Προς το περιεχόμενο

Helldivers 2 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σύμφωνα με το Digital Foundry μάλλον έχει FSR1 (!) λολ. Αν δεν βάλεις super sampling όμως φαντάζομαι καλά θα τρέχει, δεν φαίνεται να έχει κάτι ιδιαίτερο από γραφικά.

Μπορείς να παίξεις και single ή θες ομάδα; Είναι σαν τα Division για παράδειγμα, που παίζεις και μόνος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 322
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, just_a_dude είπε

Σύμφωνα με το Digital Foundry μάλλον έχει FSR1 (!) λολ. Αν δεν βάλεις super sampling όμως φαντάζομαι καλά θα τρέχει, δεν φαίνεται να έχει κάτι ιδιαίτερο από γραφικά.

Μπορείς να παίξεις και single ή θες ομάδα; Είναι σαν τα Division για παράδειγμα, που παίζεις και μόνος;

Με native παίζει μια χαρά .118fps cap που έχω την tv. Από γραφικά δεν είναι κάτι ιδιαίτερο.

Από όσο πρόλαβα να παίξω έχει single k multi. Single που έπαιζα πάντως είχε ξύλο από τις εξωγήινες αράχνες.Σου έρχονται ορδές αλλά έχει χαβαλε σαν παιχνίδι.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν λέει τίποτα ιδιαίτερο από ότι έχω δει ως solo. Αυτό που το ανεβάζει είναι το coop, καθώς φτιάχτηκε για να παίζεται coop.

Στο πρώτο video παίζει μονος και στα αλλα με παρέα. Φαίνεται η διαφορα imho.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok το fun με την παρέα αλλά δεν είναι τύπου game που γίνεται repeated άμεσα? 

Δηλαδή missions shooting waves until extraction φάση?

Δεν έχω δεί και πολύ αλλά φαίνεται να γίνεται γρήγορα επαναλαμβανόμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, valantis123 είπε

Ok το fun με την παρέα αλλά δεν είναι τύπου game που γίνεται repeated άμεσα? 

Δηλαδή missions shooting waves until extraction φάση?

Δεν έχω δεί και πολύ αλλά φαίνεται να γίνεται γρήγορα επαναλαμβανόμενο.

Yep, δεν κάνει κάτι καινούργιο το game, απλά αυτό που κάνει το κάνει καλά. Το "open-world" του είναι που βοηθάει να σπάσει κάπως η επανάληψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα αυτού του είδους έτσι είναι. Τι να έχουν δηλαδή story φάση Witcher; Φαίνεται τέρμα fun πάντως, απλά αν δεν έχεις άτομα ίσως όντως καταντήσει βαρετό ή δύσκολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, azazil1190 είπε

Θα παιξουμε κανα ομαδικο ? Εχω φαει πολυ ξυλο μονος μου😆

Εσύ τουλάχιστον έπαιξες 😋Απο χτες που το πήρα οι σερβερς ήταν συνεχώς σε maximum capacity μόνο τουτόριαλ έκανα . Μέσα και εγώ για coop.Οποιος θέλει στέλνει. Το βράδυ που θα είμαι σπίτι (αν καταφέρω να μπω στο παιχνίδι) θα κοιτάξω τον friend code μου να στείλω και γω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά απο 2 μέρες καταφερα και έπαιξα σήμερα.Διασκεδαστικό με κάμποσα  bugs .Αρκετά crashes btw και ελπίζω να κάνει roll η amd τους νέους drivers για το παιχνίδι
#0981-7979
οποιος θέλει με κάνει add και ας στείλει ενα π.μ με το ign του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο παιχνιδάκι έπαιξα καμία 10αρια παιχνίδια με φίλους , δυστυχώς το online είναι ψιλό broken δεν κατάφερα να βρω party ποτέ και μόνος σου μέχρι το easy παίζεις από εκεί και πέρα θέλεις party.

Edit : Οι drivers της and θέλουν fix έφαγα 2 3 crash όπως έχει αναφερθεί και άλλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...