Προς το περιεχόμενο

Προσφορά 9 μήνες δωρεάν ΑΝΤ1 Plus από το mydei.dei.gr [TEΛΟΣ]


paiktaras69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 3/2/2024 στις 5:36 ΜΜ, ak156 είπε

Τι τηλεόραση έχεις? LG, Samsung or Android TV? Εγκατέστησε/κατέβασε/ενεργοποίησε το απκ ΑΝΤ1+, πάτα το, θα σου βγάλει ένα κωδικό και μετά το ενεργοποιείς από smartphone/tablet/PC με αυτό τον αριθμό.

https://help.antennaplus.gr/kb/πώς-μπορώ-να-συνδεθώ-στη-smart-tv/

Δεν μπαίνει στην tv γιατί έχει λογισμικό vidaa δεν έχει Android. Είναι μια χάϊσενς και το store της είναι για πέταμα. Κατάφερα όμως τα το βάλω σε ταμπλετ Samsung. Θα βολευτώ έτσι δεν πειράζει...

Στις 3/2/2024 στις 8:04 ΜΜ, ak156 είπε

Πληρεί το τάμπλετ τις προυποθέσεις που λέει εδώ....γενικά για κάθε συσκευή υπάρχουν συγκεκριμένες απαιτήσεις/προυποθέσεις (π.χ. Android 10 ή ανώτερο?)

1.png

Δεν γίνεται καστ. Δεν πειράζει...

Στις 3/2/2024 στις 10:51 ΜΜ, Θοδωρής005 είπε

μια ερωτηση εφοσον φτιαξω My dei πρεπει να πληρωνω ηλεκτρονικα;

 

 

Όχι απαραίτητα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 366
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 λεπτά πριν, Euromaster είπε

για να καταλαβω, οποιος δεν εχει smart tv, ή android δεν μπορει να δει Ant1 plus ουτως η αλλως?

Οι συσκευές που μπορείς να δεις φαίνονται με λεπτομέρεια εδώ https://www.insomnia.gr/forums/topic/823832-προσφορά-9-μήνες-δωρεάν-αντ1-plus-από-το-mydeideigr/?do=findComment&comment=60166720

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλ ενας μεγαλης ηλικιας, ή μη,  που δεν κατεχει την τεχνολογια καθολου για να χρησιμοποιησει smart h tablet, δεν παιζει να δει Ant1 plus, χαχα γελαω ρε, 2024 εχουμε φτασει και αντι να απλοποιουμε την ζωη μας την κανουμε χωρις λογο δυσκολη.

Αναφερομαι στους διοικουντες αυτων των πλατφορμων, μην παρεξηγηθω..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ενεργοποιησα κανονικα με κωδικο που μου εσταλει στην 55αρα SamsungRU7102 αλλα επειδη δεν......

εφαρμοζεται δεν λειτουργει πολεμουσα επι 1.5 ωρα να απενεργοποιησω απεγκαταστησω αλλα ματαια!!!

πανω απο 1,5 ωρα φασαρια εγκαταστασης και απεγκαταστασης για το τιποτα!

Υποψιν η τηλεοραση μου εχει ιντερνετ σμαρτ youtube spotify και αλλες πολλες εφαρμογες.....την συγκεκριμενη την εκανα εγλαταστση κανονικα!

 

στο τελος απεσυρα την ηλεκτρονικη μιας χρησης Revolut  mμου απο το φοβο σε 10 μηνες μην αρχιζει να χρεωνει χαρατσια και δεν βλεπω καν..

Ματαιος κοπος! απο τις προσφορες που δεν προτεινω εγω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, PedroG είπε

το ενεργοποιησα κανονικα με κωδικο που μου εσταλει στην 55αρα SamsungRU7102 αλλα επειδη δεν......

εφαρμοζεται δεν λειτουργει πολεμουσα επι 1.5 ωρα να απενεργοποιησω απεγκαταστησω αλλα ματαια!!!

πανω απο 1,5 ωρα φασαρια εγκαταστασης και απεγκαταστασης για το τιποτα!

Υποψιν η τηλεοραση μου εχει ιντερνετ σμαρτ youtube spotify και αλλες πολλες εφαρμογες.....την συγκεκριμενη την εκανα εγλαταστση κανονικα!

 

στο τελος απεσυρα την ηλεκτρονικη μιας χρησης Revolut  mμου απο το φοβο σε 10 μηνες μην αρχιζει να χρεωνει χαρατσια και δεν βλεπω καν..

Ματαιος κοπος! απο τις προσφορες που δεν προτεινω εγω!!!

Έτσι από περιέργεια.....η ενεργοποίηση σε σμαρτ TV γίνεται από άλλη συσκευή (smartphone, PC, laptop κλπ) με browser και τον κωδικό που εμφανίζεται στην TV. Αυτό έκανες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/2/2024 στις 9:15 ΠΜ, vasilhszaf είπε

Σε όσους εμφανίζει το σφάλμα "Access denied Error 15" δοκιμάστε με vpn στην Ελλάδα και μπαίνει κανονικά.
Εγώ χρησιμοποίησα το Ηola VPN που είναι free σαν επέκταση στο chrome.

Επειδή ήθελα να το ρωτήσω, θα παίζει από εξωτερικό; Ηνωμένο Βασίλειο συγκεκριμένα ή έστω με VPN που λέει ο φίλος; ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Cheesee είπε

Ενώ το έχω ενεργοποιήσει εδώ και μια βδομάδα με κουπόνι, σήμερα προσπάθησε να τραβήξει 49.99€.. 

Είναι πραγματικά απίστευτοι.

Πλάκα κάνεις?😆 Με ποια αιτιολογία? Και έχω ανοιχτή κάρτα με μεγάλο διαθέσιμο υπόλοιπο. Φυσικά και έχω screenshot με τους όρους και πάντοτε υπάρχει και η διαδικασία της αμφισβήτησης....αλλά που να τρέχουμε τώρα?.....πες εάν θες λεπτομέρειες. Πως ανακάλυψες την προσπάθεια για 49.99 ευρώ?

***Βέβαια έχω χρησιμοποιήσει κάρτα Αλφα Μπανκ που έχει το καλό ότι πάντοτε ζητάει επιβεβαίωση και από το κινητό για οποιοδήποτε ποσό....ήδη για την ενεργοποίηση της προσφοράς ζήτησε έγκριση για ποσό 0,00 ευρώ...άρα πως ξαφνικά θα πάει να πάρει 49.99 ? με τι αιτιολογία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ak156 είπε

Πλάκα κάνεις?😆 Με ποια αιτιολογία? Και έχω ανοιχτή κάρτα με μεγάλο διαθέσιμο υπόλοιπο. Φυσικά και έχω screenshot με τους όρους και πάντοτε υπάρχει και η διαδικασία της αμφισβήτησης....αλλά που να τρέχουμε τώρα?.....πες εάν θες λεπτομέρειες. Πως ανακάλυψες την προσπάθεια για 49.99 ευρώ?

***Βέβαια έχω χρησιμοποιήσει κάρτα Αλφα Μπανκ που έχει το καλό ότι πάντοτε ζητάει επιβεβαίωση και από το κινητό για οποιοδήποτε ποσό....ήδη για την ενεργοποίηση της προσφοράς ζήτησε έγκριση για ποσό 0,00 ευρώ...άρα πως ξαφνικά θα πάει να πάρει 49.99 ? με τι αιτιολογία?

Απλά έτυχε το είδα στην ρεβολουτ και έλεγε Antenna Group. Δεν μπορώ να φανταστώ να είναι από κάπου αλλού και επίσης δεν είχα ποτέ ξανά λογαριασμό στον αντ1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, darkf είπε

Εδώ τι γίνεται?

Screenshot 2024-02-07 at 01-32-24 ANT1 Taken.png

Έχω γράψει ξανά ότι δεν σε αφήνει να παίξεις σε συσκευές που είναι συνδεδεμένες με "εξωτερική οθόνη". Αυτός είναι ο λόγος που δεν αφήνει πολλά TVboxes να παίξουν (εκτός από εκείνα που ειναι εγκεκριμένα - π.χ. Ελληνικής αντιπροσωπείας κλπ). Εάν λοιπόν εσύ έχεις π.χ. ένα λαπτοπ συνδεδεμένο με εξωτερικό μόνιτορ, δεν σε αφήνει. Εσύ βέβαια δεν λες τι έχεις ακριβώς🫠

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, ak156 είπε

Έχω γράψει ξανά ότι δεν σε αφήνει να παίξεις σε συσκευές που είναι συνδεδεμένες με "εξωτερική οθόνη". Αυτός είναι ο λόγος που δεν αφήνει πολλά TVboxes να παίξουν (εκτός από εκείνα που ειναι εγκεκριμένα - π.χ. Ελληνικής αντιπροσωπείας κλπ). Εάν λοιπόν εσύ έχεις π.χ. ένα λαπτοπ συνδεδεμένο με εξωτερικό μόνιτορ, δεν σε αφήνει. Εσύ βέβαια δεν λες τι έχεις ακριβώς🫠

Έχω την οθόνη μόνο σε σταθερό υπολογιστή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...