Προς το περιεχόμενο

Helldivers 2 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, bushidocougar είπε

'Εχω περίπου 45 ώρες ήδη στο ps5 κι επειδή παίζω πάντα με συγκεκριμένους φίλους (κάνουμε join μέσω του party πρακτικά, έξω από το game) δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα ιδιαίτερο πρόβλημα, πέρα από την ουρά των servers.

Χαίρομαι που η εμπειρία σου στο PS5 είναι διαφορετική απο το pc αλλά εδω είναι η ενότητα PC Games και οχι Console Games.
Η εμπειρία στο pc καθε βράδυ και για ενα 12ωρο είναι όπως η σημερινή:

image.png.6778a82aab8376ac1c223a83c12a29f5.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 320
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
5 λεπτά πριν, alet είπε

Χαίρομαι που η εμπειρία σου στο PS5 είναι διαφορετική απο το pc αλλά εδω είναι η ενότητα PC Games και οχι Console Games.
Η εμπειρία στο pc καθε βράδυ και για ενα 12ωρο είναι όπως η σημερινή:

image.png.6778a82aab8376ac1c223a83c12a29f5.png

Έχεις φίλους online να παίζουν; Δοκίμασε να μπεις από το steam friend list πάνω τους.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, alet είπε

Χαίρομαι που η εμπειρία σου στο PS5 είναι διαφορετική απο το pc αλλά εδω είναι η ενότητα PC Games και οχι Console Games.
Η εμπειρία στο pc καθε βράδυ και για ενα 12ωρο είναι όπως η σημερινή:

image.png.6778a82aab8376ac1c223a83c12a29f5.png

Βάλε ένα 24ωρο σε PS 5 προσπαθώ να μπω εδώ και 3 ημέρες, έχω δοκιμάσει και μέσω φίλων...Nada...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, GhostRiderLSOV είπε

Έχεις φίλους online να παίζουν; Δοκίμασε να μπεις από το steam friend list πάνω τους.

Ευχαριστώ για την βοήθεια. Το παίζω με 2 φίλους χτες κ προχτές μεσημέρι αλλά σήμερα δεν ήταν διαθέσιμοι το βράδυ. Κοίτα για να μην παρεξηγηθώ, δεν είμαι παιδάκι να κάνω bitching που δεν μπορώ να παίξω εδώ κ τώρα το game μου.Θα φτιαχτεί κάποια στιγμή στο μέλλον και θα το παίξω . Η κριτική και η παρουσίαση της πραγματικής κατάστασης του παιχνιδιού χωρίς στρογγυλέματα απο εμένα, έχει να κάνει με το να ξέρει κάποιος πού θα διαβάσει το θέμα εδώ στο φόρουμ και ενδιαφέρεται να το αγοράσει, ποια είναι η κατάσταση του παιχνιδιού και τι θέματα θα αντιμετωπίσει. 

Επίσης ναι είμαι λίγο salty για τα double standards, για να μην παρεξηγηθώ όχι με τα παιδιά εδώ στο φόρουμ που έχει ο καθένας την άποψη του και τα προσδοκίες του σχετικά με  το παιχνίδι, αλλά με την "κοινότητα" εκεί έξω, που αν παιχνίδι με τέτοια προβλήματα παρέδιδε Bethesda, Ubisoft, EA κτλ θα κράζανε μέχρι τη 2α παρουσία, ενώ τώρα είτε σιωπή, είτε "ας κάνουμε υπομονή κ θα φτιάξει" 

 

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
13 λεπτά πριν, alet είπε

Επίσης ναι είμαι λίγο salty για τα double standards, για να μην παρεξηγηθώ όχι με τα παιδιά εδώ στο φόρουμ που έχει ο καθένας την άποψη του και τα προσδοκίες του σχετικά με  το παιχνίδι, αλλά με την "κοινότητα" εκεί έξω, που αν παιχνίδι με τέτοια προβλήματα παρέδιδε Bethesda, Ubisoft, EA κτλ θα κράζανε μέχρι τη 2α παρουσία, ενώ τώρα είτε σιωπή, είτε "ας κάνουμε υπομονή κ θα φτιάξει"

Ναι οκ, άλλα περιμένουμε από τις μεγάλες "δώστε 70 ευρώ γιατί είναι ΑΑΑΑ παιχνίδι το Skull & Bones" και δεν είναι ίδιο μέγεθος η Arrowhead οπότε πρέπει να έχουμε και τις ανάλογες προσδοκίες...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, GhostRiderLSOV είπε

Ναι οκ, άλλα περιμένουμε από τις μεγάλες "δώστε 70 ευρώ γιατί είναι ΑΑΑΑ παιχνίδι το Skull & Bones" και δεν είναι ίδιο μέγεθος η Arrowhead οπότε πρέπει να έχουμε και τις ανάλογες προσδοκίες...

Η τιμολόγηση ενός προϊόντος δεν έχει να κάνει με το τελικό αποτέλεσμα για τον καταναλωτή που είναι το ίδιο και στις 2 περιπτώσεις .Αν η Arrowhead σε χρεώσει 40€ και σου παραδώσει ένα προβληματικό προϊόν, δεν διαφέρει σε κάτι απο την Ubisoft που για ένα επίσης προβληματικό προϊόν σε χρεώνει 70€, εκτός και αν αυτά τα 30€ διαφορά ξεπλένουν την πρώτη για ένα ίδιο τελικό αποτέλεσμα όσο αφορά τον καταναλωτή. Με άλλα λόγια δεν υπάρχει "ολίγον έγκυος" 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως είπαν οι άνθρωποι ότι δεν περίμεναν τέτοια ανταπόκριση οπότε οι servers δεν αντέχουν και θα τους ενισχύσουν. Αλλά δεν γίνεται από τη μία μέρα στην άλλη αυτό. Άλλο σοβαρό πρόβλημα δεν βλέπω να έχει ούτε και πήρα συγκεκριμένη απάντηση όταν ρώτησα. Δεν έχει καμιά σχέση αυτό με την Ubi που και χρεώνει παραπάνω και έδωσε game που σε πολλά σημεία είναι χειρότερο από game που βγήκε πριν 11 χρόνια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν πάντως αδειάσει, πείτε να το πάρουμε και μεις για να παίξουμε :P .

image.png.4d5316aa4138c181244d552d1d1c89bc.png

Αν και βλέπω να αργεί, έσπασε το ρεκόρ πάλι πριν λίγο.

 

image.png.6951a8a88f3c7c942e0a8addd5dd2ada.png

ίσως, φτιάξουν και τα reviews μέχρι τότε. Όλη η γκρίνια είναι από πελάτες που δε μπορούν να παίξουν αυτό που αγόρασαν....oh wait, τυπικά δεν τους ανήκει το προϊόν αυτό, άρα δε πρέπει να μιλάνε🤡.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...