Προς το περιεχόμενο

Intenso Premium Edition External USB 3.2 SSD 2TB - 89€ [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


yolaz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Mhlogiatros είπε

 σαν εξωτερικος σε κονσολα ειναι καλη αγορα . Για σοβαρο backup δε θα τον εβαζα με τιποτα :P

Την πάτησα για τα καλά μου φαίνεται 

  • Confused 1
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά τον είχα πάρει όταν έπαιξε πιο παλιά προσφορά απο παμπλικ 89. Τον χρησιμοποιώ σαν εξωτερικό σε pc να αποθηκεύω κατεβασμένα games για αυτή τη δουλειά μια χαρά παίζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
21 ώρες πριν, Mhlogiatros είπε

 σαν εξωτερικος σε κονσολα ειναι καλη αγορα . Για σοβαρο backup δε θα τον εβαζα με τιποτα :P

Toν εχεις δηλαδη ή μιλας χωρις να τον εχεις δοκιμασει-τεσταρει;

Μου κανει εντυπωση παντως, οτι στο θεμα 2-3 ατομα που τον απεκτησαν δινουν αναφορες και μετρησεις με screenshot και αλλος με απλα λογακια, στις οποιες βλεπουμε οτι εχει μια 500αρα σχεδον ΜΒ/s σε μεγαλα αρχεια και εχουμε απο την αλλη καποιους να λενε οτι ειναι χαλια και να μιλουν για 50αρια. Τι γινεται τελικα ρε παιδια; Μηπως εχει παρισσοτερες απο μια "εκδοσεις" και καποιοι πεφτουν σε καλους, αλλοι οχι; Για ξεκαθαριστε το αν θελετε λιγο γιατι διαβαζουμε εντελως αντικρουωμενα πραγματα. Μαλιστα ειναι απο ατομα αξιοπιστα και οι δυο διαφορετικες εμπειριες, κατι που μεγαλωνει τα ερωτηματικα για το προιον και για το τι μπορει να συμβαινει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
14 ώρες πριν, suboy99 είπε

Τα ίδια και εδώ στο review. Κάτι περίεργο παίζει.

Του θεματος ειναι 2ΤΒ αυτος στα 2 λινκ σου ειναι για τον 1ΤΒ, δεν αποκλειεται να υπαρχει διαφορα στο hardware, κατι που ειναι συχνο μεταξυ διαφορετικων χωρητικοτητων σε πολλους κατασκευαστες.

Μονο οσοι τον εχουν αγορασει μπορουν να μας δωσουν παραπανω στοιχεια και feedback, μετρησεις κλπ.

 

@nek4d

@lefta_yparxoun

@ChrisN.S.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ξέρω τι θέλετε, μεταφέρω δυο φακέλους από εσωτερικό μηχανικό δίσκο που δεν έχει λειτουργικό 200Gb περίπου, έχει μεγάλα αρχεία βίντεο και πολύ μικρά png, στα μεγάλα αρχεία οι ταχύτητες είναι γύρω στο 140, στα μικρά πέφτει αρκετά, αλλά μόλις τελειώσουν πάει πάλι γύρω στο 150. Πείτε μου τι θέλετε να κάνω. Είμαι στη μέση της μεταφοράς θα βγάζω screenshot κάθε ένα λεπτό περίπου.

screenshot_20240304_093848.png

screenshot_20240304_093923.png

screenshot_20240304_094113.png

screenshot_20240304_094233.png

screenshot_20240304_094245.png

screenshot_20240304_094551.png

συνέχεια

screenshot_20240304_094845.png

screenshot_20240304_094936.png

screenshot_20240304_094947.png

screenshot_20240304_095001.png

screenshot_20240304_095209.png

screenshot_20240304_095249.png

screenshot_20240304_095305.png

screenshot_20240304_095345.png

δεν νομίζω να χρειάζεται να ανεβάσω περισσότερα.

screenshot_20240304_100339.png

Επεξ/σία από lefta_yparxoun
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Διαγραμμα και τι cache μνημη εμφανιζει να εχει . Οταν παω στο καταστημα να παραλαβω θα δω .....

Δεν ξέρω πως να τα βρώ, αν δεν θέλεις να γράψεις εδώ στείλε pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
57 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

https://crystalmark.info/en/download/ και αλλα disc info κατι θα βγαλουν 

δεν υπάρχει αυτό που ζητάς από αυτήν την εφαρμογή για εξωτερικό δίσκο, ούτε και σε άλλες το έχω βρει, δεν έχω χρόνο να ψάχνω, αν υπάρχει κάποιος που μπορεί να μας πει ακριβώς, πολύ ευχαρίστως να ασχοληθώ

Επεξ/σία από lefta_yparxoun
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, matrixxx said:

Του θεματος ειναι 2ΤΒ αυτος στα 2 λινκ σου ειναι για τον 1ΤΒ, δεν αποκλειεται να υπαρχει διαφορα στο hardware, κατι που ειναι συχνο μεταξυ διαφορετικων χωρητικοτητων σε πολλους κατασκευαστες.

Μονο οσοι τον εχουν αγορασει μπορουν να μας δωσουν παραπανω στοιχεια και feedback, μετρησεις κλπ.

 

@nek4d

@lefta_yparxoun

@ChrisN.S.

Για αυτό το λόγο έβαλα το λινκ και έγραψα κάτι περίεργο παίζει, για το ότι πιθανών να υπάρχουν διαφορετικές εκδόσεις. Anyway.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικα πηγα και τον πηρα οεο public ηρακλειου γμιεται στην εξυπηρετηση με διαφορα φασης :P Μενει να δω που θα τον βαλω μαλλον σε xbox . * Tελικα οντως μπουκωνει σε pc efat και οι ταχυτητες ειναι slow

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...