Προς το περιεχόμενο

BrightVPN Premium δωρεάν για πάντα με το Rakuten Viber


Doubt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετά από αναβάθμιση στη νεότερη έκδοση του viber, μου εμφάνισε αυτό το παραθυράκι.

Έχω τις αμφιβολίες μου για τα "ψιλά" γράμματα, αλλά από την άλλη "δωρεάν" "για πάντα" "δεν θα το δουλεύω ιδιαίτερα".. δεν ξέρω.. γιατί όχι;

 

Στιγμιότυπο οθόνης 2024-03-07 190420.jpg

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι ψιλά τα γράμματα, το γράφει το screenshot σου το πρόβλημα. Αν το καταλαβαίνω καλά θα τρέχει test στο PC σου όποτε θέλει. Για να μην μιλήσω για τα data σου.

  • Like 12
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι τιποτα.απλα αν λειπεις απ το σπιτι σου και δε το χρησιμοποιεις μπορει να ερθει με λιγα λογια να κοιμηθει

  • Like 2
  • Haha 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κάποιοι έχουν δικά τους data center για να κάνουν train AI μοντέλα, κάποιοι άλλοι πληρώνουν για υπολογιστικούς πόρους και υπάρχουν κάποιοι που ζητάνε αναίσχυντα τους ελεύθερους πόρους του κοσμάκη 😒

Επεξ/σία από FiLw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν διαβάσετε τι λέει κάτω κάτω, θα καταλάβετε ότι με την εγκατάσταση ουσιαστικά θα γίνει ο υπολογιστής σας μέρος ενός δικτύου υπολογιστών που θα προσφέρουν vpn. Ουσιαστικά θα μπορεί κάποιος να βγει στην Ελλάδα μέσω της δικής σου ip. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λένε ρε τα ατόμα;

Κάνουν τον υπολογιστή σου server για τους αντίστοιχους πελάτες άλλων χωρών;

Πάμε καλα;

Έχετε ξαναδεί ποτέ κάτι τετοιο;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Innersense είπε

Τι λένε ρε τα ατόμα;

Κάνουν τον υπολογιστή σου server για τους αντίστοιχους πελάτες άλλων χωρών;

Πάμε καλα;

Έχετε ξαναδεί ποτέ κάτι τετοιο;

Όχι αλλά δεν έχουμε δει ξανά και δωρεάν vpn. Σαν σκέψη δεν την λές και κακή. Ειδικά για περιπτώσεις που τα vpn της αγοράς αναγνωρίζονται από τα sites που προσπαθείς να επισκεφτείς. Το ερώτημα είναι αν θα έχεις την δυνατότητα να το απενεργοποιείς όταν δεν κάνεις χρήση του. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ κακή ιδέα αυτή . Φαντάσου κάποιος να κατεβάσει πολύ παράνομο υλικό και να φαίνεται η δική σου ip.
Γενικά δεν μου αρέσει η ίδεα αυτή. προσοχή θα έλεγα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...