Προς το περιεχόμενο

oikonomikoi se analwsima printer (periexei i560 review)


predator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 202
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
telika ta ligmena melania na xrisimopoiountai h oxi?

 

 

 

 

 

kai giati oxi δηλαδη? Τι λες να τον πιασει κανα κοιλοπονος το κανονι σου? :lol:

 

αποψη μου δοκιμασε τα και αμα δεν σε ικανοποιει το πως εκτυπωνει πετα τα και παρε αλλα....

 

εξαλλου μελανι ειναι τι θα παθει? 8)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tote pio to noima na yparxei imerominia lixews sta melania?:roll:

 

Για να σε αναγκάσουν να αγοράζεις καινούργια :P

Το δικό μου έγχρωμο cartridge έχει λήξει προ πολλού αλλά δουλεύει ακόμη κανονικά χωρίς πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια χτες αγορασα και γω to pixma 3000 canon (αντικαταστατης του i560) και εχω μια απορια...

 

σημερα που εβλεπα το εσωτερικο του προσεξα οτι στο δεξιο μερος ( εκει οπου πηγαινει η θηκη της κεφαλης εκτυπωσης οταν κλεινουμε το επανω καλυμμα) στο σημειο οπου ειναι δυο ασπρα σειμια οπου μαλλον ακουμπαει η κεφαλη μετα την εκτυπωση ειναι ΛΕΡΩΜΕΝΑ και εχουν μαυρο και μπλε μελανι...

 

αυτο μπορει να σημαινει δυο πραγματα

1) ειτε οτι τα δοκιμαζουνε στο εργοστασιο...

2) ειτε οτι το δοκιμασε κανας υπαλληλος δεν του αρεσε και το ξαναβαλε πισω...

 

λοιπον και ερωτω λοιπον ξερεται μηπως τα δοκιμαζουνε στο εργοστασιο πριν τα βαλουν σε κουτια? Εχετε προσεξει κατι αναλογο στους διλουσας καινουριους εκτυποτες?

 

Εγω το αφησα ετσι οπως ειναι και αυριο θα παω να δω αν ειναι και τα υπολοιπα κομματια με τον ιδιο λεκε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα δεν το εχω χρησημοποιησει ακομα, γιαυτο μου φαινετε παραξενο..........

 

δεν εβαλα καν τα μελανια... ειναι ηδη (σαν) χρησιμοποιημενο

 

 

γαμωτο αν μου την εχει κανει την δουλεια κανας υπαλληλακος του μαγαζιου θα τον σκισω και αυτον και την μπαραγκα του........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ χρησιμοποίησα κανά 2 φορές ληγμένα και δεν έγινε τπτ. Άσε που έχω την εντύπωση ότι εκτύπωνε πολύ καλύτερα :D

 

Μαλλον ωριμασαν (σαν το ουισκι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Lipon meta apo shetiki erevna katelixa se 4 montela kai ta 4 cannon!

 

1)i 865

2)pixma 4000

3)i 560

4)pixma 3000

 

thelw na rwtisw, gnorizete an i seira pixma ine to idio ikonomiki sto thema katanalosis melaniwn me ta proigoumena montela?

 

kai an mporw na vrw kapou ta i 865 or i 560

 

alo ena pou me provlimatizei ine oti sto Byron den fernei ftina melania giatin seira pixma kai auto den maresei

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

e vgenei o 560 , 157 euro, tin stigmi pou o polu kaliteros pixma 4000 ehei 132 euro apo pixmania.com, opote nomizw me simferei kalitera, to mono pou me provlimatizei , ine an ine to idio ikonomikoi , kai an tha vrw ftina melania!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ohi epidi ton epsaxa se diafora xena sites me reviews,kai diavasa kai gnwmes hristwn lene oti ine arketa kaluteros se piotita, idika stis fotografies apoti diavasa.

 

ala kai pali den me pirazei na ine anoteros, me endiaferei, ti me simferei perisotero san agora kai mehri twra o pixma 4000 vlepw oti me simferei... mono to thema me ta melania psahnw akoma

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...