Προς το περιεχόμενο

Τελη κυκλοφοριας σε λεωφορειο που ληγει


AGGANIS13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Joshua21 είπε

Το θυμάμαι αυτό το θέμα, εγώ ο ίδιος είχα απαντήσει εξηγώντας το λόγο που σου ζητούσε τον Μάιο να πληρώσεις όλα τα τέλη, εσύ μάλλον έχεις ξεχάσει ότι το συγκεκριμένο αυτοκίνητο ήταν σε ακινησία έως τις 14/04 που σου έδωσε τη δυνατότητα να πληρώσεις τέλη για δύο μήνες, και όχι 01/03 όπως ισχυρίστηκες παραπάνω. Κάτσε να στο θυμίσω:

 

 

Για τις ημερομηνίες έχεις δίκιο λόγω ηλικίας ξεχνάω 

Το link της Ναυτεμπορικης ξέχασες 

Όπως και να έχει ο TS να μιλήσει με ααδε ή τον λογιστή του 

Εναλακτικα την... ΔΟΜΗ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 minutes ago, Γιάννης Platano said:

 

Για τις ημερομηνίες έχεις δίκιο λόγω ηλικίας ξεχνάω 

Το link της Ναυτεμπορικης ξέχασες 

Όπως και να έχει ο TS να μιλήσει με ααδε ή τον λογιστή του 

Εναλακτικα την... ΔΟΜΗ

Μα οι ημερομηνίες είναι η όλη ουσία, τόση ώρα σου λέμε ότι πέρσι η δυνατότητα αυτή δόθηκε λίγο πριν το Πάσχα (03/04) και εσύ επέμενες ότι το έκανες πρώτη Μαρτίου άρα η δυνατότητα αυτή υπήρχε πριν βγει η ΚΥΑ...

Όσο για τον ts, το μόνο σίγουρο είναι με ποιον ΔΕΝ πρέπει να μιλήσει μια και λόγω ηλικίας ξεχνάει ;)

Άντε καλό βράδυ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Joshua21 είπε

Μα οι ημερομηνίες είναι η όλη ουσία, τόση ώρα σου λέμε ότι πέρσι η δυνατότητα αυτή δόθηκε λίγο πριν το Πάσχα (03/04) και εσύ επέμενες ότι το έκανες πρώτη Μαρτίου άρα η δυνατότητα αυτή υπήρχε πριν βγει η ΚΥΑ...

Όσο για τον ts, το μόνο σίγουρο είναι με ποιον ΔΕΝ πρέπει να μιλήσει μια και λόγω ηλικίας ξεχνάει ;)

Άντε καλό βράδυ.

Καλό καρναβάλι 

Φήμες ότι σε κάποιο άρμα θα είναι και η ΔΟΜΗ σε νέα έκδοση. 

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Joshua21 είπε

Έχω ήδη απαντήσει σε αυτό, προς το παρόν δεν υπάρχει δυνατότητα τμηματικής πληρωμής των τελών του 2024, και αν κρίνουμε με βάση το τι είχε γίνει πέρσι και πρόπερσι θα δοθεί μια βδομάδα πριν το Πάσχα, δλδ κάπου 22 Απριλίου.

Εκτός και αν έχεις τπτ εσωτερική πληροφόρηση και κάτι τέτοιο θα γίνει πριν τις 1 Μαρτίου, οπότε πάσο.

Εγώ δηλώνω άσχετος με τη διαδικασία αλλά κράτα μία πισινή γιατί παίζει να χει και δίκιο ο platano. 

Ο ts ας ρωτήσει στην ααδε ή στη δόυ του ή στον λογιστή του τη Δευτέρα κιόλας. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, Nabuko said:

Εγώ δηλώνω άσχετος με τη διαδικασία αλλά κράτα μία πισινή γιατί παίζει να χει και δίκιο ο platano.

Αν δεις 2-3 post παραπάνω παραδέχτηκε πως είχε κάνει λάθος με τις ημερομηνίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Nabuko είπε

Εγώ δηλώνω άσχετος με τη διαδικασία αλλά κράτα μία πισινή γιατί παίζει να χει και δίκιο ο platano. 

Ο ts ας ρωτήσει στην ααδε ή στη δόυ του ή στον λογιστή του τη Δευτέρα κιόλας. 

Το πιο σοβαρό είναι πιο ο TS μιλάει για επαγγελματικο αυτοκίνητο ίσως έχει μεγάλη σημασία και για αυτό το χρήσιμο θα ήταν να μιλήσει με ένα λογιστή ή πιο καλά την με ααδε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα αυτό.

Σημείωση: Η ψηφιακή ακινησία επιτρέπεται μόνο για επιβατικά ΙΧ και δίκυκλα ΙΧ, η κατάσταση των οποίων είναι «σε κίνηση» και ο ιδιοκτήτης έχει την άδεια και τις πινακίδες κυκλοφορίας τους. Δεν αφορά επαγγελματικά οχήματα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...