Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σημαντικη αναβαθμιση θεωρω πως θα πρεπει να περιμενουμε με το switch 2 ,οταν ανακοινωθει.

Ξεχαστε τα pro μοντελα.Θα πορευθουν με switch lite- oled  και βασιζομενοι κυριως στα δικα τους exclusives παιχνιδια θα το τραβηξουν οσο μπορουν.Προσωπικη αποψη για αλλα 2 χρονια ακομα.Μετα θα ερθει η ανακοινωση του switch 2.

Επεξ/σία από dekulinkgr
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, xlinger είπε

Metroid Dread Special Edition - round two (για πρωινούς τύπους)

https://www.public.gr/product/metroid-dread-special-edition-nintendo-switch-game/prod13841164pp/

 

Καλη φαση. 3 αλυσιδες την εχουν ανεβασει αυτη την εκδοση,και οι 3 με διαφορετικη τιμη ως τωρα 😄

Για το Nintendo Switch V3,το μονο που εχω να πω(περαν του οτι μαρεσει σχεδιαστικα,ειδικα σε ασπρο/μαυρο,ειναι οτι παλι πεσανε οι leakers σε ολα 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρα πατάτα οι φήμες για το pro..

Τουλάχιστον για τώρα..

Καλη φάση η νέα οθόνη και σίγουρα καλοδεχούμενη και η αναβάθμιση της χωρητικότητας και το LAN,(αν και το καλώδιο πωλείται χωριστά έλεγε στα μικρά γράμματα-δεν πιστεύω να έχει θέμα με aftermarket,αλλά Ν είναι αυτή ποτε δε ξέρεις),όσο για το σταντ,ποτε δεν έχω παιξει σε tabletop mode όποτε δεν έχω άποψη,αλλά οκ,αν δεν έχεις θήκη να το υποστηρίζει όρθιο,βολεύει..

Σιγουρα αν θα έπαιρνα τώρα NSW θα το προτιμούσα , αλλά όπως έχει η φάση ,αν το OG NSW δεν έχει προβλήματα , δεν βλέπω το λόγο να κάνει κανεις αλλαγή,ακόμη και αν παίζει μόνο handheld,όπως εγώ..

Αναρωτιεμαι αν η OLED θα έχει αντίκτυπο στη μπαταρία και ποσο,αλλά ψιλά γράμματα..Έρχεται ο Οκτώβριος και βλέπουμε

👍🏻

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε

Αυτο ακριβως.

Εγω παντως fulgore θα παω τελικα για την απλη εκδοση του metroid.Δεν θεωρω οτι αξιζει τα 30 ευρω παραπανω η συλλεκτικη εκδοση.

Τυπικη special edition ειναι που εχουμε δει σε Nintendo(και Sony)exclusives μερια,απο πλευρας τιμης/περιεχομενου(μακαρι να την βγαλει καποιος στα 79ευρω αλλα δεν το βλέπω).

Εγω την διαλεξα πιο πολυ γιατι θεωρω πολλα τα χρηματα της απλης εκδοσης(62ευρω αρχική τιμη) :P

Αυτο που με ξενερωσε ειναι οτι δεν δινουν κανενα pre order δωρο οπως πχ στα αλλα exclusives.

Τωρα αν τα reviews το θαψουν τελειως το παιχνιδι(λεμε τωρα),τοτε ισως και εγω να παω για την απλη εκδοση,θα δειξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

389-399 το βλεπω. αξιζει περισσοτερο για καποιον που θελει να παιζει handheld μιας και εκει θα "απολαμβανεις" την OLED οθονη. αντε στα συν τα καλωδιο lan για να μην τρως DC οταν παιζεις Splatoon.

Metroid Special στο Public καμια 30αρια να εχουν μεινει, σπευσατε εαν ψηνεστε.

Επεξ/σία από christos_75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπράβο Nintendo συνέχισε το μιλκαρισμα. Τουλάχιστον τώρα έχει OLED οθόνη και δικαιολογείται η τιμή του. 

Επεξ/σία από Lotof
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαρεσει πολύ το σχέδιο. Παρόλο που είναι ίδιο έχει σχεδιαστικές λεπτομέρειες που το κάνουν εμφανέστατα πολύ πιο γραμμωτο. Μιας και παίζω 100% φορητά θεωρώ ότι θα προχωρήσω στην αλλαγή του δικού μου Day one εφόσον δεν μας σκίσουν οι κλασσικοί παπαρες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν διευκρινίζει τι φοράει από soc οπότε είτε έχουμε το ίδιο είτε κάποιο ελαφρώς μοντιφαρισμενο. Οι πραγματικότητα θα φανεί στην κυκλοφορία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχε πέσει τρελό speculation για πάρα πολύ καιρό με τα 4Κ και το DLSS.......

Για άλλη μιά φορά η Νιντέντο μας υπενθυμίζει να κρατάμε μικρούτσικο καλαθάκι, όσον αφορά τις προσδοκίες μας.

Πάρα ταύτα, η OLED ίσως να είναι η μόνη αλλαγή που χρειαζόταν το Switch, διότι σε εξωτερικό περιβάλλον η οθόνη δεν βλεπόταν στο αρχικό Switch. Δεν ξέρουμε βέβαια τη φωτεινότητα της OLED.

Εν αναμονή.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...