Προς το περιεχόμενο

Helldivers 2 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

image.png.64e1b43b88da729a2a64cecdca312f30.png

Αναβάθμισαν στα 700k το server capacity .Eρχεται ΣΚ,να δούμε αν είναι αρκετο.
Τα 2 προηγούμενα patches διορθώθηκαν αρκετά απο τα θέματα που είχα με crashes κτλ 
Οπως είπε και ενας συμφορουμιτης πιο πάνω το matchmaking δουλεύει πλέον στο pc 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 ώρες πριν, Vortexxx είπε

Νέο patch

image.png.09004f5d15151ec3960e9b78370dfb81.png

Αυτό είναι το χτεσινό, το σημερινό είναι το 1.000.12.

Αναφορά σε κείμενο

Fixes

  • We have raised the server cap!

  • Fixed issue where some players would get stuck in cinematics for an extended period of time.

🧠 Known Issues

These are issues that were either introduced by this patch and are being worked on, or are from a previous version and have not yet been fixed.

  • No text is present for the Requisitions and Social Menu on the Player HUD

  • PS5 players may encounter error code 10003001 on the login screen.

  • Login rate limiting when many are logging in at the same time.

  • Players can become disconnected during play.

  • Rewards and other progress may be delayed or not attributed.

  • Various UI issues may appear when the game interacts with servers.

  • Pick-up of certain objects in-game may cause characters to freeze in place for an extended period of time.

  • Some games would not be joinable by others for a short period of time during heavy load.

  • Other unknown behaviors may occur.

  • Japanese VO is missing from intro cutscene and Ship TV.

  • Armor values for light/medium/heavy armor do not currently function as intended.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Pilestedt είναι ο CEO της Arrowhead. Μακάρι να γίνουν παράδειγμα και για άλλα μεγάλα dev groups που μας έχουν γεμίσει την λίστα στο steam με κακά games, πεταμένα χρήματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφοσον φαινεται να λυνονται τα θεματα του, το παιχνιδι αξιzει απο  αποψη διαρκειας;

Δηλαδη εχει gameplay που μπορεις να μαzεψεις 200+ ωρες για να πεις οτι εβγαλε τα λεφτα του; Η θα παιξεις 3 βδομαδες και θα το βαρεθεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, Dantε said:

Εφοσον φαινεται να λυνονται τα θεματα του, το παιχνιδι αξιzει απο  αποψη διαρκειας;

Δηλαδη εχει gameplay που μπορεις να μαzεψεις 200+ ωρες για να πεις οτι εβγαλε τα λεφτα του; Η θα παιξεις 3 βδομαδες και θα το βαρεθεις;

Το gameplay loop είναι extremely fun . Επίσης οι χάρτες έχουν αρκετή ποικιλόμορφια.  Σαν content δεν έχει πολύ κατά την γνώμη μου αλλά έχει ποιότητα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, noFEARgr είπε

Το gameplay loop είναι extremely fun . Επίσης οι χάρτες έχουν αρκετή ποικιλόμορφια.  Σαν content δεν έχει πολύ κατά την γνώμη μου αλλά έχει ποιότητα 

Δεν ξέρω τι θα γίνει σε 2-3 μέρες που τελειώνει και το weekly. Μήπως κάνας νέος εχθρός? Πάντως είναι υπερβολικά fun. Έχω κάνα 20ωρο και είμαι 21 lvl για την ώρα, και ξεκλείδωσα και το helldive (δυσκολία 9) χθες. Θέλω σίγουρα να βάλουν κάνα όπλο παραπάνω (τόσο primary, secondary, stratagem). Το samples farming πάντως ειναι απο τα μη βαρετά grinding σε game so far. 

Να συμπληρώσω ότι το community είναι top tier. Ίσως βοηθάει το ότι δεν είναι άλλο ένα free multiplayer με pay to win ή πολλά cosmetics. Θα σε κικαρουν μόνο για να μπει δικός τους. Κατά τ άλλα παίζουν 10 λεβελ με 30-40+, λύνουν απορίες κτλ. Οκ σε ακραίες περιπτώσεις που ίσως να πεθαίνει ο άλλος συνέχεια, να παίξει κικ μήπως μπει άλλος. Αλλά δεν το έχω συναντήσει 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Dantε είπε

Εφοσον φαινεται να λυνονται τα θεματα του, το παιχνιδι αξιzει απο  αποψη διαρκειας;

Δηλαδη εχει gameplay που μπορεις να μαzεψεις 200+ ωρες για να πεις οτι εβγαλε τα λεφτα του; Η θα παιξεις 3 βδομαδες και θα το βαρεθεις;

Εξαρτάται αν θα το βαρεθεις. Το gameplay είναι καλό, αλλά είναι  πολύ unbalance τα πάντα κ το armor rating δεν λειτουργεί παρα μόνο τα perks. Γενικά θυμίζει early access /beta.Οποτε δεν έχεις κάποιο super duper  κίνητρο να grindρεις απο ένα σημείο και μετά. Στο lvl 20 έχεις ξεκλειδώσει και το railgun και το backpack με την ασπίδα. Λίγο πολύ εκεί τελειώνουν τα αντικείμενα που που σου δίνουν το κίνητρο σαν παίκτη. Υπάρχουν τα upgrades του σκάφους τα οποία τα ξεκλειδωνεις με samples,αλλα το τελευταίο tier δεν είναι game changer για να αξίζει ασχοληθείς με randoms σε τέτοιες δυσκολίες. 

Εμένα μου κάνει, γιατί έχω 2 φίλους που το παίζω παρέα. Αλλά με randoms μόνο, προσωπικά θα είχα κουραστεί. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...