Προς το περιεχόμενο

Προβλήματα σύνδεσης σε Facebook, Messenger, Threads και Instagram για εκατομμύρια χρήστες


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκατομμύρια χρήστες αντιμετωπίζουν πρόβλημα σύνδεσης με τις δημοφιλείς υπηρεσίες της Meta, το Facebook, το Threads, το Messenger και το Messenger.

Σύμφωνα με τις πρώτες αναφορές, είναι αδύνατη η πρόσβαση στις συγκεκριμένες υπηρεσίες είτε μέσω web είτε μέσω των σχετικών mobile εφαρμογών, ενώ αρκετοί διαπιστώνουν ότι έχουν αποσυνδεθεί χωρίς τα στοιχεία εισόδου τους να γίνονται εκ νέου δεκτά. 

CleanShot2024-03-05at17_47.21@2x.png.17a586c064879c2a569e53b30f321546.png

Μέσω του downdetector.com υπάρχουν ήδη άνω των 220.000 αναφορών για πρόβλημα μόνο στην πρόσβαση στο Facebook ενώ δεν υπάρχει για την ώρα κάποια επίσημη ενημέρωση από τη Meta. Από το γενικό πρόβλημα, φαίνεται ότι έχει γλυτώσει για την ώρα το WhatsApp, χωρίς παρόμοιες αναφορές.

Ενημέρωση 18:34 - Όπως φαίνεται, το πρόβλημα στο Facebook και το Messenger έχει αποκατασταθεί ενώ παραμένουν προβλήματα σύνδεσης σε Instagram και Threads.

Ενημέρωση 19:00 - Έχει αποκατασταθεί η πρόσβαση στο Treads και το Instagram


Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περαν οτι εκλασα μεντες οτι με χακαραν (το εχω ξαναπαθει...) αυτο που αγχωνει περισσοτερο ειναι οτι δεν μπορω να κανω login και στον chrome!🤭

  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Bil79 είπε

περαν οτι εκλασα μεντες οτι με χακαραν (το εχω ξαναπαθει...) αυτο που αγχωνει περισσοτερο ειναι οτι δεν μπορω να κανω login και στον chrome!🤭

Μια από τα ίδια, νόμιζα κάτι στράβωσε, ας ελπίσουμε να μην το ξανά φτιάξουν 😂

  • Like 1
  • Haha 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Tatofski64 είπε

Μια από τα ίδια, νόμιζα κάτι στράβωσε, ας ελπίσουμε να μην το ξανά φτιάξουν 😂

δηλαδη εχει προβλημα και η google? Εχεις κι εσυ προβλημα με το google account σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζα οτι με χακαραν, θα ηταν η πρωτη φορα. Λογικα τωρα κλεβουν τα δεδομενα μου και απο αυριο θα λαμβανω ξανα φανταστικες προσφορες για να μεγαλωσω (και αλλο) το ηδη τεραστιο πουλι μου απο τις προηγουμενες προσφορες.
Θα κερδισω την λοταρια και καποιος θα θελει να με παρακαλαει να μου δωσει τα λεφτα μου.
Μακαρι να μην ξανανοιξει ποτε και να γυρισουμε στα φορουμ ξανα (οχι σαν την πλατφορμα που εχουμε εδω που ειναι κακη)

  • Confused 1
  • Haha 18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...