Προς το περιεχόμενο

COSMOS Sport - εντυπώσεις συναλλαγής (Εταιρεία αθλητικών ειδών)


PedroG

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν τα χανετε τα χρηματα σας 

λογικα εχουν δεχθει επιθεση και τους ζητανε λυτρα , αυτοι δεν θελουν να τα δωσουν και γι αυτο εχουν περασει 10 μερες και ακομα να επαναφερουν το συστημα...δεν ειναι ευκολο

πληρωστε ρε να τελειωνουμε

παντως αφου εχετε μειλ επιβεβαιωσης εχετε αποδειξη οτι πληρωσατε και να μην ανακτησουν το ιστορικο των παραγγελιων

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

13 ώρες πριν, efkola είπε

Οι υπάλληλοι μου είπαν ότι έχει δεχθεί κακόβουλη επίθεση η εταιρεία και όλο το ηλεκτρονικό κατάστημα δε λειτουργεί. Εδώ και  μια βδομάδα που το παρακολουθώ δεν έχει επανέλθει.

Δεν γίνεται να μην υπάρχει offline back up στην 2η μεγαλύτερη αλυσίδα στην Ελλάδα π ανήκει κ σε αγγλικό κολοσσό

Spoiler

Cosmos Sport, Sneaker10, Sportsfactory, Slamdunk, Rundome, JD 

 

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, stark είπε

Και πάλι online τα sites του ομίλου.

P.s. Αν μπορεί να γίνει το topic merge με αυτό


 

Ta προϊόντα πάλι προς πώληση.....αλλά εγώ από 26.2 σήμερα μετράω 9 μέρες και πάω σε 10η ούτε παραγγελία ήρθε ούτε χρήματα επιστράφησαν. Ήδη η παραγγελία από άλλο κατάστημα έχει φτάσει και αύριο θα παραλάβω από ανταγωνίστρια εταιρεία....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 hours ago, Skaradi said:

Δεν πτώχευσε η jd sports, αλλά μια θυγατρική της στην Ολλανδία. Είναι προφανές από τον τίτλο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Στις 6/3/2024 στις 11:00 ΜΜ, Titos301 είπε

 

λογικα εχουν δεχθει επιθεση και τους ζητανε λυτρα , αυτοι δεν θελουν να τα δωσουν και γι αυτο εχουν περασει 10 μερες και ακομα να επαναφερουν το συστημα...δεν ειναι ευκολο

πληρωστε ρε να τελειωνουμε

 

δεν γινετα να μην εχουν τροπο να εντοπισουν αυτους που καναν Πειρατεια στην 2η μεγαλυτερη εταιρεια Ρουχων αθλητκου εξοπλισμου στην ελλαδα!

ας ζητησουνε την συνδρομη της Μεγαλης Βρετανιας αφου ανηκουν εν μερει εκει και ας βοηθησει στελνοντας τον "007" στο διαδικτυο τι αντικατασκοπευτικη προσταστια και αμυνα εχουν? Εκτιθενται οσο κολοσσος και αν ειναι! 

 

Υ.Γ. μολις μου ηρθε απλα μυνημα refund ζητησα πληρη επιστροφη απο 26.2 αγορα και σημερα 8.3 ελαβα το πρωτο επισημο μυνημα! πιστευω θα επιστραφει η αξια του ποσου μεχρι την αλλη βδομαδα! 

 

 

Επεξ/σία από PedroG
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έστειλα...

Quote

 

Καλημέρα σας. Τώρα που το σύστημά σας φαίνεται να έχει επανέλθει, μπορείτε να με ενημερώσετε για την παραγγελία μου ΧΧΧΧΧΧΧΧΧ;

 

και μου απάντησαν...:
 

Quote

 

Θα θέλαμε να σε ενημερώσουμε πως συνεχίζουμε και αντιμετωπίζουμε τεχνικά θέματα και λόγω αυτών δε μπορούμε προσωρινά να ελέγξουμε άμεσα την πορεία της παραγγελίας σου, όμως θα ειδοποιηθείς με sms / email για την εξέλιξη της αμέσως μόλις αποκατασταθεί το ζήτημα. Όλη μας η ομάδα εργάζεται ώστε να αποκατασταθεί σύντομα το πρόβλημα. Σε ευχαριστούμε προκαταβολικά για την υπομονή σου.

 

😐

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή έστειλα μειλ αν έχετε προβλήματα οικονομικά με εταιρίες σας γιατί δέχεστε παραγγελίες; Θα κινηθώ μέσω συνηγόρου του Πολίτη και με δικηγορο. Και μου απάντησαν στο βαιμπερ  κιόλας πως λυπούνται και αποδεσμεύουν τα χρήματα μου και μου δίνουν κουπόνι έκπτωσης 10 ευρώ. Για να δουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία τέλη Φεβρουαρίου μέσω Klarna.
Δεν έχουν πάρει τα χρήματα και μου έστειλαν πως αποδεσμεύουν την παραγγελία και μου δίνουν 10€ κουπόνι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, unforgiven said:

Παραγγελία τέλη Φεβρουαρίου μέσω Klarna.
Δεν έχουν πάρει τα χρήματα και μου έστειλαν πως αποδεσμεύουν την παραγγελία και μου δίνουν 10€ κουπόνι.

 

Από μόνοι τους ή τους ζήτησες εσύ να προβούν σε ενέργειες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...