Προς το περιεχόμενο

Οθόνη android σε VW Polo 6R


Bitbit

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχει ένα Polo 6R με το RCD 210.

Λέω να γίνει η αλλαγή με μια οθόνη android. Βλέπω κυκλοφορούν μοντέλα σε προσιτές τιμές.

Ακούω γνώμες-συμβουλές επειδή δεν έχω ιδέα. Να τονίσω ότι αυτό που με ενδιαφέρει είναι να απαλλαγώ από τα cd και αντί να πάρω μια μονάδα 1DIN λέω να βάλω κάτι τέτοιο ώστε να εκτελεί και χρέη GPS, να ξεφορτωθώ και τη βάση του κινητού που με χαλάει. Κάμερες οπισθοπορείας δε με ενδιαφέρουν

Σκεφτόμουν κάτι σε 2GB+32GB ή 2GB+64GB σε τιμή μέχρι 100€. Μια μάρκα που έχω ακούσει ότι είναι καλή είναι η Podofo. Κάτι σαν κι αυτό πχ στα ~92€ +μεταφορικά

Κάτι φθηνές εκδόσεις στα 60€ βλέπω έχουν 1GB RAM και φαντάζομαι δεν αξίζουν ακόμα και τζάμπα να μου το δώσουν.

Από εκεί και πέρα βλέπω μερικά έχουν wifi, άλλα έχουν και 4G, τι άλλο πρέπει να κοιτάξω; Κάποιο χαρακτηριστικό που ίσως δε ξέρω. πχ το carplay, android auto δε ξέρω τι είναι.

στην πράξη αυτές οι οθόνες είναι ακριβώς το ίδιο με το να έχω ένα tablet? ό,τι μπορώ να κάνω με ένα tablet το κάνω και σε αυτές; Το λέω και με την έννοια ότι ένα tablet με 2GB RAM είναι.. τα ζώα μου αργά. Αλλά όπως είπα εμένα με ενδιαφέρει μόνο να παίζω μουσική και το gps. Τίποτα άλλο. Αλλά δε ξέρω μήπως τρώγοντας ανοίγει η όρεξη, γι αυτό ρωτάω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Την αγόρασα και την τοποθέτησα πριν μια εβδομάδα στο Golf μου. Κάνει ότι λέει ο κινέζος στην περιγραφή του. Προτίμησα την 2GB+32GB / Android 13 και θα ήταν καλύτερα να είχα επιλέξει διπλάσιες χωρητικότητες. Κατά τα άλλα, μέτριος έως αποδεκτός ήχος, συνεργάζεται μια χαρά με πληκτρoλόγια χειρισμού στο τιμόνι & τις λειτουργίες του αυτοκινήτου και είναι ιδιαίτερα ταιριαστό στο ταμπλό και τον φωτισμό. 

Για τα €67 που το αγόρασα είναι SUPER WoW !

0-02-05-871fb855d8150dc86f3cdf2bf25cf45c27e014a8fb841a6ce87f03f2e41fa700_2c931817a811819b.jpg

0-02-05-9d89ec4bf80adb0a17446e5666ae4abfd64e0e67abbd6b0929a87e9ecbd2b9b0_2fa1d0e7bdae35d7.jpg

Επεξ/σία από costas_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 minutes ago, costas_ said:

Την αγόρασα και την τοποθέτησα πριν μια εβδομάδα στο Golf μου. Κάνει ότι λέει ο κινέζος στην περιγραφή του. Προτίμησα την 2GB+32GB / Android 13 και θα ήταν καλύτερα να είχα επιλέξει διπλάσιες χωρητικότητες. Κατά τα άλλα, μέτριος έως αποδεκτός ήχος, συνεργάζεται μια χαρά με πληκτρoλόγια χειρισμού στο τιμόνι & τις λειτουργίες του αυτοκινήτου και είναι ιδιαίτερα ταιριαστό στο ταμπλό και τον φωτισμό. 

Για τα €67 που το αγόρασα είναι SUPER WoW !

ωραίο είναι, αρχίζω και ψήνομαι. Δεν ήθελα και πολύ βέβαια.

67€ για το 2/32GB είναι μια χαρά. Βάλε και το Link από που το πήρες. Βλέπω δεν έχει usb. Πως βάζεις τραγούδια μέσα; τα μεταφέρεις ασύρματα μέσω wifi στην εσωτερική μνήμη; Δε με χαλάει κι έτσι. Χειριστήρια στο τιμόνι δεν έχω

Για την χωρητικότητα που λες εγώ θέλω να βάζω μόνο μουσική και τους χάρτες του gps. Δε θα κάνω κάτι άλλο. Οπότε με 10GB χώρου είμαι ικανοποιημένος. Σαν να έχω 15 CD τώρα. υπεραρκετό.

Το GPS Που με καίει επίσης, πως πάει;

Αν κάνεις hotspot το κινητό συνδέεται κανονικά και μπορείς να χρησιμοποιήσεις google maps online? αν και οκ, κατεβάζεις ό,τι χάρτες θέλεις

μοιάζει με αυτό στα 83€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

USB έχει 2 διαθέσιμα στο ντουλαπάκι. Bluetooth δουλευει μια χαρά για κλήσεις τηλεφώνου όπως επίσης και το μικρόφωνο είναι καλό (με ακούν πεντακάθαρα με εξαίρεση τις πολύ υψηλές ταχύτητες). WiFi συνδέεται επίσης στο κινητό (hotspot) και το GPS λειρτουργεί σωστά. Κάνει split την οθόνη ώστε να ακους πχ radio και ταυτόχρονα να λειτουργεί το Google Maps ή iGo κλπ. Μπορεί να συνδεθεί και με OBD του αυτοκινήτου και το μενού επιλογών του είναι ατελείωτο. 

Αυτό εδω πήρα και θα πω ότι ήμουν επιφυλακτικός αρχικά να δώσω παραπάνω χρήματα για μια κινέζικη πηγή. Ομως δουλεύει μια χαρά το κινεζάκι. Τέλος, μου ήλθε με ACS σε 10-12 μέρες !

https://vi.aliexpress.com/item/1005005428671648.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.29.554918025T90LU&gatewayAdapt=glo2vnm

 

Επεξ/σία από costas_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγώ τα φοβάμαι λίγο. πχ μην εξαντλεί την μπαταρία και πάθουμε καμια πλάκα στα καλά καθούμενα. Αυτό με φοβίζει περισσότερο

Απ ότι φαίνεται θα πάρω κάποιο στα 2/32GB, δε θέλω να δώσω περισσότερα να πάω σε 4/64GB+ απλά να βρω ποιο μοντέλο και από που να το παραγγείλω. Λέω να πάω σε κάποιο Podofo.

Έχω βρει και κάποια 9',  λίγο διαφορετικής σχεδίασης, αλλά θέλω να ταιριάζει και στο αυτοκίνητο.

Με χαλάει αρκετά αυτό με τις usb στο ντουλαπάκι. Σε κάποιο μοντέλα τις έχει στην πρόσοψη, θα ήταν βολικότερο.

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Bitbit είπε

κι εγώ τα φοβάμαι λίγο. πχ μην εξαντλεί την μπαταρία και πάθουμε καμια πλάκα στα καλά καθούμενα. Αυτό με φοβίζει περισσότερο

Και εγώ αυτό φοβόμουν. Το έχω τώρα 1 εβδομάδα και δεν διαπιστώνω να μου καταναλώνει την μπαταρία. Η μονάδα όταν βάζω το κλειδί επανέρχεται ταχύτατα στην  κατάσταση που βρισκόταν όταν έβγαλα το κλειδί. Θα του δώσω ακόμα 2-3 εβδομάδες για να δω εαν πράγματι κόβει τελείως το ρεύμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Bitbit είπε

Υπάρχει ένα Polo 6R με το RCD 210.

Λέω να γίνει η αλλαγή με μια οθόνη android. Βλέπω κυκλοφορούν μοντέλα σε προσιτές τιμές.

Ακούω γνώμες-συμβουλές επειδή δεν έχω ιδέα. Να τονίσω ότι αυτό που με ενδιαφέρει είναι να απαλλαγώ από τα cd και αντί να πάρω μια μονάδα 1DIN λέω να βάλω κάτι τέτοιο ώστε να εκτελεί και χρέη GPS, να ξεφορτωθώ και τη βάση του κινητού που με χαλάει. Κάμερες οπισθοπορείας δε με ενδιαφέρουν

Σκεφτόμουν κάτι σε 2GB+32GB ή 2GB+64GB σε τιμή μέχρι 100€. Μια μάρκα που έχω ακούσει ότι είναι καλή είναι η Podofo. Κάτι σαν κι αυτό πχ στα ~92€ +μεταφορικά

Κάτι φθηνές εκδόσεις στα 60€ βλέπω έχουν 1GB RAM και φαντάζομαι δεν αξίζουν ακόμα και τζάμπα να μου το δώσουν.

Από εκεί και πέρα βλέπω μερικά έχουν wifi, άλλα έχουν και 4G, τι άλλο πρέπει να κοιτάξω; Κάποιο χαρακτηριστικό που ίσως δε ξέρω. πχ το carplay, android auto δε ξέρω τι είναι.

στην πράξη αυτές οι οθόνες είναι ακριβώς το ίδιο με το να έχω ένα tablet? ό,τι μπορώ να κάνω με ένα tablet το κάνω και σε αυτές; Το λέω και με την έννοια ότι ένα tablet με 2GB RAM είναι.. τα ζώα μου αργά. Αλλά όπως είπα εμένα με ενδιαφέρει μόνο να παίζω μουσική και το gps. Τίποτα άλλο. Αλλά δε ξέρω μήπως τρώγοντας ανοίγει η όρεξη, γι αυτό ρωτάω

2GB είναι πολύ λίγο,θα κολλάει συνέχεια.Πάρε κάτι με τουλάχιστον 4GB.Kαι να έχει android auto/carplay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Ukforthemoment said:

2GB είναι πολύ λίγο,θα κολλάει συνέχεια.Πάρε κάτι με τουλάχιστον 4GB.Kαι να έχει android auto/carplay.

παίρνοντας σαν βάση κινητά και tablet (android) με 2GB θα συμφωνήσω μαζί σου. Έχω με 2GB και δε παλεύονται. Η διαφορά είναι ότι ένα κινητό/tablet το σκαλίζεις συνέχεια και είναι εμφανής η καθυστέρηση λόγω της χαμηλής μνήμης. Εγώ αυτό όμως δε θα του κάνω χρήση κινητού, δε θα το σκαλίζω. Θα το ανοίγω και θα είναι συνέχεια ενεργή η εφαρμογή που θα παίζει μουσική (ακούω συνέχεια μουσική στο αυτοκίνητο) και όταν χρειαστεί θα χρησιμοποιώ το gps (igo). Δε θα σερφάρω από αυτό ώστε να μου σπάει τα νεύρα. Υπο αυτές τις συνθήκες φαντάζομαι δε θα έχω πρόβλημα. Δε ξέρω κιόλας, αν κάποιος έχει αντίθετη άποψη ή έχει εμπειρία ας μας πει. Γενικά τα 2GB είναι λίγα δε το συζητάμε.

Επίσης δε θέλω να δώσω και πολλά χρήματα. Εμένα ο στόχος μου δεν ήταν να πάρω οθόνη, Μια μονάδα ήθελα να παίρνει usb διότι δε γίνεται δουλειά με τα cd πλέον. (Για να γράφω cd πρέπει να βγάζω από την αποθήκη ένα παλιό deskop που έχει drive). Οπότε σκέφτηκα αφού θα αγοράσω κάτι ας δώσω λίγα παραπάνω να πάρω μια οθόνη να έχω και gps. Λίγα όμως, όχι να δώσω άλλα λίγα να πάω στα 4GB και μετά άλλα λίγα για να βάλω και κάμερα.....

Βέβαια δεν αποκλείω να μου αλλάξετε γνώμη μιας και δε ξέρω τι άλλο μπορώ να κάνω με μια τέτοια συσκευή. Μπορώ να σερφάρω, να βάλω viber/messenger... θα θεωρώ περιττά μέσα στο αυτοκίνητο. Κάποια που έχουν και 4G να έχεις δεδομένα συνέχεια είναι ακλή φάση αλλά σιγά μη πληρώνω και άλλη κάρτα, Κάνω χοτσποτ το κινητό αν χρειαστεί...

 

android auto/carplay

Αυτό τι ακριβώς μου παρέχει από τη στιγμή που η οθόνη θα έχει gps? Δηλαδή να συνδέσω το κινητό με την οθόνη; Για ποιο λόγο; αφού θα έχω gps στην οθόνη. Για εξηγείστε μου λίγο αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Bitbit είπε

παίρνοντας σαν βάση κινητά και tablet (android) με 2GB θα συμφωνήσω μαζί σου. Έχω με 2GB και δε παλεύονται. Η διαφορά είναι ότι ένα κινητό/tablet το σκαλίζεις συνέχεια και είναι εμφανής η καθυστέρηση λόγω της χαμηλής μνήμης. Εγώ αυτό όμως δε θα του κάνω χρήση κινητού, δε θα το σκαλίζω. Θα το ανοίγω και θα είναι συνέχεια ενεργή η εφαρμογή που θα παίζει μουσική (ακούω συνέχεια μουσική στο αυτοκίνητο) και όταν χρειαστεί θα χρησιμοποιώ το gps (igo). Δε θα σερφάρω από αυτό ώστε να μου σπάει τα νεύρα. Υπο αυτές τις συνθήκες φαντάζομαι δε θα έχω πρόβλημα. Δε ξέρω κιόλας, αν κάποιος έχει αντίθετη άποψη ή έχει εμπειρία ας μας πει. Γενικά τα 2GB είναι λίγα δε το συζητάμε.

Επίσης δε θέλω να δώσω και πολλά χρήματα. Εμένα ο στόχος μου δεν ήταν να πάρω οθόνη, Μια μονάδα ήθελα να παίρνει usb διότι δε γίνεται δουλειά με τα cd πλέον. (Για να γράφω cd πρέπει να βγάζω από την αποθήκη ένα παλιό deskop που έχει drive). Οπότε σκέφτηκα αφού θα αγοράσω κάτι ας δώσω λίγα παραπάνω να πάρω μια οθόνη να έχω και gps. Λίγα όμως, όχι να δώσω άλλα λίγα να πάω στα 4GB και μετά άλλα λίγα για να βάλω και κάμερα.....

Βέβαια δεν αποκλείω να μου αλλάξετε γνώμη μιας και δε ξέρω τι άλλο μπορώ να κάνω με μια τέτοια συσκευή. Μπορώ να σερφάρω, να βάλω viber/messenger... θα θεωρώ περιττά μέσα στο αυτοκίνητο. Κάποια που έχουν και 4G να έχεις δεδομένα συνέχεια είναι ακλή φάση αλλά σιγά μη πληρώνω και άλλη κάρτα, Κάνω χοτσποτ το κινητό αν χρειαστεί...

 

android auto/carplay

Αυτό τι ακριβώς μου παρέχει από τη στιγμή που η οθόνη θα έχει gps? Δηλαδή να συνδέσω το κινητό με την οθόνη; Για ποιο λόγο; αφού θα έχω gps στην οθόνη. Για εξηγείστε μου λίγο αυτό

Το φτηνό θα σου βγει πιο ακριβό.Θα σου αχρηστευτεί πολύ σύντομα και θα ψάχνεσαι για άλλο.Τεσπα ,δικιά σου η τσέπη δικιά σου και η απόφαση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ θεωρώ πως με 2GB θα σου σπάσει τα νεύρα.

Έχω με 4GB και μερικές φορές καθυστερεί αν έχω YouTube μαζί με Google Maps.

Και να μην κολλήσει δεν πάει και σφαίρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα το δω με τη μνήμη.

Αν έχετε να προτείνετε κάποιο κατάστημα πάντως ακούω, αλλιώς θα πάω λίγο στην τύχη στο ali κι ό,τι κάτσει... Για εξωτερικό μιλάω. Ελπίζω να μην έχω θέματα με βύσματα

Η τοποθέτηση πόσο υπολογίζετε να πάει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 ώρες πριν, Bitbit είπε

παίρνοντας σαν βάση κινητά και tablet (android) με 2GB θα συμφωνήσω μαζί σου. Έχω με 2GB και δε παλεύονται. Η διαφορά είναι ότι ένα κινητό/tablet το σκαλίζεις συνέχεια και είναι εμφανής η καθυστέρηση λόγω της χαμηλής μνήμης. Εγώ αυτό όμως δε θα του κάνω χρήση κινητού, δε θα το σκαλίζω. Θα το ανοίγω και θα είναι συνέχεια ενεργή η εφαρμογή που θα παίζει μουσική (ακούω συνέχεια μουσική στο αυτοκίνητο) και όταν χρειαστεί θα χρησιμοποιώ το gps (igo). Δε θα σερφάρω από αυτό ώστε να μου σπάει τα νεύρα. Υπο αυτές τις συνθήκες φαντάζομαι δε θα έχω πρόβλημα. Δε ξέρω κιόλας, αν κάποιος έχει αντίθετη άποψη ή έχει εμπειρία ας μας πει. Γενικά τα 2GB είναι λίγα δε το συζητάμε.

Επίσης δε θέλω να δώσω και πολλά χρήματα. Εμένα ο στόχος μου δεν ήταν να πάρω οθόνη, Μια μονάδα ήθελα να παίρνει usb διότι δε γίνεται δουλειά με τα cd πλέον. (Για να γράφω cd πρέπει να βγάζω από την αποθήκη ένα παλιό deskop που έχει drive). Οπότε σκέφτηκα αφού θα αγοράσω κάτι ας δώσω λίγα παραπάνω να πάρω μια οθόνη να έχω και gps. Λίγα όμως, όχι να δώσω άλλα λίγα να πάω στα 4GB και μετά άλλα λίγα για να βάλω και κάμερα.....

Βέβαια δεν αποκλείω να μου αλλάξετε γνώμη μιας και δε ξέρω τι άλλο μπορώ να κάνω με μια τέτοια συσκευή. Μπορώ να σερφάρω, να βάλω viber/messenger... θα θεωρώ περιττά μέσα στο αυτοκίνητο. Κάποια που έχουν και 4G να έχεις δεδομένα συνέχεια είναι ακλή φάση αλλά σιγά μη πληρώνω και άλλη κάρτα, Κάνω χοτσποτ το κινητό αν χρειαστεί...

 

android auto/carplay

Αυτό τι ακριβώς μου παρέχει από τη στιγμή που η οθόνη θα έχει gps? Δηλαδή να συνδέσω το κινητό με την οθόνη; Για ποιο λόγο; αφού θα έχω gps στην οθόνη. Για εξηγείστε μου λίγο αυτό

Android Auto / Apple Carplay κάνουν mirror το κινητο σου στην οθόνη, έτσι ώστε να χρησιμοποιείς τις εφαρμογές που υποστηρίζονται (τηλέφωνο/google maps/spotify/apple music-podcasts/waze κλπ). 

Κατα τη γνώμη μου αν δεν είναι μακριά στα λεφτά, είναι must. Ούτε να συνδέσεις bluetooth, ούτε να κάνεις hotspot, τίποτα. Συνδέεις το κινητό σου με το καλώδιο και περνάνε όλα αυτόματα στην οθόνη. Είναι το πλέον βολικό interface για χρήση οθόνης.

Επεξ/σία από ProponitisTouKanape
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν χρόνια πήγα και εγώ σε μια φτηνή κινέζικη. Από την πρώτη μέρα είχα θέματα με κολλήματα, με το gps (ήθελε κοντά στο δεκάλεπτο να πιάσει δορυφόρους-ίσως και ποτέ αν είχε συννεφιά, η αναβάθμιση των χαρτών ήταν μαρτύριο, οι διαδρομές που έβγαζε σαν πιο σύντομες καλλύτερα να πήγαινα με τα πόδια παρά τους κύκλους που με έκανε), με τα στικάκια με τα mp3, με τα παρελκόμενα της (ήθελε έξτρα βύσματα για το κάθε τι σχεδόν - από τα χειριστήρια του τιμονιού μέχρι την κεραια της) μέχρι που στα 4 χρονια χαλασε το touch της οθόνης. Την έστειλα στα σκουπίδια και πήρα μια μέτρια Alpine με Apple Car Play/Android Auto και δεν το μετανιωσα στιγμή. Απο ήχο η μέρα με την νύχτα με τον κινέζο, η έλλειψη gps μου ειναι αδιάφορη μιας και χρησιμοποιώ Google Maps, το φτωχικό μενού του Bluetooth Audio επίσης αδιάφορο μιας και χρησιμοποιώ το Spotify και η απουσία RDS στο ράδιο επίσης αδιάφορη μιας και σπάνια ακούω ράδιο (όχι οτι στον κινέζο δουλεψε και ποτέ σωστά). Δεν μετάνιωσα ποτέ τα 500€ που έδωσα και ας τα στερήθηκα απο κάτι άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα αυτά τα κινέζικα είναι πολύ μέτριας ποιότητας, κάθε πωλητής έχει και δικό του UI, κανένας δεν δίνει κάποια υποστήριξη και από θέματα / προβλήματα .. ουκ ολίγα. Καλύτερα να επιλέξεις με βάση τα Reviews των αγοραστών στο Ali παρά με την περιγραφή των δυνατοτήτων. Στην εγκατάσταση στο Polo δεν θα εχεις κάποιο θέμα, είναι πανεύκολη. 

Με τιμή στα €70 - €90 μαζί με τα μεταφορικά είναι πραγματικά μια εύκολη απόφαση, όταν βέβαια δεν έχεις και σοβαρές απαιτήσεις ή προσδοκίες. 

Πες μας τι τελικά θα επιλέξεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
On 31/01/2024 at 22:30, costas_ said:

Όλα αυτά τα κινέζικα είναι πολύ μέτριας ποιότητας, κάθε πωλητής έχει και δικό του UI, κανένας δεν δίνει κάποια υποστήριξη και από θέματα / προβλήματα .. ουκ ολίγα. Καλύτερα να επιλέξεις με βάση τα Reviews των αγοραστών στο Ali παρά με την περιγραφή των δυνατοτήτων. Στην εγκατάσταση στο Polo δεν θα εχεις κάποιο θέμα, είναι πανεύκολη. 

Με τιμή στα €70 - €90 μαζί με τα μεταφορικά είναι πραγματικά μια εύκολη απόφαση, όταν βέβαια δεν έχεις και σοβαρές απαιτήσεις ή προσδοκίες. 

Πες μας τι τελικά θα επιλέξεις 

έψαξα λίγο ( θα μπορούσα και καλύτερα) και δεν έχω σκοπό να ανεβάσω το budget μου. Οπότε αναγκαστικά πάω σε κάποιο με 2GB. Για τη χρήση που το  θέλω πιστεύω θα είμαι οκ, αλλιώς τι να κάνουμε; Παίξαμε και χάσαμε.

Έχω βρει 2, αν έχετε κάποια άποψη γι αυτά πείτε μου:

Podofo V2plus 2GB/32GB στα 71,09€+ 3,47€ (μεταφορικά)

Άγνωστο T3 2GB/64GB στα 64,99€ +9,23 (μεταφορικά, από Πολωνία)

75€ τελική δηλαδή.

Θεωρητικά είναι τα ίδια πάνω κάτω, Θέλω να έχει usb Μπροστά. το podofo λέει έχει android 11 και bt 4.2 ενώ το T3 13 και bt 5. Ίσως λεπτομέρειες γιατί δε ξέρουμε κι αν ισχύουν.

Από τις περιγραφές φαίνεται ότι ταιριάζουν στο μοντέλο του αυτοκινήτου

Όπως είπα, ο αρχικός μου στόχος ήταν να αλλάξω το CD (δεν έχει Usb) και κατα δεύτερον αφού θα κάνω την αλλαγή ας έχω και gps στην οθόνη αντί για το κινητό. Δε με ενδιαφέρει κάτι άλλο γι αυτό δε θέλω να δώσω περισσότερα. Ένα απλό radio -Mp3 με usb να έπαιρνα πόσα θα έδινα, 50€?. Ε δίνω κάτι παραπάνω για να πάρω αυτό.

Ποιο από τα 2 λέτε;

Επεξ/σία από Bitbit
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...