Προς το περιεχόμενο

Προβλήματα σύνδεσης σε Facebook, Messenger, Threads και Instagram για εκατομμύρια χρήστες


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 83
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, korakios είπε

μπα, την πάτησα και έκανα αίτημα για αλλαγή κωδικού , δεν παίρνει τίποτα και το token που στέλνει για αλλαγή είναι ληγμένο

 

1 ώρα πριν, Ukforthemoment είπε

εγώ άλλαξα κωδικο 2 ή 3 φορές και στο τέλος έβαλα πάλι τον παλιό.Και μπήκε κανονικά.

Αν και εγω "αγχωθηκα" στην αρχη γιατι δεν επαιρνε το 2fa, να μπαινετε πρωτα στα email να βλεπετε αν εχετε μαιλ για αλλαγη κωδικων κτλ. Πρωτα μπηκα τσεκαρα, και μετα ειδα οτι στο downdetector υπηρχε οντως θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και προσπαθούσα μια ώρα να φτιάξω το facebook στον παππού μου και νόμιζα πως έφταιγε η παλιά του συσκευή, έλεος τι timing και αυτό! 🤣

  • Like 1
  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μας κοροϊδεύουν.  Δεν έχει φτιάξει τίποτα.Στέλνω για αλλαγή κωδικού και μου στέλνει τον ίδιο ξανά και ξανά . Αναγκάστικα  να δώσω ταυτότητα αλλά θα πρέπει να περιμένω 48h για να επιβεβαιωθεί ότι είμαι εγώ. Αντε να δούμε τι θα γίνει. 

Επεξ/σία από Ramatrix
  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Bil79 είπε

περαν οτι εκλασα μεντες οτι με χακαραν (το εχω ξαναπαθει...) αυτο που αγχωνει περισσοτερο ειναι οτι δεν μπορω να κανω login και στον chrome!🤭

https://www.news247.gr/technologia/giati-epesan-facebook-kai-instagram-sigi-ixthios-apo-ti-meta/?utm_source=Contra&utm_medium=BestofNetwork_HP&utm_campaign=24MediaWidget&utm_term=Pos2

3 ώρες πριν, Bil79 είπε

δηλαδη εχει προβλημα και η google? Εχεις κι εσυ προβλημα με το google account σου?

ναι απο οτι λενε ειχε πεσει ταυτοχρονα και η google εκεινη την ωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, tritonas00 είπε

Συμφορα

2 ώρες πριν, mikegad είπε

Δεν μπορούσε να κρατήσει κάνα μήνα, να ζήσουμε λίγο σαν άνθρωποι;

Θυμίστε μου λίγο ποιος σας ανάγκασε να φτιάξετε λογαριασμό στην πλατφόρμα και τα βάψατε μαύρα

 

Επεξ/σία από cthulhucarbide
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, cthulhucarbide είπε

Θυμίστε μου λίγο ποιος σας ανάγκασε να φτιάξετε λογαριασμό στην πλατφόρμα και τα βάψατε μαύρα

Θυμησε μου που ακριβώς αναφέρω πως έχω λογαριασμό? 

Σε εσάς τους "φυσιολογικους" αναφέρομαι που τα βλέπετε όλα άσπρα και επηρεαζετε τις ζωές όσων τα βλέπουν μαυρα

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητό ημερολόγιο, σήμερα:
1) όλο το δίκτυο της meta έπεσε και χ€$τήκαμε όλοι πως μας χακάρανε τα προφίλ.
2) έκανα να δω εκπομπή μέσω σελίδας καναλιού στο live πρόγραμμά του μέσω firefox στο κινητό (ρεστρουμ φρίταϊμ) και κόλλαγε το σύμπαν. Το έκλεισα γιατί δεν έλεγε να παίξει....διάβασα οδηγίες πλύσης από το μπουκάλι....
3) βγήκα και κόλλαγε και στο Pc οπότε έκανα τεστ και από 50άρα, ξαφνικά είχα 1 εώς 5 κατέβασμα και 4 με 5 ανέβασμα...
4) κατά τα τέστ, ξεκίνησε να παίζει ξαφνικά το κλεισμένο live του καναλιού από το κινητό και έψαχνα γιατί ακούω φωνές, για να κανονίσω για ψυχίατρο ή εξορκιστή.... το βρήκα και το ξαναέκλεισα...
5) έκανα ένα ρεσέτ στο μοντεμ και και τσέκαρα (πίεσα το βήσμα να σιγουρευτώ πως δεν έχει βγει από) την πρίζα της τηλεφωνικής γραμμής...
6) έσκασε μια ειδοποίηση στο κινητό και "κατεβάζοντας" να δω τις ειδοποιήσεις, ανακάλυψα πως ακόμα είναι ανοιχτό το Live του καναλιού...το έκλεισα 3η φορά και βλέποντας τη λίστα πρόσφατων / ανοιχτών εφαρμογών στο κινητό βεβαιώθηκα πως είναι κλειστό το firefox. Πάω να δω την ειδοποίηση που έσκασε πριν και πάλι βλέπω πως είναι ανοιχτό το live.... Ρεστάρτ στο κινητό....
7) επανήλθε η ταχύτητα ιντερνετ στο φυσιολογικό χωρίς να ξέρω τι από τα 3 έφταιγε....
8 ) έχουμε ακόμα 10 λεπτά για να αλλάξει η μέρα , καβάτζα το νούμερο...



 

  • Haha 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...