Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Malthador είπε

Αναμενόμενη η βαθμολογία, απλά ένας decent τίτλος όπως το Mario Tennis, ως εκεί.

Ακριβώς. Η Camelot Soft αποτελεί το μικρότερο στούντιο με βάση τις μακροχρόνιες συνεργασίες της Ν. Από την μια δημιουργείται η απορία γιατί δεν μπορούν να προσφέρουν περισσότερα σε σειρές που αναπτύσσουν εδώ και δεκαετίες και από την άλλη γίνεται αντιληπτό ότι με μόλις 45 άτομα προσωπικό δεν υπάρχουν περιθώρια.

Περίμενα ότι θα αυξήσουν το προσωπικό τους μετά από τα +τρία εκατομμύρια του Mario Tennis: Aces αλλά δεν έγινε τίποτα.

Επεξ/σία από mansa2k
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, babality είπε

Σε Αγγλια μερια ηδη εχουν ανοιξει πχ 

https://www.simplygames.com/p/metroid-dread-special-edition-nintendo-switch

https://www.game.co.uk/en/metroid-dread-special-edition-2861575

Εμεις ακομα στο περιμενε.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, yazidis είπε

Όσοι είστε γνωστές επειδή τα ψάχνετε, τίποτα σε Mario Odyssey 2 υπάρχει μήπως στα σκαριά; 

Δεν υπάρχουν φήμες για SMO2, τουλάχιστον δεν ακούγεται ιδιαίτερα. Αυτό που έχει ακουστεί είναι νέο Donkey Kong από το Τόκιο στούντιο που αναπτύσσει τα Super Mario 3D.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
9 hours ago, xlinger said:

Βάζω το χέρι μου στη φωτιά ότι θα υπάρξει κάποια συνέχεια του Odyssey. Στα χνάρια του BotW sequel δηλαδή.

Δεν το βλέπω ιδιαίτερα πιθανό, τουλάχιστον όχι μέσα στα επόμενα δύο χρόνια.

Πιθανότερο βλέπω ένα side-scrolling Mario, παρά ένα ακόμα 3D.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, Malthador είπε

Δεν το βλέπω ιδιαίτερα πιθανό, τουλάχιστον όχι μέσα στα επόμενα δύο χρόνια.

Ναι, δεν εννοώ στο άμεσο μέλλον. Και το BotW sequel στην πενταετία βγαίνει (2022).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Malthador είπε

Δεν το βλέπω ιδιαίτερα πιθανό, τουλάχιστον όχι μέσα στα επόμενα δύο χρόνια.

Πιθανότερο βλέπω ένα side-scrolling Mario, παρά ένα ακόμα 3D.

Και εγω για 2d βλεπω απο του χρονου.Θυμηθειτε οτι του χρονου ειναι να βγει η ταινια mario οποτε σιγουρα θα συνοδευτει απο καποιο παιχνιδι του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/6/2021 στις 6:04 ΜΜ, chek2fire είπε

το είχε το amazon το ιαπωνικο δεν ξέρω αν το έχει ακόμα σε τσουχτερή τιμή πάντως

Μόλις το τσέκαρα. Η έκδοση με πωλητή το Amazon φαίνεται ως currently unavailable. Οπότε είτε άνοιξε και εξαφανίστηκε είτε δεν έχει ανοίξει ακόμα, οπότε με ένα price monitor tool μπορεί και να γίνει κάνα θαύμα να προλάβουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 hour ago, non-serviam said:

Μόλις το τσέκαρα. Η έκδοση με πωλητή το Amazon φαίνεται ως currently unavailable. Οπότε είτε άνοιξε και εξαφανίστηκε είτε δεν έχει ανοίξει ακόμα, οπότε με ένα price monitor tool μπορεί και να γίνει κάνα θαύμα να προλάβουμε.

Δεν έχει ανοίξει ακόμα το amazon, το παρακολουθώ συνεχώς. Έχετε το νου σας κι εσείς να ενημερώσετε σε κάθε περίπτωση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τσεκάρω μόνο από Ελλάδα, εννοείται θα ενημερώσω άμεσα αν και ξέρω ότι θα με προλάβει κάποιος άλλος.

Πάντως αμφιβάλλω ότι δε θα βρούμε διαθέσιμη, είδαμε τι έγινε και με τη "super-limited" του Link's Awakening.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Malthador είπε

Δεν έχει ανοίξει ακόμα το amazon, το παρακολουθώ συνεχώς. Έχετε το νου σας κι εσείς να ενημερώσετε σε κάθε περίπτωση.

No more heroes πήρες; Έχω αγοράσει ήδη από LRG αλλά με ξύνει και για αυτή την έκδοση...

53 λεπτά πριν, xlinger είπε

Εγώ τσεκάρω μόνο από Ελλάδα, εννοείται θα ενημερώσω άμεσα αν και ξέρω ότι θα με προλάβει κάποιος άλλος.

Πάντως αμφιβάλλω ότι δε θα βρούμε διαθέσιμη, είδαμε τι έγινε και με τη "super-limited" του Link's Awakening.

Το συγκεκριμένο δεν θα βγει στην Ευρώπη (η collector's).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, non-serviam είπε

Το συγκεκριμένο δεν θα βγει στην Ευρώπη (η collector's).

Ρε τι σου έχω κάνει και με τρομοκρατείς έτσι και ψάχνω βραδιάτικα!

Χθες ποσταρίστηκε ότι θα έρθει και Ευρώπη και Ελλάδα αφού:

https://nintenders.gr/metroid-dread-special-edition-greece/?fbclid=IwAR2xQhk1exac04vnORPv1GRS1funSuIzlWXo-dD14txmKfFuxp4VhKkowRQ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, xlinger είπε

Ρε τι σου έχω κάνει και με τρομοκρατείς έτσι και ψάχνω βραδιάτικα!

Χθες ποσταρίστηκε ότι θα έρθει και Ευρώπη και Ελλάδα αφού:

https://nintenders.gr/metroid-dread-special-edition-greece/?fbclid=IwAR2xQhk1exac04vnORPv1GRS1funSuIzlWXo-dD14txmKfFuxp4VhKkowRQ

Για το SMTV λέμε, όχι το metroid. 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...