Προς το περιεχόμενο

Cosmote & What's up app: Δωρεάν απεριόριστα Data για 7 μέρες


tonis1989

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΓΤΣΤ μολις εδωσα το κλασσικο 6,5 ευρω για απεριόριστα για μια εβδομάδα.

Επίσης τι κολπο ειναι αυτο να ειναι η χαμηλοτερη καρτα που βαζουμε σατ 13 ευρω?Αμα ειμασταν επιχειρηματιες δεν θα βαζαμε καρτα,θα καναμε συμβολαιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, HatTrick είπε

ΓΤΣΤ μολις εδωσα το κλασσικο 6,5 ευρω για απεριόριστα για μια εβδομάδα.

Επίσης τι κολπο ειναι αυτο να ειναι η χαμηλοτερη καρτα που βαζουμε σατ 13 ευρω?Αμα ειμασταν επιχειρηματιες δεν θα βαζαμε καρτα,θα καναμε συμβολαιο.

Δεν τους ενδιαφερει. Και κραταει και μονο 2 μηνες μετα στα τρωνε. Με 13 ευρω ενεργοποιεις πρωτα reload it για 1 μηνα ομιλια η δεδομενα και τον δευτερο βαζεις πακετο να βγαινει ο μηνας 6.5 ευρω. Οτι δεν πανε καλα το ξερουμε και εχουν ξεφυγει οι τιμες με το καρτελακι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Arkin είπε

Δεν τους ενδιαφερει. Και κραταει και μονο 2 μηνες μετα στα τρωνε. Με 13 ευρω ενεργοποιεις πρωτα reload it για 1 μηνα ομιλια η δεδομενα και τον δευτερο βαζεις πακετο να βγαινει ο μηνας 6.5 ευρω. Οτι δεν πανε καλα το ξερουμε και εχουν ξεφυγει οι τιμες με το καρτελακι. 

Δυστυχως το 5g καταπινει τα δεδομενα πολυ γρηγορα,ειναι και που ειμαι ολη μερα εκτος οποτε ακομα spotify παιζει απο δεδομενα.Ασυμφορο ειναι για μενα οτδηποτε αλλο εκτος απο απεριοριστα data καθε βδομαδα στα 6,5 ευρω,+150 προς ολους για ενα μηνα απο το token που σου δινει για ανανεωση πανω απο 13 ευρω (?) αν θυμαμαι καλα.Συγκριτικα για απεριοριστα δεδομενα χωρις να μπορω να κανω χρηση της καρτας για ομιλια,πληρωνα το μηνα 18 ευρω ,μεχρι που περασαν τα 2 χρονια (περσυ) και μου ειπαν οτι δεν υπηρχε το ιδιο προγραμμα ξανα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, HatTrick είπε

Δυστυχως το 5g καταπινει τα δεδομενα πολυ γρηγορα,ειναι και που ειμαι ολη μερα εκτος οποτε ακομα spotify παιζει απο δεδομενα.Ασυμφορο ειναι για μενα οτδηποτε αλλο εκτος απο απεριοριστα data καθε βδομαδα στα 6,5 ευρω,+150 προς ολους για ενα μηνα απο το token που σου δινει για ανανεωση πανω απο 13 ευρω (?) αν θυμαμαι καλα.Συγκριτικα για απεριοριστα δεδομενα χωρις να μπορω να κανω χρηση της καρτας για ομιλια,πληρωνα το μηνα 18 ευρω ,μεχρι που περασαν τα 2 χρονια (περσυ) και μου ειπαν οτι δεν υπηρχε το ιδιο προγραμμα ξανα...

Ναι η μονη λυση ειναι αυτη η πας σε νεο και αυτο συμφερει στα 33 ευρω. Γιατι 6.5 ευρω τη βδομαδα ειναι 26 τις 28 μερες οποτε μιλαμε για 2 15αρες καρτες μιας και κρατανε και τον φορο. Και στο neo εχει και απεριοριστα λεπτα + 2000 sms. Το καλυτερο ηταν το gigamax + extra sim και με 3 ευρω το μηνα για μονο δεδομενα ξενοιαζες αλλα την κατηργησαν και θα ανεβασουν την τιμη απο οσο ξερω τον επομενο καιρο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, HatTrick είπε

Συγκριτικα για απεριοριστα δεδομενα χωρις να μπορω να κανω χρηση της καρτας για ομιλια,πληρωνα το μηνα 18 ευρω ,μεχρι που περασαν τα 2 χρονια (περσυ) και μου ειπαν οτι δεν υπηρχε το ιδιο προγραμμα ξανα...

Έχει βγει ξανά με 18 ευρώ το μήνα απεριόριστα λεπτά και 20gb ή απεριόριστα gb σε άλλους. Δεν ξέρω πως κάνουν την επιλογή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Arkin είπε

Ναι η μονη λυση ειναι αυτη η πας σε νεο και αυτο συμφερει στα 33 ευρω. Γιατι 6.5 ευρω τη βδομαδα ειναι 26 τις 28 μερες οποτε μιλαμε για 2 15αρες καρτες μιας και κρατανε και τον φορο. Και στο neo εχει και απεριοριστα λεπτα + 2000 sms. Το καλυτερο ηταν το gigamax + extra sim και με 3 ευρω το μηνα για μονο δεδομενα ξενοιαζες αλλα την κατηργησαν και θα ανεβασουν την τιμη απο οσο ξερω τον επομενο καιρο. 

33€ για απεριόριστα τα πάντα δεν το λες ότι συμφέρει κιόλας! Αν γίνεται υπάλληλοι στη Nova παίρνετε τα πάντα απεριόριστα με 5€! 

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, gherudos είπε

33€ για απεριόριστα τα πάντα δεν το λες ότι συμφέρει κιόλας! Αν γίνεται υπάλληλοι στη Nova παίρνετε τα πάντα απεριόριστα με 5€! 

Δεν το λες αλλα δεν υπαρχει και αλλη λυση περα απο extra sim η αυτο με το whats up με τα 6.5 ευρω τη βδομαδα που βγαινει 30 ευρω και εχεις και το λουκι καθε βδομαδα να ανανεωνεις. Και οι υπαλληλοι της ΔΕΗ δεν πληρωνουν ρευμα το 99% ομως ειναι απλοι καταναλωτες και προσπαθουμε να κανουμε το καλυτερο δυνατο για να μη μας αρμεγουν. Εγω μεχρι του χρονου το Μαρτιο εχω συμβολαιο με extra sim 3 ευρω και 13.50 ευρω το gigamax unlimited ελπιζω μεχρι τοτε να ξανα δωσουν extra sim με τα gigamax συμβολαια εστω και πιο ακριβα απο τα 3 ευρω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Arkin είπε

Εγω μεχρι του χρονου το Μαρτιο εχω συμβολαιο με extra sim 3 ευρω και 13.50 ευρω το gigamax unlimited ελπιζω μεχρι τοτε να ξανα δωσουν extra sim με τα gigamax συμβολαια εστω και πιο ακριβα απο τα 3 ευρω. 

Μάλλον δεν έχεις καταλάβει ότι εσείς με τις extra sim είστε ο "πραγματικός στόχος". Πόσοι από όσους πήραν την extra sim "καλόμαθαν" με τα απεριόριστα και δεν θα είναι εύκολο να επιστρέψουν στα 10-20-30Gb/ μήνα οπότε θα δώσουν τα 10-15-20??? euro που θα ζητήσουν οι εταιρίες. Κι αν με τα λεπτά ομιλίας μπορούμε να "ζήσουμε" με πακέτα χωρίς απεριόριστα, τα πράγματα με το ίντερνετ είναι διαφορετικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Arkin είπε

Εγω μεχρι του χρονου το Μαρτιο εχω συμβολαιο με extra sim 3 ευρω και 13.50 ευρω το gigamax unlimited ελπιζω μεχρι τοτε να ξανα δωσουν extra sim με τα gigamax συμβολαια εστω και πιο ακριβα απο τα 3 ευρω. 

Δεν δίνουν ούτε καν μια έξτρα sim επί πληρωμή; και η vodafone τη χρεώνει 3 ευρώ πλέον αλλά αν έχεις και το σταθερό σου εκεί σου κάνουν αντίστοιχη έκπτωση οπότε ουσιαστικά το κόστος δεν αλλάζει. Με την ερχόμενη ανανέωση θα πάει συν 6 ευρώ πάνω το πρόγραμμα πάντως οπότε γενικά γίνεται ασύμφορο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...