Προς το περιεχόμενο

Προσφορά 9 μήνες δωρεάν ΑΝΤ1 Plus από το mydei.dei.gr [TEΛΟΣ]


paiktaras69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 366
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

20 hours ago, Arkin said:

Οντως? Ωραιος θα το κανω αμεσα τοτε μην ξεχαστω. Αρα αυτο που λεει ακυρο ant1 τι να πεις. 

Κατσε εφαγα φλασια. Λεει αν ακυρωσουμε χανουμε το κουπονι απο 29/2 και μετα. Μηπως δηλαδη ο ενας μηνας που ηδη μας χρεωθε μηδεν ευρω απο την καρτα εστειλε δηλαδη εντολη χρεωσης παιξει κομπλε και απο 29/2 το χανουμε μιας και δεν θα μπορει να στειλει εντολη χρεωσης 0 ευρω? 

ναι παιζει, επικοινωνησε φιλος με αντ1 + και ειπαν θα παιξει κανονικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Dennis077 είπε

Τι σου ζητάει για να κάνεις λογαριασμό στο mydei; Πρέπει ο λογαριασμός του ρεύματος να είναι στο όνομα σου ή δεν έχει σημασία;Μπορείς και χωρίς να είναι στο όνομα σου αρκεί να έχεις τα στοιχεία που θα σου ζητήσει πχ αφμ κωδικός εταίρου κτλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, The_Judas είπε

οταν κατά την εγγραφή επιλέγουμε την 9μηνη;

Η επιλογή για το κουπόνι είναι αφού δώσουμε την κάρτα μας;

 

Επισκέπτεσαι την σελίδα https://welcome.antennaplus.gr/ και περίπου στο μέσον της υπάρχει η επιλογή πληκτρολόγησης κωδικού, όπως μπορείς να δεις στην εικόνα παρακάτω. Μόλις βάλεις τον κωδικό, σε καθοδηγεί η σελίδα στα επόμενα βήματα.

a.PNG

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε tvbox παίζει; Γιατί ούτε με την εφαρμογή μπορείς να δεις πρόγραμμα ούτε με mozilla ή chrome. Μόνο στον υπολογιστή παίζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, 111111 είπε

σε tvbox παίζει; Γιατί ούτε με την εφαρμογή μπορείς να δεις πρόγραμμα ούτε με mozilla ή chrome. Μόνο στον υπολογιστή παίζει

Όχι δεν παίζει ούτε σε μη πιστοποιημένο TVbox αλλά με magisk (και άλλα "μαγικά), όμως σιγά την εφαρμογή που θα καθήσω να δοκιμάσω να την κάνω να παίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πηρα την προσφορά! Για 9 μήνες δε θα ταξιδευει ο θειος Τζακ Σπαροου να μου φερνει κατι σειρες που βλεπω... ;) thanks !!

4 ώρες πριν, Kon111 είπε
10 ώρες πριν, Dennis077 είπε

Τι σου ζητάει για να κάνεις λογαριασμό στο mydei; Πρέπει ο λογαριασμός του ρεύματος να είναι στο όνομα σου ή δεν έχει σημασία;Μπορείς και χωρίς να είναι στο όνομα σου αρκεί να έχεις τα στοιχεία που θα σου ζητήσει πχ αφμ κωδικός εταίρου κτλπ

Ναι μπορεις και χωρις να ειναι στο ονομα σου , ετσι το χω κι εγω. Τα στοιχεία που θα σου ζητησει να εχεις κι ολα ok

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, 111111 είπε

σε tvbox παίζει; Γιατί ούτε με την εφαρμογή μπορείς να δεις πρόγραμμα ούτε με mozilla ή chrome. Μόνο στον υπολογιστή παίζει

Στο mi box s παίζει κανονικά πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εχω εναν λογαριασμο στην δεη αλλα ειναι τα κοινοχρηστα και δεν μπορω να δημιουργησω λογαριασμο για να παρω κωδικο...αν καποιος δεν τον θελει ας μου στειλει μηνυμα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σας!!

εχει κανείς πρόβλημα με την εφαρμογή σε IPhone συσκευή;

εχω κατεβάσει την εφαρμογή αλλά δεν ανοίγει στο κινητό μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...