Προς το περιεχόμενο

Μην ανοίγεις την πόρτα. 25/4 Unboxholics


dreaming123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

32 minutes ago, koutsis said:

Την έχεις δει την ταινία;  πως σου φάνηκε;  θετικά και αρνητικά;  φαντάζομαι για να σχολιάζεις και να την κράζεις συνέχεια την έχεις δει έτσι; 

ναι χαλια για σινεμα κτλπ για γιουτιουμπ θα ταν 5/10

το πιο χαλια στην ταινια ειναι πως κανει μπαμ το ποσο ερασιτεχνες ειναι στα τεχνικα κομματια ειναι ολα τελειως στημενα δλδ λενε οκ καδρο κανε εδω σκηνη 5 λεπτα

ο σακης καλυτεροσ απτην κοπελα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, managermono είπε

το καφε της χαρας ειναι σιγουρα καλυτερο απο το μην ανοιγεις την πορτα σε καθε τομεα

Έχει βγει έκδοση horror το καφέ της χαράς;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

15 ώρες πριν, dreaming123 είπε

Έχει βγει έκδοση horror το καφέ της χαράς;

 

Δεν χρειαζεται να ειναι στην ιδια κατηγορια, για να μπορεσεις να συγκρινεις πχ, ερμηνειες. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, SabotazNic είπε

 

Δεν χρειαζεται να ειναι στην ιδια κατηγορια, για να μπορεσεις να συγκρινεις πχ, ερμηνειες. 

Ok!
Oπότε και στα video games το god of war είναι κλάσεις καλύτερο απο το forza horizon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, smpan123 είπε

Ε;

Aφου υπάρχει σύγκριση ερμηνείας μεταξύ κωμικής σειράς με horror ταινία (καλή κακή ο καθένας έχει τη γνώμη του).
Eίναι σαν να συγκρίνεις god of war με forza horizon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα τωρα ρε dream123.... σε παρακαλω δηλαδη.

Το ολο μνμ τι λεει? ΤΡΕΝΤΑΡΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 1000 ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ! ΨΗΦΙΣΤΕ .

 

Οποτε τι? Ριχτε 5αρια και 4αρια να πεσουμε? Αλλωστε στο δικο τους κοινο απευθυνεται. Προφανως 10αρια ΑΝΤΕ 9αρια με βαρια καρδια ζηταει.

  • Like 2
  • Thanks 3
  • Haha 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, omghi2u είπε

Ελα τωρα ρε dream123.... σε παρακαλω δηλαδη.

 Το ολο μνμ τι λεει? ΤΡΕΝΤΑΡΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 1000 ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ! ΨΗΦΙΣΤΕ .

 

Οποτε τι? Ριχτε 5αρια και 4αρια να πεσουμε? Αλλωστε στο δικο τους κοινο απευθυνεται. Προφανως 10αρια ΑΝΤΕ 9αρια με βαρια καρδια ζηταει.

Oχι στις 1000 καλύτερες αλλά στις 1000 πιο δημοφιλείς αυτή τη περίοδο τελείως διαφορετικό το  καλύτερες απο δημοφιλείς.
Τελοσπάντων εγω δεν είμαι δικηγόρος τους και είμαι προκατειλημμένος υπερ τους γιατι ειδικά τον Σάκη τον γνωρίζω επι εποχής game over και είναι αληθινός απο τότε και παρά την επιτυχία του σαν uh δεν έχει αλλάξει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, dreaming123 είπε

Oχι στις 1000 καλύτερες αλλά στις 1000 πιο δημοφιλείς αυτή τη περίοδο τελείως διαφορετικό το  καλύτερες απο δημοφιλείς.

Tomato, Tomahto.

Την κολοκυθια θα παιξουμε? 1000 πιο Popular 1000 better το νοημα το επιασες. 

Το θεμα ειναι οτι η προσκληση ειναι ξεκαθαρα για 10αρια λες και ειναι κανας διαγωνισμος.

Το αλλο το παλικαρακι τουλαχιστον "εκτιμαει"

Παμε παλι με το ιδιο παραδειγμα που εδωσαν ξανα καποια παιδια μερικες σελιδες πιο πισω.

Θα εκτιμουσε το ιδιο αν πηγαινε και εδινε μια 10αρικουμπα να την ιδια πατατα (συμφωνα με οσους την εχουν δει και δεν ειναι fans) αλλα δεν ηταν απο τον Σακη(οχι Αθανασιο/Θαναση) Καρπα και τον Αλεξανδρο(οχι Αλεκο) Καρπα, αλλα απο τον Τακη Μπαρκα και τον Αχιλλεα Μπαρκα 2 αδερφια απο το Πολυκαστρο? και προφανως σε αδειο κινηματογραφο, οχι τιγκαρισμενο. Θα μπορουσες αν εισαι ψηλος να κατεβασεις τις πλατες στις 2 μπροστινες θεσεις και να ξαπλωσεις.

Participation awards θελουμε να μοιρασουμε???? raf,360x360,075,t,fafafa:ca443f4786.jpg

Παμε σε κατι αλλο, θα εκτιμουσες την προσπαθεια 2 καινουριων ΣΕΦ / FNB που σου φερνουν στο τραπεζι λαθος ψημενο το κρεας σου, λιωμενα τα ζυμαρικα σου και με αλατα τα ποτηρια και τα μαχαιροπηρουνα σου? Θα τα ετρωγες για αρχη? Αν μετα απο 10 προσπαθειες στα εφερναν οχι οπως τα ηθελες αλλα οκ.. καπως που να τρωγονται αν ζοριστεις... θα εφευγες γεματος ικανοποιηση και τιγκαρισμενος απο εκτιμηση για τα 2 νεα αυτα παιδια στον χωρο και θα εγραφες κριτικες οπου θα προτρεπεις κ αλλους να πανε να δοκιμασουν την καθολου ετοιμη κουζινα τους? Θα πληρωνες καν στο τελος?

Θα διαφωνουσες με στομφο? "αν δεν ξερεις τι πας να φας, μην πας" 

"Εφαγες για αρχη για να ξερεις αν ειναι ωμα τα φαγητα? Επαθες σαλμονελα και ξερεις αν το medium rare κοτοπουλο πειραζει?"

"Εκανες πλυση στομαχου?"

"Εχεις φαει ποτε σε 3αστερο μισελεν για να εχεις αυτη την αποψαρα?"

"Φανταζομαι μονο σε κουτουκια ετρωγες πριν... παλιοφτωχια" 

Το πιο αστειο στις παραπανω διαφωνιες θα ηταν να ερχεται η αμυνα απο καποιον ανθρωπο που δεν εχει παει καν. Απλα... εα μωε τωα... αφου ειν καλα παιδια και προσπαθουν... και οι 2 τους μονο φερνουν βολτα ολο το μαγαζι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως συγκρίνεις κωμική σειρά με horror ταινία έτσι συγκρίνεις και φαγητό με ταινία?
Εκτός αν κάποιος πήγε είδε την ταινία και βγήκε με μυωπία.
Και το είπα οτι είμαι προκατειλημμένος υπέρ τους.
Μόνο όσες δωρεές έχουν κάνει με χρήματα που μάζεψαν και έβαλαν και οι ίδιοι εμένα μου αρκεί για να δώσω 8€ για την ταινία τους.

  • Like 3
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβαζα χθες εδώ τα σχόλια για να δω τι παίζει. Προσπαθούσα κάπως να φιλτράρω το θάψιμο από τη μια πλευρά και το υπερκαλά σχόλια από την άλλη. Πήγα όντως χθες και την είδα την ταινία. Για να απαντήσω σε μερικά σχόλια τύπου δες το lurking near για να ξέρεις τι να περιμένεις. ΜΗΝ περιμένετε κάτι τέτοιο από την ταινία. Η ταινία όντως είναι μέτρια και υστερεί σε πολλά σημεία. Κυρίως το σενάρια ήθελε πολύ δουλεία ακόμα. Ένα απλό vlog τύπου βόλτα είναι πολύ ανώτερο από την ταινία που βγάλανε. Όσοι περιμένετε να δείτε κάτι ανάλογο με τα άλλα sort films που βγάλανε θα απογοιτευτείτε. Μπράβο τους που το θέλανε και το κάνανε, αλλά μάλλον θα θέλανε άλλα 2 χρόνια δουλείας για να τη βγάλουνε.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
  • Το θέμα έχει ενεργοποιηθεί και πάλι

Λοιπόν ειδαμε και τη ταινία.

Η βασική μου άποψη πάντα ειναι πως οταν σε μια ταινία, πιάνω να δω το κινητό, κάτι δε πάει καλά. Πρόκειται για μια πολύ ωραία προσπάθεια, την οποία ωστοσο θα χαρακτηριζα εφηβικού επιπέδου. 

Γενικά συμφωνω απόλυτα με τη κριτική που έχει γράψει εδω και μέρες ο Χρήστος Μήτσης στο Αθηνόραμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, dreaming123 είπε

Oχι στις 1000 καλύτερες αλλά στις 1000 πιο δημοφιλείς αυτή τη περίοδο τελείως διαφορετικό το  καλύτερες απο δημοφιλείς.
Τελοσπάντων εγω δεν είμαι δικηγόρος τους και είμαι προκατειλημμένος υπερ τους γιατι ειδικά τον Σάκη τον γνωρίζω επι εποχής game over και είναι αληθινός απο τότε και παρά την επιτυχία του σαν uh δεν έχει αλλάξει.

Ε αφού είσαι προκατειλημμένος υπέρ τους γιατί δεν μας το λες απο την αρχή να το γνωρίζουμε. Όχι ότι δεν φαινόταν, αλλά ότι προσπαθείτε δύο τρία άτομα εδώ μέσα να μας πείσετε ότι οι περισσότεροι που λένε ότι η ταινία δεν είναι καλοί είναι είτε "haters" είτε άσχετοι που δεν ξέρουν τι πάνε να δουν, ενώ τώρα αρχίσατε να παραδέχεστε ότι εσείς είστε προκατειλημμένοι κάνει την όλη φάση λίγο αστεία. Η ταινία κατά πως φαίνεται δεν είναι καλή. Δεν πειράζει. Τι να κάνουμε τώρα;

10 ώρες πριν, dreaming123 είπε

Οπως συγκρίνεις κωμική σειρά με horror ταινία έτσι συγκρίνεις και φαγητό με ταινία?
Εκτός αν κάποιος πήγε είδε την ταινία και βγήκε με μυωπία.
Και το είπα οτι είμαι προκατειλημμένος υπέρ τους.
Μόνο όσες δωρεές έχουν κάνει με χρήματα που μάζεψαν και έβαλαν και οι ίδιοι εμένα μου αρκεί για να δώσω 8€ για την ταινία τους.

Καταλαβαίνεις τι προσπαθεί να σου πει ο omghi2u;

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...