

Στις 29/2/2024 στις 12:56 ΠΜ, Pwpwpw είπε

To ενεργοποιησα επιτυχως μολις τωρα. Γραφει ημερομηνια επομενης χρεωσης 28/3/2024 και μολις παω να πατησω ακυρωση συνδρομης μου λεει οτι εχω εξαργυρωση κωδικο προσφορας απο την ΔΕΗ και οτι αν κανω ακυρωση θα χασω το δωρεαν περιεχομενο και η ακυρωση θα γινει στις 28/3. Ετσι οπως τα γραφουν σε κανει να πιστευεις οτι απ ααξ και πατησεις ακυρωση χανεις το δωρεαν 9μηνο.

 

Στις 29/2/2024 στις 12:58 ΠΜ, Arkin είπε

Δεν την χάνεις όχι. Έτσι φαίνεται όπως το γράφουν αλλά συνεχίζει κανονικά το 9μηνο. Και να μην ακυρώσεις δεν θα τραβήξει χρήματα προφανώς αλλά αν ξεχάσεις τη διακοπή τότε θα τραβήξει στον 10ο μήνα. 

 

Στις 1/3/2024 στις 10:30 ΠΜ, doll είπε

Αρα μπορούμε να ακυρώσουμε από τώρα? Σωστά?

 

Στις 1/3/2024 στις 11:40 ΠΜ, Arkin είπε

Ναι κανονικα

image.jpeg.1add85fafff6f19603000e6bdfc403f1.jpeg

Καλό είναι όταν ανοίγουμε το στοματάκι μας  να είμαστε σίγουροι γι' αυτό που λέμε και όχι να λέμε μ***ιες. 🤬

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ChrisN.S. είπε

 

 

 

 

 

image.jpeg.1add85fafff6f19603000e6bdfc403f1.jpeg

Καλό είναι όταν ανοίγουμε το στοματάκι μας  να είμαστε σίγουροι γι' αυτό που λέμε και όχι να λέμε μ***ιες. 🤬

Πάτησες ακύρωση συνδρομής και σου ακυρώθηκε όλο το δωρεάν 9μηνο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ChrisN.S. είπε

 

 

 

 

 

image.jpeg.1add85fafff6f19603000e6bdfc403f1.jpeg

Καλό είναι όταν ανοίγουμε το στοματάκι μας  να είμαστε σίγουροι γι' αυτό που λέμε και όχι να λέμε μ***ιες. 🤬

Οχι εγω ο ιδιος ο ant1 το λεει. Καποια μαλακια εκαναν αυτοι του ant1 και θα το διορθωσουν. 

Screenshot_2024-02-25-19-57-15-53_45e686

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ChrisN.S. είπε

Ακριβώς, στη λήξη του πρώτου μήνα.

Πω ρε φιλε πάλι καλά που το φοβήθηκα και δεν πάτησα ακύρωση γιατί μου έβγαζε μυνημα οτι η ακύρωση θα γίνει τέλος Μαρτίου ( τέλος Φλεβάρη έκανα την ενεργοποίηση)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως σε μένα η εικόνα στο ΑΝΤ1+ ήταν χειρότερη απο αυτή του καναλιού. Τόσο που προτιμούσα να το δω στο απλό κανάλι....

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να το ακυρώσετε από τώρα δεν το καταλαβαίνω είδικα χωρίς να γράφει πως θα συνεχίσετε μέχρι να λήξει, δεν λέω να το πει το support λέω να το γράφει το site.

Εγώ συνήθως με την Apple τα ακυρώνω αμέσως αλλά γράφει ότι θα συνεχιστεί μέχρι τη λήξη αλλιώς δεν το ρισκάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα στο mydei στο myrewardscoupons να ενεργοποιησω την προσφορα και μου λεει

Quote

Η υπηρεσία δεν είναι διαθέσιμη για τον τύπο της παροχής σας.

Περισσότερες πληροφορίες στο: mydei

Εχω Γ1Ν Οικιακο Τιμολογιο Green.

Τι κουλαμαρα ειναι αυτη??? Δεν ισχυει για το Green?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Sebu είπε

Πηγα στο mydei στο myrewardscoupons να ενεργοποιησω την προσφορα και μου λεει

Εχω Γ1Ν Οικιακο Τιμολογιο Green.

Τι κουλαμαρα ειναι αυτη??? Δεν ισχυει για το Green?

Δοκίμασε χρησιμοποιώντας το λινκ του 1ου ποστ εδώ https://www.insomnia.gr/forums/topic/823832-προσφορά-9-μήνες-δωρεάν-αντ1-plus-από-το-mydeideigr/

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, jobous είπε

Πάντως σε μένα η εικόνα στο ΑΝΤ1+ ήταν χειρότερη απο αυτή του καναλιού. Τόσο που προτιμούσα να το δω στο απλό κανάλι....

Στη δική μου TV lgc2 η διαφορά Αnt1 hd  με Αnt+ ήταν χαώδης. Ντροπή να ζητάνε και συνδρομή για τέτοια χάλια. Φυσικά και είδα από το απλό κανάλι δε πήρα χαμπάρι και τα errors που αναφέρθηκαν.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, Sebu είπε

Πηγα στο mydei στο myrewardscoupons να ενεργοποιησω την προσφορα και μου λεει

Εχω Γ1Ν Οικιακο Τιμολογιο Green.

Τι κουλαμαρα ειναι αυτη??? Δεν ισχυει για το Green?

δοκιμασε το εξης, κλεισε εφαρμογη κ βγες κ απο σελιδα ιντερνετ αν μπηκες στο mydei, οταν ξαναμπεις λογικα θα σου πεταξει ενα μικρο ερωτηματολογιο για το τι προτιμας και να μπεις στο benefits club (μπορει να μην τα θυμαμαι επακριβως), οταν το ολοκληρωσεις ενεργοποιειται η καρτελα benefits που περιεχει κ τον κωδικο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 minutes ago, pp6210 said:

δοκιμασε το εξης, κλεισε εφαρμογη κ βγες κ απο σελιδα ιντερνετ αν μπηκες στο mydei, οταν ξαναμπεις λογικα θα σου πεταξει ενα μικρο ερωτηματολογιο για το τι προτιμας και να μπεις στο benefits club (μπορει να μην τα θυμαμαι επακριβως), οταν το ολοκληρωσεις ενεργοποιειται η καρτελα benefits που περιεχει κ τον κωδικο

Ευχαριστω, εγινε τυχαια αυτο που λες αλλα πως?

Μπηκα απευθειας στην ιστοσελιδα των rewards γραφοντας την στον browser εβγαλε ερωτηματολογιο ολα κομπλε.

Αν ομως παω να μπω απο το σαιτ της δεη εξακολουθει να βγαζει μηνυμα λαθους παρολο που πλεον ειμαι στις προσφορες. Δηλαδη το αυτονομο σαιτ προσφορων με βλεπει σαν συνδρομητη, μεσω του σαιτ της δεη ο συνδεσμος λεει οτι δεν το δικαιουμαι 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...