Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy S24 Ultra Review


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, Giorgos17589 είπε

Η πλακα ειναι οτι αυτο με τις νυχτερινες δεν αναφερεται σε κανενος reviewer τα βιντεο... Ελληνων τουλάχιστον... Ολοι λενε κορυφαίο τοπ καμερες κλπ.. Και ειχα παρει ακουγοντας κατι τετοια το s21 ultra πριν 3 χρονια αποφασιζοντας να δωσω ενα σωρο λεφτα προερχομενος απο huawei p30 pro και πραγματικά νομιζα οτι ειναι χαλασμενο(και φυσικα δεν ήταν)... Τρελη απογοήτευση... Προς τιμην του παντως οποίος εκανε το review εδω στο insomnia το αναφερει. Περιμενα να μην δω καν αναφορα

Πάντα είχε θέμα στις νυχτερινές η Samsung και ειδικά στα βίντεο. Δεν ειναι τόσο κακό όσο το περιγράφεις αλλά καταλαβαίνω τι εννοείς. Κλείνει χρόνο με το χρόνο η ψαλίδα είναι η αλήθεια αλλά σε αυτά τα χρήματα περιμένεις το καλύτερο η τουλάχιστον στα ίδια επίπεδα με τον μεγάλο ανταγωνιστή σου.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
47 λεπτά πριν, -dL- είπε

Αυτοί που το έχουν ήδη, πώς είναι ο ήχος σε μουσική με το 32-bit/384kHz audioTuned by AKG που αναφέρει? Είμαι κακομαθημένος audiophile...

Για μουσική ακουστικά καλύτερα, buds ή headphones ανάλογα τι προτιμάς και επιλέγεις την εταιρεία που θες, θα έχεις πολύ καλύτερη ποιότητα

Επεξ/σία από Jts
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 hours ago, Giorgos17589 said:

Αν φτιαξουν τον υψηλο θορυβο σε νυχτερινες φωτογραφιες θα εχει επιτέλους και κορυφαία καμερα.. Αν και δεν ειμαι αισιόδοξος γιατι το ιδιο ακριβως προβλημα ειχαν κατα σειρα και τα 21,22,23 ultra και δεν εφτιαξε σε κανενα με updates...απο εκει και περα αρνητικό.. Γουστα βεβαια... Το μεγεθος και ο εντελως ορθογωνιος σχεδιασμος με τις εντονες γωνιες... Τουβλο ειναι... Παρολαυτα all  around συσκευη... Παντου κορυφαιο με μόνη υστέρηση τεχνικα στην καμερα με  τον υψηλο θορυβο σε νυχτερινες ληψεις. 

Βγαζεις με expert raw ακόμα και στις αυτόματες ρυθμίσεις με οποιο φακο θες και παπαλα ο θόρυβος. Απλά και λυτά...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, b-boy_steve είπε

Βγαζεις με expert raw ακόμα και στις αυτόματες ρυθμίσεις με οποιο φακο θες και παπαλα ο θόρυβος. Απλά και λυτά...

Δεν διαφωνώ... Αλλα αμα ειναι να μπαινεις σε αλλα μενου κλπ.. Το night mode τι το χει?? Ας το βγαλουν αφου δεν κάνει δουλειά οπως η sony που δεν εχει καθολου και μπαίνεις στις pro ρυθμίσεις (και ο θεος βοηθος στην συγκεκριμένη περιπτωση βεβαια.. 😛

1 ώρα πριν, dhm21911 είπε

Πάντα είχε θέμα στις νυχτερινές η Samsung και ειδικά στα βίντεο. Δεν ειναι τόσο κακό όσο το περιγράφεις αλλά καταλαβαίνω τι εννοείς. Κλείνει χρόνο με το χρόνο η ψαλίδα είναι η αλήθεια αλλά σε αυτά τα χρήματα περιμένεις το καλύτερο η τουλάχιστον στα ίδια επίπεδα με τον μεγάλο ανταγωνιστή σου.

Στο s21 ultra ηταν τραγικο.. Ειδικα σε συγκριση με το p30 pro που ειχα αμεσως πριν. Στο s23 ultra που ήταν η επομενη επαφη μου(το εχει φιλος μου) ... Οσο ειδα το χαν βελτιωσει το θεμα σε σχεση με το 21 αλλα και παλι διπλα σε oppo find x5 pro που εχω πχ εβλεπες πολυ παραπανω θορυβο στο samsung σε σημεια οπως ο ουρανος ειδικά. Βελτιωμενο μεν αλλα εχει ακομα δρομο. Ειναι επιλογη της samsung νομιζω παντως το στυλ αυτό... Γιατι κρατάει παραπανω λεπτομέρειες(εκτος τον κοκκο) .. Αλλα νομιζω μπορει και καλυτερα... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχή. Ακουσα εχει καποιο θέμα με την φωτεινότητα που μπορεί να προκαλέσει πρόβλημα στην οθόνη μετά απο μερικούς μήνες και κάτι είπε η Samsung ότι δεν θα το φτιάξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λενε , λενε , λενε αλλα τελικα η παραπληροφορηση παει συννεφο ,, ναι ειμαι απο αυτους που  Λόγω τιτανίου θα το αγόραζα γιατι μου αρεσει πολυ η αισθηση στο 15 pro max μου πλεον .

3 απο  τα + του  το  βαρος δηλαδη ειναι πιο ελαφρυ , δεν γεμιζει δαχτυλιες και το οτι ειναι παντα δροσερο σαν συσκευη  αλλά μετά από αυτήν την κοροϊδία που νομίζουμε ότι είναι από τιτάνιο αλλά εν τέλη είναι μόνο οι έξω πλευρές και αυτές κολλημένες πάνω σε σασί αλουμινίου και πλαστικού  κατηγορίαs 2 οχι δεν θα προχωρησω ..

μπορει να ειναι συνολικα καλυτερη σε specs απο το 15 pro max αλλα σε σωμα δεν με κερδιζει για τους λογους που ανεφερα καλως η κακως αυτο ειναι που με ενδιαφερει πλεον στην συσκευη. 

για εμένα λοιπόν delete μόνο και μόνο για την παραπληροφόρηση της Samsung …

για τον λόγο τόυ αληθές ανεβάζω και το βιντεάκι για να καταλαβαίνετε τι εννοώ.. 

οποιος εχει ορεξη ας ριξει μια ματια και πριν πεσετε να με φατε ειμαι πρωην κατοχος fold 5, 4,3,2 και σε  s σειρα s23ultra, 22, 21 σε android παντα μονο sammy αγοραζω ..

ενα 6μηνο iphone ενα 3 μηνο fold και ενα 3 μηνο s ultra.

δυστηχως τωρα θα παω κατευθειαν σε fold 6 ..προσπερναω την σειρα s 23 ultra.

 

Επεξ/σία από Sakm
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι καλύτερο με λίγα λόγια!Κορυφή,πήγα ξανά σε ναυαρχίδα μετά από κάποια χρόνια με τα κινητά μεσαίας κατηγορίας της Samsung.όποιος ενδιαφέρεται για το κινητό,του περισσεύει το ποσό αλλά έχει ενδοιασμούς,πάρτε το με κλειστά μάτια! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Δεν είναι καλό. Οι φωτογραφίες που επισυνάπτω είναι από δύο διαφορετικές συσκευές που συνολικά δεν αξίζουν όσο αυτό το τηλέφωνο. Η νυχτερινή τραβήχτηκε από κινητό και μοιάζει υπερβολικά με αυτή του review στις φυλλωσιές των δέντρων,στην απεικόνιση του νυχτερινού ουρανού και στην εν γένει λεπτομέρεια των κτιρίων τη νύχτα. Η άλλη τραβήχτηκε από φωτογραφική μηχανή και δείχνει καλύτερα τον πυλώνα απ'ότι το S24 στο 100x. Αν θέλεις το πενάκι μπορείς να το χρησιμοποιήσεις καλύτερα σε τάμπλετ της Samsung ή σε iPad. To AI στις φωτογραφίες μπορείς να το βρεις σε Android εφαρμογές. Ενδεικτικά αναφέρω το Revive και το PhotoFunia,αλλά για το οτιδήποτε,θα βρεις κάποια εφαρμογή να το κάνει. Η μπαταρία του θα έχει "παραδώσει πνεύμα" πριν περάσουν τα 7 χρόνια ενημερώσεων/αναβαθμίσεων. Σύνοψη κειμένου μπορείς να έχεις από Copilot και - φαντάζομαι - Bard. Και τέλος σε άλλα κινητά σου δίνουν και (ταχυ)φορτιστή. Δεν ξέρω τι προσφέρει αυτό το τηλέφωνο που να κοστίζει τόσο πολύ. Και το περσινό μοντέλο δείχνει καλύτερη επιλογή. 

anonymous.jpg

IMG_20240125_202520484νεο1.jpg

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 minutes ago, JonnyBoy said:

  Δεν είναι καλό. Οι φωτογραφίες που επισυνάπτω είναι από δύο διαφορετικές συσκευές που συνολικά δεν αξίζουν όσο αυτό το τηλέφωνο. Η νυχτερινή τραβήχτηκε από κινητό και μοιάζει υπερβολικά με αυτή του review στις φυλλωσιές των δέντρων,στην απεικόνιση του νυχτερινού ουρανού και στην εν γένει λεπτομέρεια των κτιρίων τη νύχτα. Η άλλη τραβήχτηκε από φωτογραφική μηχανή και δείχνει καλύτερα τον πυλώνα απ'ότι το S24 στο 100x. Αν θέλεις το πενάκι μπορείς να το χρησιμοποιήσεις καλύτερα σε τάμπλετ της Samsung ή σε iPad. To AI στις φωτογραφίες μπορείς να το βρεις σε Android εφαρμογές. Ενδεικτικά αναφέρω το Revive και το PhotoFunia,αλλά για το οτιδήποτε,θα βρεις κάποια εφαρμογή να το κάνει. Η μπαταρία του θα έχει "παραδώσει πνεύμα" πριν περάσουν τα 7 χρόνια ενημερώσεων/αναβαθμίσεων. Σύνοψη κειμένου μπορείς να έχεις από Copilot και - φαντάζομαι - Bard. Και τέλος σε άλλα κινητά σου δίνουν και (ταχυ)φορτιστή. Δεν ξέρω τι προσφέρει αυτό το τηλέφωνο που να κοστίζει τόσο πολύ. Και το περσινό μοντέλο δείχνει καλύτερη επιλογή. 

anonymous.jpg

IMG_20240125_202520484νεο1.jpg

Τι εννοεις γιατι κοστίζει τοσο; Έχει πενάκι που μπορείς μέχρι και επαγγελματικά να το χρησιμοποιήσεις, οθοναρα, ηχειαρες, την καλύτερη μπαταρία που κυκλοφορεί εκεί έξω, λογισμικό smooth και απροβληματιστο, έχει samsung dex, τρέχει άνετα emulators, κάμερα που μπορείς να κάνεις παπάδες με expert raw, τέλειο, σταθερο βίντεο με όλες τις κάμερες... Γενικά το τηλέφωνο είναι ολοκληρωμένο από οποία πλευρά και να το δεις. Τώρα να δώσεις 300-400€ λιγότερα να μην έχεις πενάκι, η τόσο καλή οθόνη, η λιγότερα updates, η οτιδήποτε άλλο λιγότερο, προφανώς και γίνεται. Όσο για την μπαταρία με 80€ την αλλάζεις με μια αυθεντική της samsung μετά τα 2-3 χρόνια. Ένας φορτιστης samsung 25 watt κάνει λιγότερο από 10€. Προσωπικά δεν θα έπαιρνα καν κάτι πιο γρήγορο σε θέμα φόρτισης.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, b-boy_steve είπε

Τι εννοεις γιατι κοστίζει τοσο; Έχει πενάκι που μπορείς μέχρι και επαγγελματικά να το χρησιμοποιήσεις, οθοναρα, ηχειαρες, την καλύτερη μπαταρία που κυκλοφορεί εκεί έξω, λογισμικό smooth και απροβληματιστο, έχει samsung dex, τρέχει άνετα emulators, κάμερα που μπορείς να κάνεις παπάδες με expert raw, τέλειο, σταθερο βίντεο με όλες τις κάμερες... Γενικά το τηλέφωνο είναι ολοκληρωμένο από οποία πλευρά και να το δεις. Τώρα να δώσεις 300-400€ λιγότερα να μην έχεις πενάκι, η τόσο καλή οθόνη, η λιγότερα updates, η οτιδήποτε άλλο λιγότερο, προφανώς και γίνεται. Όσο για την μπαταρία με 80€ την αλλάζεις με μια αυθεντική της samsung μετά τα 2-3 χρόνια. Ένας φορτιστης samsung 25 watt κάνει λιγότερο από 10€. Προσωπικά δεν θα έπαιρνα καν κάτι πιο γρήγορο σε θέμα φόρτισης.

"Ηχειάρες" από κινητό τηλέφωνο; Σε τι; Σε Watt , σε ευαισθησία , σε διαχωρισμό , σε τι ακριβώς; Επαγγελματική χρήση θα κάνεις με το πενάκι στο S24; Το ελάχιστο που χρειάζεσαι είναι ένα Samsung Galaxy Tab S8 ή S9 ή κάποιο iPad. Άντε κάποιο από τα foldables της Samsung αν θες κινητό και είσαι fan της συγκεκριμένης εταιρείας! Που είσαι οπότε μην κοιτάξεις κατάταξη στο Dxomark. Υπάρχουν σε αυτή την τιμή καλύτερα τηλέφωνα και θα βγουν και άλλα. Το DeX έχει ήδη αντιγραφεί από ανταγωνιστές (Apple Airplay,Motorola Moto Connect και Ready For και άλλα). Το S23 είναι καλύτερη επιλογή. Παίρνεις και τον 10X περισκοπικό. Φέτος η Samsung,στο S24 δεν έφερε τίποτα το ξεχωριστό. Διόρθωσε βέβαια το πολύ σοβαρό πρόβλημα με το flicker που είχε στην οθόνη. Δεν είναι κακό τηλέφωνο,αλλά υπάρχουν πολλές επιλογές στα ίδια λεφτά και πέριξ αυτών. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, JonnyBoy said:

"Ηχειάρες" από κινητό τηλέφωνο; Σε τι; Σε Watt , σε ευαισθησία , σε διαχωρισμό , σε τι ακριβώς; Επαγγελματική χρήση θα κάνεις με το πενάκι στο S24; Το ελάχιστο που χρειάζεσαι είναι ένα Samsung Galaxy Tab S8 ή S9 ή κάποιο iPad. Άντε κάποιο από τα foldables της Samsung αν θες κινητό και είσαι fan της συγκεκριμένης εταιρείας! Που είσαι οπότε μην κοιτάξεις κατάταξη στο Dxomark. Υπάρχουν σε αυτή την τιμή καλύτερα τηλέφωνα και θα βγουν και άλλα. Το DeX έχει ήδη αντιγραφεί από ανταγωνιστές (Apple Airplay,Motorola Moto Connect και Ready For και άλλα). Το S23 είναι καλύτερη επιλογή. Παίρνεις και τον 10X περισκοπικό. Φέτος η Samsung,στο S24 δεν έφερε τίποτα το ξεχωριστό. Διόρθωσε βέβαια το πολύ σοβαρό πρόβλημα με το flicker που είχε στην οθόνη. Δεν είναι κακό τηλέφωνο,αλλά υπάρχουν πολλές επιλογές στα ίδια λεφτά και πέριξ αυτών. 

Το τελευταιο μου samsung ηταν το note 3. Μετα απο αυτο πηγα στα iphone, μεχρι και το 14 pro max. Βλεποντας το s23 ultra τον Ιουνιο που μας περασε, ειπα δειλα δειλα να παω σε αυτο γιατι το 14 pro max το εβαζα για gps στην μηχανη και μου εριχνε την φωτεινοτητα λογο θερμοκρασιας και γενικα ειχα θεματα θερμοκρασιας με την χρηση που του κανω εγω (5g και tethering συνεχεια), ενω φιλος μου που το ειχε ηδη δεν ειχε τετοια θεματα. Πηγα λοιπον στο s23 ultra και μου ελυσε τα χερια!!! Μου κραταει την φωτεινοτητα της οθονης χωρις να την ριχνει, το κυριοτερο, αλλα και πλεον ειδα οτι δεν χρειαζεται καν να παιρνω το tablet στην δουλεια, αλλα τα εκανα ολα με το κινητο! Δεν το πολυσκεφτηκα οταν βγηκε το s24 ultra. Εκανα αμεσως προπαραγγελια και το ειχα στα χερια μου σχεδον αμεσως! Δεν θεωρω λοιπον το s23 ultra καλυτερο απο το s24 ultra... Στην καμερα μαλιστα, ακομα και σε 10χ ζουμ το s24 ultra τραβαει καλυτερα! Γενικα ομως η καμερα δεν την λες update προς το παρον. Ακομα δεν εχει ερθει το μεγαλο update καμερων το οποιο ερχεται σε μερικους μηνες! Κατα τα αλλα, το s24 ultra εχει καλυτερη οθονη, ηχεια και μικροφωνα, αλλα το σημαντικοτερο ειναι οτι εχει πολυ καλυτερη μπαταρια απο την πρωτη μερα! Σε εναν μηνα δηλαδη η διαφορα θα ειναι ακομα χαοτικη!!! Συγκεκριμενα τα ηχεια του s24 ultra, που σε αυτα αναφερθηκες, ειναι πολυ πιο δυνατα σε ενταση και εχουν την ποιοτητα του s23 ultra. (Ναι προσωπικα με ενδιαφερει να μην ακουγονται τα ηχεια σαν συσκευη των 300€)

Εννοειται υπαρχουν τηλεφωνα με καλυτερη main καμερα αλλα οταν βαλεις τις αλλες καμερες, οπως για παραδειγμα την μπροστα, η την ultrawide, η την περισκοπικη ξενερωνεις... Αλλες συσκευες εχουν ολους τους αισθητηρες καλυτερους απο το s24 ultra και βλεπεις οτι το stabilization παει περιπατο οταν κανεις zoom... Αλλα και εκτως των καμερων, δεν εχω δοκιμασει android συσκευη να ειναι τοσο smooth οσο το one ui 6.0 , 6.1. Ισως τα pixel να ειναι σε τετοιο σταδιο, αλλα δεν εχω καποιο να το βαλω διπλα διπλα. (Και δεν εχουν περασει λιγα απο τα χερια μου. xiaomi, oppo, realme ειναι συσκευες που δοκιμασα πριν παρω το s24 ultra) Προφανως το κερασακι στην τουρτα ειναι το πενακι, το οποιο μπορει να σου λυσει τα χερια σε πολλα πραγματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, b-boy_steve είπε

Το τελευταιο μου samsung ηταν το note 3. Μετα απο αυτο πηγα στα iphone, μεχρι και το 14 pro max. Βλεποντας το s23 ultra τον Ιουνιο που μας περασε, ειπα δειλα δειλα να παω σε αυτο γιατι το 14 pro max το εβαζα για gps στην μηχανη και μου εριχνε την φωτεινοτητα λογο θερμοκρασιας και γενικα ειχα θεματα θερμοκρασιας με την χρηση που του κανω εγω (5g και tethering συνεχεια), ενω φιλος μου που το ειχε ηδη δεν ειχε τετοια θεματα. Πηγα λοιπον στο s23 ultra και μου ελυσε τα χερια!!! Μου κραταει την φωτεινοτητα της οθονης χωρις να την ριχνει, το κυριοτερο, αλλα και πλεον ειδα οτι δεν χρειαζεται καν να παιρνω το tablet στην δουλεια, αλλα τα εκανα ολα με το κινητο! Δεν το πολυσκεφτηκα οταν βγηκε το s24 ultra. Εκανα αμεσως προπαραγγελια και το ειχα στα χερια μου σχεδον αμεσως! Δεν θεωρω λοιπον το s23 ultra καλυτερο απο το s24 ultra... Στην καμερα μαλιστα, ακομα και σε 10χ ζουμ το s24 ultra τραβαει καλυτερα! Γενικα ομως η καμερα δεν την λες update προς το παρον. Ακομα δεν εχει ερθει το μεγαλο update καμερων το οποιο ερχεται σε μερικους μηνες! Κατα τα αλλα, το s24 ultra εχει καλυτερη οθονη, ηχεια και μικροφωνα, αλλα το σημαντικοτερο ειναι οτι εχει πολυ καλυτερη μπαταρια απο την πρωτη μερα! Σε εναν μηνα δηλαδη η διαφορα θα ειναι ακομα χαοτικη!!! Συγκεκριμενα τα ηχεια του s24 ultra, που σε αυτα αναφερθηκες, ειναι πολυ πιο δυνατα σε ενταση και εχουν την ποιοτητα του s23 ultra. (Ναι προσωπικα με ενδιαφερει να μην ακουγονται τα ηχεια σαν συσκευη των 300€)

Εννοειται υπαρχουν τηλεφωνα με καλυτερη main καμερα αλλα οταν βαλεις τις αλλες καμερες, οπως για παραδειγμα την μπροστα, η την ultrawide, η την περισκοπικη ξενερωνεις... Αλλες συσκευες εχουν ολους τους αισθητηρες καλυτερους απο το s24 ultra και βλεπεις οτι το stabilization παει περιπατο οταν κανεις zoom... Αλλα και εκτως των καμερων, δεν εχω δοκιμασει android συσκευη να ειναι τοσο smooth οσο το one ui 6.0 , 6.1. Ισως τα pixel να ειναι σε τετοιο σταδιο, αλλα δεν εχω καποιο να το βαλω διπλα διπλα. (Και δεν εχουν περασει λιγα απο τα χερια μου. xiaomi, oppo, realme ειναι συσκευες που δοκιμασα πριν παρω το s24 ultra) Προφανως το κερασακι στην τουρτα ειναι το πενακι, το οποιο μπορει να σου λυσει τα χερια σε πολλα πραγματα...

Έχεις αγοράσει ένα καλό τηλέφωνο σίγουρα. Δεν γίνεται σε αυτή την κατηγορία τιμής να πάρεις κακό προΪόν. Όταν λες επαγγελματική χρήση με το πενάκι φαντάστηκα ότι είσαι γραφίστας ή συγγραφέας και αναφέρθηκα σε λύσεις με μεγαλύτερες επιφάνειες (τάμπλετς). Τώρα στον ήχο οι προσδοκίες σου πρέπει να έχουν να κάνουν με την ένταση. Ένα οποιοδήποτε κινητό για να αποκαλείται έτσι έχει περιορισμένο όγκο και δυνατότητες. Γνωρίζεις ότι υπάρχουν bluetooth φορητά ηχεία για παράδειγμα,όχι και τόσο ακριβά που παίζουν καλύτερα από το καλύτερο κινητό της αγοράς σε αυτό τον τομέα. Ζητάς επί της ουσίας από αυτό να είναι "τσιτάτο". Από εκεί και πέρα καλορίζικο. Σίγουρα θα το ευχαριστηθείς,σε αυτή την κατηγορία τιμής δεν υπάρχει "σκάρτο πράγμα".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 hours ago, Tlykog said:

Επιπλέον να ρωτήσω: τα pixels στη τελευταία έκδοση έφτιαξαν το πρόβλημα με το δίκτυο. Δηλαδή υποστηρίζουν 5G; Μέχρι και την 7 σειρά είχαν θέμα. Πιστεύω ότι δε το διόρθωσαν ακόμη. Ενημέρωσέ με αν κάνω λάθος. 

Αυτο το προβλημα αφορα μονο την Ελλαδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...