Προς το περιεχόμενο

Σκούπα στικ Xiaomi G10 στα 199€


skrpl

Προτεινόμενες αναρτήσεις

την jimmy h10 flex απο που μπορουμε να την αγορασουμε? μονο στο geekbuying τη βρισκω απο αποθηκη πολωνιας. ειναι αξιοπιστο για τετοια αγορα με τοσα χργηματρα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 41
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

29 λεπτά πριν, adok13 είπε

την jimmy h10 flex απο που μπορουμε να την αγορασουμε? μονο στο geekbuying τη βρισκω απο αποθηκη πολωνιας. ειναι αξιοπιστο για τετοια αγορα με τοσα χργηματρα?

Ναι είναι 

1 ώρα πριν, agnostos13 είπε

Επειδή βλέπω πολλοί διαμαρτύρονται για τις ματαρίες, μια λύση τύπου Deerma DX700s ή αντίστοιχη είναι ανταγωνιστική ως προς την απόδοση ή καμία σχέση;

Είναι καλή λύση αλλά επουδενι δεν μπορεί να φτάσει την ευκολία της ασύρματης σκούπας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, agnostos13 είπε

Επειδή βλέπω πολλοί διαμαρτύρονται για τις ματαρίες, μια λύση τύπου Deerma DX700s ή αντίστοιχη είναι ανταγωνιστική ως προς την απόδοση ή καμία σχέση;

εχω και την deerma dx1000 ..Παλτο κανονικο ... ..απο την αλλη μη συγκρινεις ανομoια πραγματα αφου και η 1000 και η 700s εχουν ρευμα

1 ώρα πριν, blamp είπε

Αν μπορείς δώσε λεπτομέρειες. Πως; 

εχει πολλα videos στο youtube. Εγω ξαναλεω εχω την dreame v9 που εχει την ιδια μπαταρια...την ξεκουμπωνεις με βιδες (δεν ειναι αποσπωμενες) ..καλαι..κολλητηρι..εχω και ενα spot welder ...μπολικες 18650 μπαταριες στη διαθεση μου..

Το κανω συχνω..το εκανα σε παλιες black and decker με μπαταριες nimh...το εχω κανει σε black and decker με λιθιου , ακομα σε dibea ..οι πρωτες του ειδους (sticks)

Επεξ/σία από JohnnyX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, JohnnyX είπε

εχω και την deerma dx1000 ..Παλτο κανονικο ... ..απο την αλλη μη συγκρινεις ανομoια πραγματα αφου και η 1000 και η 700s εχουν ρευμα

Ανέφερα από την αρχή το θέμα οτι γλυτώνεις από τη μπαταρία αλλά προφανώς θες πρίζα.

Εγώ ρωτάω καθαρά από άποψη απόδοσης μιας που η καλωδιακή θεωρητικά θα μπορούσε να είναι πολύ πιο δυνατή από της μπαταρίας.

Επεξ/σία από agnostos13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

χαλι χαλι...ιδια watt η dx700 και η dx1000 ..απο ποιοτητα πλαστικων , απο ρουφηγμα , απο εξαρτηματα , απο συναρμογη..δεν

Επεξ/σία από JohnnyX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/4/2024 στις 11:18 ΠΜ, agnostos13 είπε

Επειδή βλέπω πολλοί διαμαρτύρονται για τις ματαρίες, μια λύση τύπου Deerma DX700s ή αντίστοιχη είναι ανταγωνιστική ως προς την απόδοση ή καμία σχέση;

Μήπως ξέρεις την αντιπροσωπεία της Deerma στην Ελλάδα και που έχει Service?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, PaNtErAz είπε

Μήπως ξέρεις την αντιπροσωπεία της Deerma στην Ελλάδα και που έχει Service?

Από 2-3 σκόρπιες αναφορές που βλέπω, Xiaomi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Doubt είπε

Από 2-3 σκόρπιες αναφορές που βλέπω, Xiaomi.

Δεν έχει καμία σχέση με την Xiaomi, έχω ρωτήσει Infoquest.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η deerma ειναι subbrand ..δεν ειναι επισημο xiaomi ...δεν υποστηριζεται απο την infoquest ...οπως πχ τα mibro τα ρολογια και αλλα προιοντα ..οπως η dreame και jimny που εχω. Ειμαι βεβαιος οτι ουτε τα viomi  , τα shunzao ή τα roidmi (που ειναι xiaomi)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καντε ενα θεμα για οτι αλλο σας αφορα. Δεν χρειαζεται να γεμιζουμε το παρόν θεμα με ασχετα προιοντα. Μην συγκρινετε μια cordless σκουπα με μια με καλωδιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης

Eγω θα ήθελα να ρωτησω εάν η jimmy h10, η h9 και η jimmy v85 είναι πολύ βαριες;; 
Επίσης αξίζει κανείς να πάρει και την έξτρα λειτουργία του σφουγγαρίσματος ή δεν φτάνει η μπαταρία για να κάνεις και σφουγγάρισμα;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι βαριές σε σχέση με την dreame v9 που έχω που μοιάζει με αυτήν θέματος. Το σφουγγαρισμα είναι ένα πλαστικό εξάρτημα που δέχεται ένα πανάκι μικροφιμπρας. Όχι κάτι φοβερό ετσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...