Προς το περιεχόμενο

[Retro Handheld Gaming] R36S 3.5" IPS 640x480, 64GB storage [White] - Update μειωμένης τιμής - 34,94€


enwsiths

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, BuckRodgers είπε

Αντικατέστησες τα δυο αρχεία dtb με αυτά της original κάρτας;

Εγώ πάντως τα αντικατέστησα και κόλλησε στον κέρσορα. Ένα τέταρτο αργότερα, 5-6 reset δεν λειτούργησαν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 149
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 hour ago, JohNickZ said:

Με τρεις διαφορετικές κάρτες σε κανένα δεν bootare με rufus και arcade v0.4, κολλάει στον κέρσορα, σε δύο διαφορετικές κονσόλες.

Δοκίμασε και με belenaetcher

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλικαρια με τον οδηγο του retro game corps δεν λειτουργησε αλλα λειτουργησε αυτος εδω ο οδηγος σε εμενα: 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 minutes ago, Kaboomzer said:

Παιδιά τώρα ειναι στα 50. Αξίζει ή να ανεβω στα 60 για το anbernic rg35xx plus ?

Εννοείται anbernic για Wifi, Bluetooth και HDMI out (ειδικά αν δεν σε νοιάζουν τα joysticks).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, AccountSaver είπε

13 ώρες σερί βγάζει ; (Πτήση ,να σκοτώσουμε την βαρεμάρα μας)

Spoiler

Τέτοια πτήση δεν μπορεί, θα έχει usb να φορτίσεις, οπότε όλα καλά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, _Biohazard_ said:
  Reveal hidden contents

Τέτοια πτήση δεν μπορεί, θα έχει usb να φορτίσεις, οπότε όλα καλά.

 

Δύσκολο . Αλλά λογικά ενα power bank θα λύσει το πρόβλημά σου (νομιζω επιτρέπεται στην καμπινα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι πιο άνετο για τα χέρια ; Εννοώ σε αυτή τη τιμή , δεν είμαι του παιχνιδιού, οπότε πιστεύω ότι απλά θα το χρησιμοποιώ σε συχνές πτήσεις που κάνω.

R36S Plus , η R36 H ?Που είναι πιο καλά για τα χέρια ; Έχω χερούκλες, σε γάντια είμαι οριακά σε XL,και φοβάμαι μη το πάρωκαι απλά δεν το χρησιμοποιήσω ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, AccountSaver είπε

Ερώτηση ξανά.

Βλέπω ακριβώς ίδια τιμή με κουπόνια για το 

R36S και το RG35XX Plus .

Πιο στο καλό αξίζει περισσότερο; 

εχω το RG35XX Plus,ειναι πολυ καλο,εχει bluetooth,wifi,micro HDMI,μπορεσα να περασω σε 5 λεπτα παιχνιδια απο μια σελιδα στο ιντερνετ.Το λογισμικό ειναι κινεζικο,αλλα functional χωρις να εχει ιδιαιτερα κολληματα.Παιζει μεχρι PS1 παιχνιδια τα οποία ( για μενα) ειναι αρκετα παλιά και αρα απο τα χιλιαδες παιχνιδια που εχει παιζω μονο super mario.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, AccountSaver είπε

Κάτι πιο άνετο για τα χέρια ; Εννοώ σε αυτή τη τιμή , δεν είμαι του παιχνιδιού, οπότε πιστεύω ότι απλά θα το χρησιμοποιώ σε συχνές πτήσεις που κάνω.

R36S Plus , η R36 H ?Που είναι πιο καλά για τα χέρια ; Έχω χερούκλες, σε γάντια είμαι οριακά σε XL,και φοβάμαι μη το πάρωκαι απλά δεν το χρησιμοποιήσω ποτέ.

Περίμενε να βγει το trimui smart pro στα 54-55 ευρώ. Πιο κάτω δεν πρόκειται να βρεις κάτι βολικό. Τα περισσότερα θα είναι πολύ μικρά για τα χέρια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Bourdoulas είπε

Περίμενε να βγει το trimui smart pro στα 54-55 ευρώ. Πιο κάτω δεν πρόκειται να βρεις κάτι βολικό. Τα περισσότερα θα είναι πολύ μικρά για τα χέρια σου.

ξέρουμε date περίπου; 

Το λέω γιατί τα άλλα θα τα έχω εδώ σε 3 βδομάδες που next month είμαι γεμάτος με πτήσεις :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...