Προς το περιεχόμενο

Προβλήματα σύνδεσης σε Facebook, Messenger, Threads και Instagram για εκατομμύρια χρήστες


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, keysmith είπε

πάλι θα κάνει πάρτι το Twitter (X) με memes που θα κοροϊδεύουν το FB/insta 🤩

spacer.png

 

εντωμεταξύ στο downdetector είδα πως έχει λογαριασμούς meta και Facebook στο Twitter αλλα εχουν να ανεβάσουν κάτι από την εποχή του Νώε και στους 2...

καμια ενημέρωση του τι παιζει, πχ έπιασαν φωτιά , τους χακαρε η Ρωσία / Κίνα κλπ...

Άντε να δούμε..

 

(είχα κάνα χρόνο που κάποιος έκανε συστηματικά προσπάθειες να μπει με επαναφορά κωδικου στο προφίλ μου, μου έσκαγαν τα μηνύματα στο μέιλ...Και λέω το μ@@@ί τα κατάφερε να μπει με κάποιο τρόπο, άλλαξε κωδικό και με αποσύνδεσε από όλες τις συσκευές ?!?!)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που επανήλθε το Facebook, ώρα για τις γνωστές δηλώσεις του τύπου, "Καλά ήταν, μακάρι να κρατούσε κι άλλο".

Βεβαίως, μέσω αναρτήσεων στο Facebook, που αλλού.Τώρα που επανήλθε το Facebook, ώρα για τις γνωστές δηλώσεις του τύπου, "Καλά ήταν, μακάρι να κρατούσε κι άλλο".

 

Βεβαίως, μέσω αναρτήσεων στο Facebook, που αλλού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σχετικό, ακόμα κολλαει: έβγαλε ένα μόνο ποστ με τον ζουγκ να ψάχνει τι κάνεις χριτσι χριτσι στο F1 αμάξι (fb) και μετά όλα τα άλλα ποστ άνω των 12 ωρων...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

εφτιαξε

μπα, την πάτησα και έκανα αίτημα για αλλαγή κωδικού , δεν παίρνει τίποτα και το token που στέλνει για αλλαγή είναι ληγμένο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
39 λεπτά πριν, Bil79 είπε

περαν οτι εκλασα μεντες οτι με χακαραν (το εχω ξαναπαθει...) αυτο που αγχωνει περισσοτερο ειναι οτι δεν μπορω να κανω login και στον chrome!🤭

 Και γω αυτό νόμιζα ότι με χακαραν 

Ίσως είναι κανένα cyber attack από τους Κορεάτες η τους Ιρανούς ,who knows 

Επεξ/σία από Choronzoon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, korakios είπε

μπα, την πάτησα και έκανα αίτημα για αλλαγή κωδικού , δεν παίρνει τίποτα και το token που στέλνει για αλλαγή είναι ληγμένο

εγώ άλλαξα κωδικο 2 ή 3 φορές και στο τέλος έβαλα πάλι τον παλιό.Και μπήκε κανονικά.

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...