Προς το περιεχόμενο

[Retro Handheld Gaming] R36S 3.5" IPS 640x480, 64GB storage [White] - Update μειωμένης τιμής - 34,94€


enwsiths

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η Retro Handheld κονσόλα R36S σε λευκό χρώμα με 64GB σε microSD με games, στα 34,94 ευρώ τελική τιμή από το AliExpress με αποστολή Choice .

https://www.aliexpress.com/item/1005006134362014.html

Αυτή η τιμή αφορά το λευκό χρώμα (και στα άλλα δύο χρώματα -transparent purple ή transparent black- έχουν παραπλήσια τιμή 2-3 cents διαφορά) και διαμορφώνεται με την χρήση του κουπονιού 24AN05 καθώς και την χρήση 91 coins (-0,86€) που λογικά στα παλι΄ά accounts θα υπάρχουν.

Είχα βάλει στα "ραντάρ" μου αυτήν την κονσόλα εδ΄ώ και καιρό γιατί είχα πάρει άλλη μία από παλαιότερη προσφορά και περίμενα πότε θα πέσει η τιμή, καθώς είχε ανέβει στα 50+ και τώρα που έπεσε είπα να ανεβάσω την προσφορά.

Καλές αγορές. 😁

Επεξ/σία από enwsiths
  • Like 21
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 144
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, CarpeDiem13 είπε

Στα 39 Ευρώ υπάρχει από Ελληνικά καταστήματα χωρίς αναμονή παραλαβής. Δεν το βλέπω και τόσο προσφορά.

Θα το μπερδεύεις μάλλον με το x6 

Μοιάζουνε αλλά έχει τους μοχλούς πάνω και  είναι αρκετά πιο αδύναμο και λιγότερο ποιοτικό από αυτό του θέματος

Επεξ/σία από Zengar Zombolt
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 hours ago, Babis193 said:

Που έχει 39?

Το συγκεκριμένο Ελλάδα δεν νομίζω να υπάρχει σε αυτήν την τιμή.

39 minutes ago, hurin said:

Για πείτε ρε παιδιά, αξίζει τον κόπο; Κάνει και για πιο μικρές ηλικίες να παίξουν κανένα Aladin;

Παίζει άνετα παιχνίδια μέχρι ps1 και n64 και κάποια του dreamcast. Εννοείται gb, nes, snes, megadrive, master system και πολλές άλλες κονσόλες. Δες to βίντεο που έχω παραθέσει.

Επεξ/σία από enwsiths
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, Rebelos2018 said:

Και τα παιχνίδια που τα βρίσκεις;

Και τι παιχνίδια παίρνει;

Εmulators έχει μέσα το λειτουργικό του (καποια διανομή linux που είναι φοράει ui για εύκολη περιήγηση) και φορτώνεις roms από διάφορες κονσόλες. Έχει ήδη στην 64 gb sd card που έρχεται μαζί ήδη πάρα πολλά pre loaded αλλά περνάς και εσύ ότι παιχνίδι θέλεις. Για περισσότερες λεπτομέρειες δες το βίντεο που παραθέτω.

Επεξ/σία από enwsiths
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν αποδέχεται μάλλον πλέον το κουπόνι 24AN05.

 

Quote

Sorry, these coupon codes have already been claimed. However, you can still enjoy other great deals on AliExpress.

 

Επεξ/σία από MiJ16
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, hurin είπε

Μόνο με κάρτα μου βγάζει ως τρόπο πληρωμής. Δεν δέχεται το Ali το Paypal;

ποτε δε δεχόταν paypal το Ali. Χρησιμοποιώ REVOLUT. Όσον αφορά την ασφάλεια των συναλλαγών δεν είχα ποτέ σοβαρό θέμα. Και refunds εχω πάρει και επαναποστολές κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...